داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار
صف طولانی کاندیداهای۱۴۰۰
۲۱ مهر ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۷

 انبوه مشکلات اقتصادی و دشواری‌های سیاسی داخلی و خارجی پیش روی مدیران و تصمیم‌گیران، وضعیت مدیریت کشور را نیازمند ناخداهایی کارآزموده و مجرب می‌کند تا کشتی بحران‌زده ایران را در میانه طوفان‌های ویرانگر امروز، اگر به مقصد نمی‌رساند؛ لااقل به صخره نکوبد. اما مگر این انبوه کاندیدا که برای اداره همه وزارتخانه‌های کشور کفایت می‌کند، مشکلات را نمی‌دانند؟

روایت رهبر معظم انقلاب از تشکیل حکومت جهانی
۱۵ مهر ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۱

ما آن وقتی می‌توانیم حقیقتاً منتظر به حساب بیاییم که زمینه را آماده کنیم. برای ظهور مهدی موعود (ارواحنافداه) زمینه باید آماده بشود؛ و آن عبارت از عمل کردن به احکام اسلامی و حاکمیت قرآن و اسلام است

سرلشکر سلامی از نمایشگاه پیشگامان گام دوم انقلاب بازدید کرد
۲۵ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۶

فرمانده کل سپاه از نمایشگاه پیشگامان گام دوم انقلاب که از دو روز پیش در دانشگاه علوم پزشکی بقیة‌الله(عج) آغاز به کار کرده است، بازدید کرد.

ستادهای چاق و صف‌های قبراق؛ چرا حال «فرهنگ» خوب نیست؟
۲۴ آذر ۱۳۹۸ - ۱۹:۱۶

مدیران وکارگزاران و ناظرانی که به فرهنگ انقلاب اسلامی اعتقاد یا اعتماد ندارند، تکاپوی دشمن را به جای آن که زمینه شکوفایی استطاعت‌ها قرار دهند، بهانه توجیه تنبلی‌ها و ناکارآمدی‌ها و انحراف‌ها و رفیق‌بازی‌ها و انحصارطلبی‌ها و بخل‌ها و حسدها می‌کنند.

انتخابات مجلس: تحقق گام دوم انقلاب یا ادامه استمرارطلبان
۲۰ آذر ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۶

رهبر معظم انقلاب، گام دوم را دومین مرحله خودسازی، جامعه پردازی و تمدن‌سازی نامیدند، که خطاب اصلی و ویژه آن، جوانان وطن هستند که ماموریت‌های مهم آنها آشکارا مشخص شده است اما در سطحی دیگر، مخاطب این بیانیه تاریخی، سیاسیون و دولتمردان قبلی و کنونی جامعه هستند که تلویحاً بیانیه تکلیف آنها را مشخص کرده است. بیانیه گام دوم اندیشه معیار تحلیل در گذشته و گفتمان آینده است.

بیانیه سازمان انرژی اتمی درخصوص کاهش تعهدات برجامی و تسریع فعالیت‌های هسته‌ای
۱۰ مهر ۱۳۹۸ - ۲۱:۵۹

سازمان انرژی اتمی ایران در پی بیانات قاطعانه رهبر معظم انقلاب مبنی بر ادامه کاهش تعهدات هسته‌ای، بیانیه‌ای صادر کرد.

محاکمه مدیران، انتظار پناهیان از گام بعدی قوه قضائیه
۵ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۲

مشاور رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها گفت: اگر قوه قضائیه مدیرانی را که با تصمیم نگرفتن یا بد تصمیم گرفتن کشور را می‌خوابانند مواخذه کند، دیگر دعوای سیاسی نخواهیم داشت و بی‌عرضه‌ها روی کار نمی‌آیند.

برخی نمایندگان مجلس اهل زد و بندهای بزرگ هستند
۴ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۷

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی با تاکید بر اینکه مجلس یازدهم باید مجلسی متناسب با گام دوم باشد، گفت: برخی نمایندگان مجلس با زد و بندهای بزرگ، پول‌های کلان به جیب می‌زنند.

امضای لودریان هم تضمین است؟
۴ شهریور ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۴

کمتر از دو هفته دیگر تا گام سوم ایران در فرآیند کاهش تعهدات برجامی باقی‌مانده و دقیقا مثل برهه مشابه قبلی، یعنی روزهای منتهی به گام دوم، رفت‌وآمدهای سیاسی برای جلوگیری از ادامه این روند آغاز شده است. از یک‌طرف فرانسه به‌نمایندگی از اروپایی‌ها پیشقدم شده که از کاهش تعهدات ایران جلوگیری کند و حتی ظریف را برای گفت‌وگو در حاشیه اجلاس گروه ۷ به فرانسه دعوت کرده است.

تلاش فرانسه، انگلیس و آلمان برای اجرایی نشدن گام سوم ایران
۳ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۰

کارشناس مسائل بین الملل گفت: فرانسوی‌ها، انگلیسی‌ها و آلمانی‌ها به عنوان سه کشور امضاکننده توافق‌نامه برجام در حوزه اروپا درصدهستند تا مانع اجرایی‌شدن گام سوم کاهش تعهدات ایران شوند.