داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار آقازاده
اقتصاد کشور، دچار خود تحریمی است
۱ آذر ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۸

محمد غرضی وزیر اسبق نفت و مخابرات در دهه ۶۰ و ۷۰ با اشاره به فرافکنی‌های هر دو گروه سیاسی در مورد مشکلات و گرانی های کشور گفت: مردم در مقاطع مختلف برای نظام و کشور فداکاری کردند اما اصولگرایان و اصلاح طلبان به جای خدمت به مردم به جیب های خود خدمت می کنند.

فیلم: سرمایه اکثر مدیران کشور یا خودشان یا اولادشان در خارج کشور است
۳۰ آبان ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۳

غرضی: ترامپ گفت که ۵ هزار فرزندان مدیران ایرانی در آمریکا هستند و آنها را اخراج نکرد. وزیر اسبق نفت در گفتگو با «نسیم آنلاین»: آقازاده های ایرانی چون سرمایه با خود به آمریکا برده بودند، نه تحریم شدند نه دیپورت. اکثر مدیران کشور یا خودشان یا اولادشان در خارج کشور است.

این آقازاده خط شکن است
۲۶ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۱

با تمام شدن هیاهوی آش و شکلات و جنجال پرستو و هر آن چه از قصه های عامه پسند بود، حالا «آقازاده» وارد مسیر تازه ای شده است. در قسمت های یازده و دوازده سریال ، دیگر خبری از آش و صیغه نیست و داستان به طور مستقیم به مناسبات پشت پرده قدرت و مفاسد اقتصادی می پردازد.

چرا سریالِ آقازاده ضدِ مردم است؟
۱۵ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۳

مردمِ معمولی در این سریال محلی از اعراب ندارند، جنگ، جنگِ آقازاده‌هاست و میدان، میدانِ آنها. حتی اگر کسی هم وارد خطِ مبارزه با فساد شود، باز هم یک آقازاده است. گویی سریال می‌گوید: «ببینید بچه‌ها آقازادگی خیلی هم بد نیست، فقط آقازاده‌های بد، بد هستند، آقازاده خوب و فسادستیز هم داریم

چگونه قسمت 11 و 12 سریال آقازاده را با هم دانلود کنیم
۱۰ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۶:۵۷

پس از توزیع دو قسمت توامان اقازاده این بار باید منتظر پخش قسمت های 11 و 12 و 13 این سریال جذاب باشیم. فیلم کمدی و طنز جدید خوب بد جلف 2 و همچنین فصل دوم سریال عاشقانه 2 گیسو نیز آخرین تدارکات آماده سازی برای پخش در شبکه نمایش خانگی را در حال سپری کردن هستند. شما می توانید در این پست به لینک قانونی دانلود تمام این آثار از سایت کول دانلود دسترسی داشته باشید.

فیلم: اینجا کسی حواسش به مردم هست؟؟
۶ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۳

فروختن ماشین و طلا، گرفتن وام و قرض، مهاجرت به حاشیه شهر برای فقط زنده ماندن است.

طبل تو خالی «آقازاده»!
۲ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۷

«آقازاده» قرار است نقد معتدلانه سیستم «آقازادگی» باشد و از این بگوید که در میان آقازاده‌ها هم خوب و بد وجود دارد اما مسئله اینجاست که تصویر عزلت‌نشین شدن مردی که خود یکی از انقلابیون قدیمی است، آن هم در شرایطی که خود با فساد دوستانش روبروست، بیش از هر چیز ذهن مخاطب را به این سمت می‌برد که نکند در این سیستم، برای اینکه سالم بمانی، بهتر است عزلت‌نشین شوی؟!

نقش آقازاده‌ها در وقایع کربلا
۱ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۰

حوادث صدر اسلام حکایت کننده از این واقعیت است که خواص و افراد تأثیر گذار که معمولاً به خاطر جایگاه پدرانشان می‌توانستند جامعه را از انحرافات مختلف آگاه کرده و از وقوعِ واقعه کربلا جلوگیری کنند، متأسفانه به خاطر عدم بصیرت و همچنین مطامع دنیایی اقدام به چنین عملی نکردند.

سانسور ۱۵ دقیقه‌ای «آقازاده»
۱۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۲

روز جمعه ۱۰ مرداد شیبان خاقانی تدوینگر سریال «آقازاده» با انتشار عکسی در اینستاگرامش نوشت: «همچنان درگیر کات‌های دستوری» که نشان از ممیزی بعضی صحنه‌ها و تدوین دوباره قسمت ششم سریال داشت.

دانلود سریال های جدید زردفیلم
۲ تیر ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۵

دانلود فیلم ها و سریال های تابستانی از زردفیلم و معرفی این فیلم و سریال ها موضوع این مقاله است و خواهشمندیم که تا آخر این نوشته با ما همراه باشید