داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار
احیا وزارت بازرگانی؛ تیشه به ریشه تولید
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۷:۱۴

تشکیل وزارت بازرگانی یکی از عوامل تضعیف کننده تولیدات ملی در زمینه اقلام کشاورزی است که باعث صدمه به تولیدکنندگان می‌شود. علاوه بر آن تشکیل وزارت‌خانه جدید با سیاست چابک‌سازی دولت مغایرت دارد.

کاسبی تسلیم؛ این بار به بهانه کرونا
۱۱ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۶

کاسبان تسلیم که روزی توان هسته ای را معامله کردند تا تحریم ها رفع شود که دوچندان شد، امروز نیز سلامت مردم را به بازی گرفته اند تا بلکه باب مذاکره با آمریکا را باز کنند.

مدیریت بحران کرونا؛ به سبک «خودت بمال»
۲۱ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۵

این روزها تجسم کامل و عینی «خودت بمال» است که مردم خود باید بحران را مدیریت کنند و رئیس دولت هم به برگزاری هفته ای یک جلسه اکتفا کند و خبر از شنبه ای بدهد که همه چیز در کنترل است!

فیلم: فرشاد مومنی: بدی شفافیت چه بود؟
۱۹ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۳

فرشاد مومنی گفت: دولت روحانی از شفافیت چه بدی دید که جلوی انتشار جزئیات تخصیص ارز دولتی در سال ۹۷ را گرفت! آقای روحانی! چرا شفاف نمیکنید چه کسانی دلار دولتی گرفتند؟!

آیا حسن روحانی دلواپس شده است؟
۱۷ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۶

بالاخره صاحب تئوری اعتماد به کدخدا و مدعی لغو تحریم ها از رفتار آمریکا و تحریم ها انتقاد می کند جای بسی خوشحالی و شعف دارد. اینکه در نقطه ای پذیرفتند که دیگر نباید بازی آمریکا و غرب را خورد و به آنها تکیه کرد همین جای مسرت دارد. اما نباید فراموش کرد که برای درک و فهم این موضوع 6 سال کشور معطل نگاه به غرب شد و هزینه های زیادی مردم بابت این مسیر پرداخت کردند.

دولت روحانی در مقابل بحران‌ها مانند کلاه قرمزی رفتار می‌کند
۱۲ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۹

دکتر محمدرضا جهان بیگلری گفت: اغلب کشورها برای فعالان اقتصادی که از کرونا تاثیر پذیرفتند، تمهیداتی اندیشیدند، ما چه کردیم؟!

فیلم: تبعات گرانی ۲۰۰ درصدی بنزین اکنون به وضوح قابل مشاهده است
۳۰ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۷:۰۰

حاجی میری با بیان اینکه اساسا گرانی بنزین در آبان امسال اشتباه بود و مجلس در برابر این اشتباه دولت روحانی واکنشی نشان نداد! گفت: تبعات گرانی ۲۰۰ درصدی بنزین اکنون به وضوح در جامعه قابل مشاهده است

حسن روحانی وضعیت اقتصادی کشور را چگونه می بیند؟
۲۸ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۶

حسن روحانی این روزها در سخنرانی های خود از وضعیت رشد اقتصادی و بهبود آمارهای اقتصادی در کشور سخن می گوید.

اصلاح طلبان در انتخابات؛ دست‌ پر یا خالی؟
۲۷ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۶:۵۳

نهایتا اصلاح طلبان باتوجه به سابقه ضعیف خود در مجلس دهم و عملکرد دولت محبوب و متبوعشان در هفت سال گذشته باید بگویند برنامه و ایده حکمرانی آنها برای مجلس چیست؟ آیا فرصت کافی برای پیاده سازی افکار و برنامه های خود نداشته اند؟ آیا طرح و گفتمان جدیدی برای حل مشکلات مردم و کشور دارند؟

«انتخابات الکترونیک»در بن‌بست دولت
۲۷ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۰

اعلام نظر شورای نگهبان در بررسی صلاحیت‌ها، بن بست انتخابات الکترونیکی در دولت و اظهار نظر معاون هماهنگ کننده «نزاجا» درباره انتخابات، مهمترین رویدادهای انتخاباتی امروز بود.