داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار اتوبوس
اولین روز محدودیت‌های کرونایی چگونه گذشت؟
۲ آذر ۱۳۹۹ - ۰۹:۳۹

مدیرعامل اتوبوسرانی تهران می‌گوید: روز گذشته هیچ کاهش محسوسی در تعداد مسافران نداشتیم و دقیقاً مثل روزهای عادی بود که شاید به‌خاطر تأثیر بارندگی باشد، به هرحال در روز اول اجرای محدودیت‌ها، فعلاً هیچ تأثیرخاصی در ترددها و میزان استفاده مسافران ندیده‌ایم. البته که دردوره کرونا میزان مسافران از یک میلیون و ۸۰۰ هزار نفر به حدوداً ۵۰۰ هزار نفر رسیده است.

چرخیدن زنجیره کرونا در ساعات اولیه اجرای قانون محدودیت‌ها
۱ آذر ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۹

ازدحام جمعیت و شلوغی ناوگان حمل و نقل عمومی و گره‌های ترافیکی در شهر‌های قرمز کشور در ساعات اولیه اجرای قانون محدودیت‌های کرونایی امروز (شنبه اول آذرماه) مشکلاتی به همراه داشت.

کاهش ساعت فعالیت مترو و اتوبوس به کمک کرونا آمد
۲۵ آبان ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۷

رئیس شورای شهر تهران گفت: کاهش ساعت فعالیت اصناف و ناوگان حمل و نقل عمومی سبب افزایش ازدحام و تشدید شیوع کرونا شده است.

کمترین میزان رعایت بهداشت در نانوایی‌ها و سامانه‌های مسافربری
۲۴ آبان ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۵

سخنگوی وزارت بهداشت به استان‌های رکورددار بستری و فوتی کرونا اشاره کرد و گفت: میزان رعایت بهداشت در کشور ۷۹ درصد است.

اعلام آخرین ساعت کاری حمل و نقل عمومی در تهران
۲۴ آبان ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۲

شاور عالی معاونت حمل و نقل و ترافیک با بیان اینکه کاهش ساعت کاری خطوط حمل و نقل عمومی در پایتخت، در راستای مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا اتخاذ شده است ، گفت: ساعت کار حمل و نقل عمومی حدود ٢ تا ٢.٥ ساعت پس از محدودیت فعالیت اعلام شده از سوی ستاد( ساعت ١٨) در نظر گرفته شده و اکنون آخرین زمان حرکت حمل و نقل عمومی ساعت ٨.٣٠ است.

جهانگیری: تعداد اتوبوس‌ها و واگن‌های قطار درون شهری باید افزایش یابد
۱۹ آبان ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۷

معاون اول رئیس‌جمهور گفت: در پایتخت و بسیاری از کلانشهرها شاهد ازدحام مردم در شبکه حمل و نقل عمومی هستیم که برای رفع این معضل باید تعداد اتوبوس‌ها و واگن‌های قطار درون شهری افزایش یابد.

رقص کرونا در اتوبوس و مترو
۱۹ آبان ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۴

۹ ماه از پاندمی کرونا در ایران و جهان می گذرد و هنوز هم متخصصان، محققان و ... راهی برای برون رفت از این بیماری پیدا نکردند؛ حتی هنوز ابعاد مختلف چگونگی شیوع، انتقال و علائم آن دقیق مشخص نیست و تنها پزشکان و مسئولان مردم را به استفاده از ماسک و رعایت فاصله گذاری اجتماعی دعوت می کنند، پروتکلی که در برخی مواقع امکان اجرای آن نیست.

ارائه ۲۵ پیشنهاد بهداشتی به دستگاه ها در مقابله با کرونا
۱۸ آبان ۱۳۹۹ - ۱۵:۲۸

معاونت بهداشت ستاد فرماندهی عملیات مدیریت بیماری کرونا در کلانشهر تهران، با تدوین یک بسته پیشنهادی، ۲۵راهکار کاربردی برای مقابله با ویروس کرونا به دستگاه های ذی ربط ارائه کرد.

هشدار؛ سوار مترو و اتوبوس شلوغ نشوید
۱۵ آبان ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۹

سخنگوی وزارت بهداشت با بیان اینکه یکی از راه‌های گسترش زنجیره انتقال ویروس ازدحام افراد در مکان‌های سرپوشیده است، نکات بهداشتی را هنگام استفاده از وسایل حمل و نقل مطرح کرد.

حمل‌ونقل عمومی عامل انتشار ۴۰ درصدی کرونا
۱۲ آبان ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۵

رییس شورای شهر تهران اعلام کرد که دولت مصوبات خوبی در خصوص تامین اتوبوس و مترو دارد، اما باید پیگیری‌های لازم توسط مسئولان شهرداری انجام شود.