داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار شیراز
پرتاب ترقه در مقابل دادگاه انقلاب شیراز
۷ مهر ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۱

مسئول انتظامات دادگاه انقلاب شیراز، پرتاب ترقه و مواد آتش‌زا در مقابل ساختمان این مرکز قضایی را تایید و تاکید کرد که هیچ خسارت جانی و مالی به پرسنل و ساختمان وارد نشده است.

روایت توسل به حضرت عباس در حرم احمد بن موسی
۱۲ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۵

شیراز شهر فرهنگ و شعر و هنر است و برخلاف شهرهای نیمه شمالی به هیئت­ها و مداحان و روضه­هایش معروف نیست بلکه به حافظ و سعدی و شعرها و فیلسوفان و هنرمندانش معروف است. مردم­ش نیز طبعی لطیف و صنعی سازگار دارند. لطافت روح و زبان و گویش­شان را حتی در تجربه­های زیستی کوتاه با مردمش می توان به راحتی لمس کرد. یادم می آید سال پیش بود که کنار ضریح سید علاءالدین­حسین(ع) خلوت کرده بودم بانوی میان­سالی کنارم با حالت طلب و تضرع و استیصال نجوا می­کرد.

دلیل استعفای آیت‌الله دستغیب مشخص شد
۷ تیر ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۶

مدیر دفتر تولیت آستان مقدس احمدی و محمدی استعفای آیت‌الله دستغیب را تائید کرد.

فیلم: نقشه فرار از زندان شیراز با تهیه پهپاد!
۲۹ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۹:۲۳

اسماعیلی سخنگوی قوه قضائیه: در زندان عادل‌آباد شیراز گروهی با بیرون زندان دست به دست هم دادند و برای فرار پهپاد تهیه کرده بودند که عوامل داخلی و بیرونی شناسایی و بازداشت شدند.

کنترل ناآرامی در زندان عادل‌آباد شیراز
۱۱ فروردین ۱۳۹۹ - ۰۹:۰۹

رئیس کل دادگستری استان فارس، با تأیید خبر نا آرامی در زندان عادل‌آباد شیراز گفت: از ساعت ۲۲ روز ۱۰ فروردین، در دو بند از زندان عادل آباد شیراز شاهد نا آرامی بودیم که این امر توسط نیروهای امنیتی زندان و یگان های امدادی تحت کنترل قرار گرفت.

مهیج ترین تورهای گردشگری آژانس همیشه سفر
۲۸ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۷

چابهار شهری است که دیدنی های آن در هیچ جای دیگر از ایران وجود ندارد. دیدن چشم اندازهای این شهر با همراهی تور چابهار می تواند فرصت بیشتری را برای بازدید از آثار تاریخی، دیدن مناظر طبیعی، خوردن غذاهای محلی بلوچ و رفتن به سواحل بی نظیر دریای عمان را برای شما فراهم آورد.

حرم شاهچراغ (ع) بسته شد
۱۰ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۲:۳۰

حرم مطهر شاهچراغ برای مقابله با شیوع بیماری کرونا تا اطلاع ثانوی تعطیل شد.

گزارش سه مورد کرونای مثبت در فارس
۶ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۵

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز، از تایید سه مورد مثبت اولیه تست «کرونا» در استان فارس خبر داد و گفت: منتظر نتیجه تست ۱۷ نفر دیگر هستیم.

هجوم ملخ ها به جنوب فارس
۳ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۴

مدیر حفظ نباتات جهاد کشاورزی استان فارس از حمله ملخ ها به مزارع جنوب استان خبر داد و گفت: پیش بینی می شود تا تیرماه سال آینده درگیر مبارزه با هجوم ملخ ها دراستان فارس باشیم.

بازدید امیر سرلشکر موسوی از منطقه پدافند هوایی جنوب
۱۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۶

فرمانده کل ارتش با حضور در منطقه پدافند هوایی جنوب، از بخش‌های مختلف این منطقه پدافندی بازدید کرد.