داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار شیراز
دلیل استعفای آیت‌الله دستغیب مشخص شد
۷ تیر ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۶

مدیر دفتر تولیت آستان مقدس احمدی و محمدی استعفای آیت‌الله دستغیب را تائید کرد.

فیلم: نقشه فرار از زندان شیراز با تهیه پهپاد!
۲۹ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۹:۲۳

اسماعیلی سخنگوی قوه قضائیه: در زندان عادل‌آباد شیراز گروهی با بیرون زندان دست به دست هم دادند و برای فرار پهپاد تهیه کرده بودند که عوامل داخلی و بیرونی شناسایی و بازداشت شدند.

کنترل ناآرامی در زندان عادل‌آباد شیراز
۱۱ فروردین ۱۳۹۹ - ۰۹:۰۹

رئیس کل دادگستری استان فارس، با تأیید خبر نا آرامی در زندان عادل‌آباد شیراز گفت: از ساعت ۲۲ روز ۱۰ فروردین، در دو بند از زندان عادل آباد شیراز شاهد نا آرامی بودیم که این امر توسط نیروهای امنیتی زندان و یگان های امدادی تحت کنترل قرار گرفت.

مهیج ترین تورهای گردشگری آژانس همیشه سفر
۲۸ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۷

چابهار شهری است که دیدنی های آن در هیچ جای دیگر از ایران وجود ندارد. دیدن چشم اندازهای این شهر با همراهی تور چابهار می تواند فرصت بیشتری را برای بازدید از آثار تاریخی، دیدن مناظر طبیعی، خوردن غذاهای محلی بلوچ و رفتن به سواحل بی نظیر دریای عمان را برای شما فراهم آورد.

حرم شاهچراغ (ع) بسته شد
۱۰ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۲:۳۰

حرم مطهر شاهچراغ برای مقابله با شیوع بیماری کرونا تا اطلاع ثانوی تعطیل شد.

گزارش سه مورد کرونای مثبت در فارس
۶ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۵

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز، از تایید سه مورد مثبت اولیه تست «کرونا» در استان فارس خبر داد و گفت: منتظر نتیجه تست ۱۷ نفر دیگر هستیم.

هجوم ملخ ها به جنوب فارس
۳ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۴

مدیر حفظ نباتات جهاد کشاورزی استان فارس از حمله ملخ ها به مزارع جنوب استان خبر داد و گفت: پیش بینی می شود تا تیرماه سال آینده درگیر مبارزه با هجوم ملخ ها دراستان فارس باشیم.

بازدید امیر سرلشکر موسوی از منطقه پدافند هوایی جنوب
۱۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۶

فرمانده کل ارتش با حضور در منطقه پدافند هوایی جنوب، از بخش‌های مختلف این منطقه پدافندی بازدید کرد.

کشتی جنجالی جام تختی و گزارش نماینده اتحادیه جهانی دردسرساز می‌شود؟
۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۶

با توجه به بازتاب گسترده حاشیه‌های مبارزه جنجالی دو کشتی گیر ایرانی وزن ۷۲ کیلوگرم کشتی فرنگی جام تختی در فضای مجازی، این موضوع در گزارش نماینده عراقی به اتحادیه جهانی نیز منعکس شد.

انتشار ۱۰۰۰ میلیارد تومان اوراق مشارکت برای توسعه ریلی
۲۶ آذر ۱۳۹۸ - ۱۷:۵۸

معاون وزیر راه با اعلام این‌که مصرف ۲۳.۵ درصد بنزین کشور مربوط به تهران و البرز گفت:سال آینده ۱۰۰۰ میلیارد تومان اوراق مشارکت برای توسعه ریلی شهرهای جدید منتشر می‌شود. ر مجموع 163 کیلومتر قطار برقی را بین شهرهای جدید و شهرهای مادر در دستور کار داریم، گفت: بخش دیزلی قطار حومه‌ای توسط شرکت راه‌آهن انجام می‌شود و شرکت عمران شهرهای جدید متولی قطارهای برقی این بخش است و عموماً بهره‌برداری این قطارها نیز مترو کلان شهرها است.