داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار اعتراضات
«جنبش‌های اعتراضی آنلاین» و هواداران موسیقی کره‌ای
۹ تیر ۱۳۹۹ - ۰۳:۰۰

صدها و شاید هزاران کاربر شبکه اجتماعی تیک‌تاک و طرفداران موسیقی کره‌ای در آمریکا برای حضور در تجمع انتخاباتی ترامپ نام‌نویسی کردند اما در مراسم حاضر نشدند تا سالن خالی بماند و به نوعی قدرت‌نمایی کنند. آیا قدرت آنان، معرف نوعی از اعتراض است؟

ضرر مالی میلیاردی برای فیس‌بوک نژادپرست
۷ تیر ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۱

پس از آنکه شرکت‌های بزرگ جهان تبلیغات خود را از شبکه اجتماعی فیس‌بوک به علت حمایت این شبکه از نژاد پرستی حذف کردند، این شرکت دچار ضرر ۷.۲ میلیارد دلاری شده است

لغو تعطیلات آخر هفته ترامپ به دلیل نگرانی از اعتراضات
۷ تیر ۱۳۹۹ - ۰۹:۳۸

رئیس‌جمهور آمریکا باز هم از زبان دشنام و تهدید علیه معترضان آمریکایی استفاده کرد و از بیم شدت گرفتن اعتراضات در پایتخت؛ سفر خود به ایالت نیوجرسی را لغو کرد.

نارضایتی شدید از عملکرد ترامپ رکورد زد
۷ تیر ۱۳۹۹ - ۰۶:۳۰

بر اساس نتایج این نظرسنجی،‌ میزان رضایت از ترامپ در کل به 40 درصد رسیده و نارضایتی از وی به رکورد 58 درصد رسیده است.

صدها نیروی گارد ملی آمریکا در واشنگتن در آماده‌باش هستند
۵ تیر ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۷

در ادامه سیاست‌های دولت «دونالد ترامپ» برای مقابله با و سرکوب معترضان آمریکایی، صدها نیروی گارد ملی ا ین کشور در پایتخت ایالات متحده به حالت آماده باش درآمدند.

دوران افول شیطان بزرگ فرارسیده است
۴ تیر ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۶

دبیر شورای نگهبان گفت: قتل بی رحمانه سیاه پوست آمریکایی نشانه دیگری از حقوق بشر آمریکایی است و پایین کشیدن مجسمه‌ها و نمادهای آمریکایی، نشانه افول آمریکا است.

ترامپ دست به دامان کنگره شد
۴ تیر ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۴

رئیس‌جمهور آمریکا که پیش از این معترضان آمریکایی را با مجازات تا ده سال حبس تهدید کرده بود، اینبار از کنگره درخواست کرده تا برای مقابله با معترضان وارد عمل شود.

آیا جنجال کتاب بولتون برای انحراف افکار عمومی است؟
۳۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۴

فارغ از اینکه در این کتاب به چه موضوعاتی پرداخته شده یا اساسا نیت بولتون از انتشار آنها چه بوده، نکته مهمتر آن است که چرا در شرایط کنونی و در حالی که این کتاب هنوز منتشر نشده، این حجم از فضای رسانه‌ای به آن اختصاص یافته است؟

عکس: نماز جماعت معترضان به نژادپرستی در ایالات متحده
۳۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۳

معترضان به نژادپرستی در مینه‌سوتا به هنگام اذان ظهر نماز جماعت برگزار کردند.

محافظه‌کاری روحانی در مقابل گستاخی‌های ترامپ
۳۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۰۷

در فضای تقابلی ایران و ایالات متحده، واکنش‌های روحانی به اعتراضات این روزهای آمریکا، در مقایسه با فرصت‌طلبی‌ ترامپ از حوادث آبان ۹۸، به حساب ضعف و محافظه کاری دولتمردان ایرانی نوشته می‌شود.