داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار
تصمیم دولت درباره اجاره‌بهای اماکن واگذار شده در ایام کرونا
۱۴ آبان ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۹

اتخاذ تصمیماتی برای اجرای کامل طرح اقدام ملی مسکن، امهال یا بخشودگی اجاره بهای اماکن واگذار شده به بخش خصوصی در ایام کرونا و تصویب آیین نامه اجرایی ساز و کار کشف قیمت در صورت وجود انحصار بخشی از مصوبات امروز هیات دولت است.

کاهش ۳۳ درصدی سرمایه‌گذاری بخش خصوصی در ساخت‌ و ساز در دوران آخوندی
۲۸ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۸

طی دوره حضور آخوندی در وزارت راه‌وشهرسازی رقم ارزش حقیقی سرمایه‌گذاری بخش خصوصی در ساخت‌ و سازهای جدید شهری از ۱۱۶۴ میلیارد تومان در سال ۱۳۹۱ با کاهش نزدیک به ۳۳ درصدی به ۷۸۴ میلیارد تومان در سال ۱۳۹۷ رسیده است.

جهانگیری: کالاها به وفور در دسترس مردم قرار دارد
۲۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۱:۵۴

معاون اول رئیس جمهور گفت: منکر افزایش قیمت ها نیستم اما کالاها به وفور در دسترس مردم قرار دارد.

دستور زنگنه برای واگذاری توزیع بنزین به بخش خصوصی
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۰

وزیر نفت در نامه‌ای دستورات لازم برای توسعه موزون شرکت‌های زنجیره‌ای توزیع سوخت، فراهم کردن شرایط لازم برای تحویل و فروش سوخت از انبارهای پخش به همه جایگاه‌داران و واگذاری سوخت‌رسانی هوایی به بخش خصوصی صاحب صلاحیت را صادر کرد.

فیلم: خبر خوش روحانی درباره کرونا
۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۲۲:۰۹

رئیس جمهور در نشست فعالان اقتصادی بخش خصوصی گفت: پس از گذشت ۲ ماه از شیوع کرونا، در برخی از اقلام بهداشتی قدرت صادرات پیدا کردیم.

ساخت ۲ ماهواره جدید ایرانی توسط بخش خصوصی
۱۷ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۱

رئیس سازمان فضایی ایران از رسیدن به مرحله نهایی انتخاب ۲ کنسرسیوم برای واگذاری مراحل طراحی و ساخت ماهواره های سنجش از دور راداری و اپتیکی به بخش خصوصی خبر داد.

طرح دانشگاه آزاد برای اشتغال فارغ التحصیلان
۳۰ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۸:۲۸

مدیر تسهیلات باشگاه پژوهشگران دانشگاه آزاد اشاره به سهولت در جذب سرآمدان این دانشگاه در بخشهای خصوصی گفت: در صورت عقد قرارداد با فرد کارورز، وزارت کار حداکثر به مدت ۲ سال موظف به پرداخت حق بیمه فرد است.

بورس نفت ایران در حال تکامل است
۱ دی ۱۳۹۸ - ۲۲:۳۰

رئیس اسبق امور بین‌الملل شرکت ملی نفت ایران با تاکید بر اینکه امروز بخش خصوصی در حال سپری کردن دوران تکاملی خود برای ورود جدی‌تر به بازار نفت است، گفت: بخش خصوصی در فروش فرآورده نفتی در یک سال گذشته موفق عمل کرد.

بخش خصوص استقبال چندانی از خرید نیروگاه‌های برق نمی‌کند
۱۶ آذر ۱۳۹۸ - ۱۸:۳۰

دبیر سندیکای صنعت برق با بیان اینکه عدم توجیه اقتصادی باعث شده تا بخش خصوص استقبال چندانی از خرید نیروگاه‌های برق نکند گفت: علی‌رغم افزایش نرخ خرید تضمینی برق نیروگاه‌های تجدیدپذیر بخش خصوصی به این اقدام استقبال نشان نمی‌دهد.

نیروگاه‌های برق برای بخش خصوصی اقتصادی نشده است
۹ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۳

رئیس سندیکای شرکت‌های تولیدکننده برق با اشاره به اینکه وزارت نیرو به دنبال ارزیابی عملکرد نیروگاه‌های واگذار شده است، گفت: عدم توجیه اقتصادی و نبود استقبال بخش خصوصی باعث شده تا واگذاری نیروگاه‌ها دو سال متوقف شود.