داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار سرمایه-گذاری
جزئیات پیش فروش مسکن در بورس کالا
۱ شهریور ۱۳۹۹ - ۰۸:۴۷

مدیر مطالعات اقتصادی بورس کالا گفت: تا یک ماه آینده با انتشار اوراق سلف موازی استاندارد، مسکن در بورس کالا پیش فروش می‌شود.

۷۶ میلیون دلار از سرمایه‌گذاری ایران‌خودرو در سنگال گم شد!
۲۹ تیر ۱۳۹۹ - ۱۶:۵۶

طبق اطلاعات صورت مالی ایران‌خودرو، این شرکت درحال حاضر ۱۴۵ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان از سنیران‌ا‌تو طلبکار است و با گذشت بیش از ۱۰ سال از زمان سرمایه‌گذاری ایران‌خودرو در شرکت سنگالی، به نظر می‌رسد امیدی به وصول این مطالبه وجود ندارد.

کاهش ۲۲ درصدی سرمایه‌گذاری خارجی طی سال ۱۳۹۸
۲۴ تیر ۱۳۹۹ - ۰۷:۰۰

میزان سرمایه‌گذاری خارجی در ایران با کاهش ۲۲/۵ درصدی از ۱/۱ میلیارد دلار در سال ۱۳۹۷ به ۸۵۴ میلیون دلار در سال ۱۳۹۸ رسیده است.

پول های ورودی به بازار سرمایه ترسو است
۱۸ تیر ۱۳۹۹ - ۰۹:۲۷

مدیر نظارت بر بورس‌های سازمان بورس و اوراق بهادار با بیان این که حدود ۲۰ شرکت در مرحله ورود به بازار سرمایه هستند گفت: رفتار معاملاتی در چند روزی که این بازار منفی شد نشان می‌دهد که پول های ورودی به بازار سرمایه هوشمند نیست بلکه ترسو است.

سرمایه‌گذاری میلیاردی روسیه در ازبکستان
۶ تیر ۱۳۹۹ - ۱۵:۲۲

روسیه در سال جاری میلادی در ازبکستان یک و نیم میلیارد دلار سرمایه گذاری خواهد کرد.

توییت قالیباف درباره ۴ اقدام ضروری برای رونق بازار سرمایه
۲۴ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۷

رئیس مجلس شورای اسلامی در توئیتی نوشت: باید از ظرفیت عظیم نقدینگی موجود در بازار سرمایه در مسیر رونق تولید و ایجاد اشتغال و نهایتا بخش واقعی اقتصاد استفاده کرد.

اینفوگرافیک: بخشی از مهم ترین معضلات اقتصادی کشور
۱۷ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۸

بخشی از مهم ترین معضلات اقتصادی کشور را ببینید.

روحانی: صاحبان سهام عدالت را از حقوقشان آگاه سازیم
۱۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۰

رئیس‌جمهور با اشاره به اینکه شرکت های سرمایه گذاری استانی باید با شفافیت کامل مدیریت رقابتی را بدست آورند گفت: این شرکت‌ها به‌طور منظم به دارندگان سهام گزارش دهند.

درخواست کمک مالی فوری بغداد از ریاض
۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۰

وزیر دارایی عراق که به عربستان سعودی سفر کرده، با توضیح درباره رویکرد دولت جدید عراق درباره روابط با ریاض، از درخواست کمک مالی فوری از سعودی‌ها خبر داد.

فیلم: رفتار گله‌ای در بورس کاملا مشهود است
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۰۷:۰۰

دکتر مهدی موحدی، اقتصاددان و عضو هیات علمی دانشگاه شاهد اظهار داشت: کاملا مشخص است دولت از ماجرای بازار سرمایه و رشدهای اخیرش، در حال سوء استفاده است.