داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار سرمایه-گذاری
پول های ورودی به بازار سرمایه ترسو است
۱۸ تیر ۱۳۹۹ - ۰۹:۲۷

مدیر نظارت بر بورس‌های سازمان بورس و اوراق بهادار با بیان این که حدود ۲۰ شرکت در مرحله ورود به بازار سرمایه هستند گفت: رفتار معاملاتی در چند روزی که این بازار منفی شد نشان می‌دهد که پول های ورودی به بازار سرمایه هوشمند نیست بلکه ترسو است.

سرمایه‌گذاری میلیاردی روسیه در ازبکستان
۶ تیر ۱۳۹۹ - ۱۵:۲۲

روسیه در سال جاری میلادی در ازبکستان یک و نیم میلیارد دلار سرمایه گذاری خواهد کرد.

توییت قالیباف درباره ۴ اقدام ضروری برای رونق بازار سرمایه
۲۴ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۷

رئیس مجلس شورای اسلامی در توئیتی نوشت: باید از ظرفیت عظیم نقدینگی موجود در بازار سرمایه در مسیر رونق تولید و ایجاد اشتغال و نهایتا بخش واقعی اقتصاد استفاده کرد.

اینفوگرافیک: بخشی از مهم ترین معضلات اقتصادی کشور
۱۷ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۸

بخشی از مهم ترین معضلات اقتصادی کشور را ببینید.

روحانی: صاحبان سهام عدالت را از حقوقشان آگاه سازیم
۱۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۰

رئیس‌جمهور با اشاره به اینکه شرکت های سرمایه گذاری استانی باید با شفافیت کامل مدیریت رقابتی را بدست آورند گفت: این شرکت‌ها به‌طور منظم به دارندگان سهام گزارش دهند.

درخواست کمک مالی فوری بغداد از ریاض
۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۰

وزیر دارایی عراق که به عربستان سعودی سفر کرده، با توضیح درباره رویکرد دولت جدید عراق درباره روابط با ریاض، از درخواست کمک مالی فوری از سعودی‌ها خبر داد.

فیلم: رفتار گله‌ای در بورس کاملا مشهود است
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۰۷:۰۰

دکتر مهدی موحدی، اقتصاددان و عضو هیات علمی دانشگاه شاهد اظهار داشت: کاملا مشخص است دولت از ماجرای بازار سرمایه و رشدهای اخیرش، در حال سوء استفاده است.

چرا دولت بر تنور بورس می‌دمد؟
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۶

رئیس اسبق هیئت مدیره سازمان بورس اوراق بهادار با تشریح اهداف دولت از دمیدن بر تنور بورس نسبت به ورود حساب نشده مردم به این بازار هشدار داد و ۴ توصیه جدی برای سهامداران خرد مطرح کرد.

فروش اموال دولتی برای جبران کسری بودجه؛ ظلم به نسل آینده
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۰۷:۰۰

مرتضی افقه با اشاره به تصمیم دولت برای جبران کسری بودجه خود از طریق فروش اموال دولتی گفت: اموال دولتی مربوط به نسل آینده هم هست و اگر صرف هزینه های جاری شود باید جوابگوی نسل آینده باشیم.

جزئیات اختصاص ۲ میلیون تومان سهام به هر کد ملی
۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۴

وزارت اقتصاد طی اطلاعیه ای فراخوان واگذاری (شماره 1) پذیره ‏نویسی واحدهای سرمایه‏ گذاری صندوق سرمایه‏ گذاری قابل معامله (ETF) "واسطه‌گری مالی یکم" را منتشر کرد.