داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار رسانه
پاسخ پوردستان به انتشار شایعه شهادت برخی رزمندگان مقاومت
۱۴ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۳

رئیس مرکز مطالعات راهبردی ارتش در خصوص انتشار شایعاتی مبنی بر شهادت جمعی از رزمندگان جبهه مقاومت، گفت: چون دشمن نمی‌تواند در فضای واقعی کاری کند به فضای مجازی متوسل شده است و با شایعه افکنی تلاش دارد که اذهان مردم را مخدوش کند.

میرسیدی هم کرونایی شد
۴ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۳

مدیر روابط عمومی صداوسیما خبر داده که میرسیدی واقعا به این بیماری مبتلا شده است و در قرنطینه به سر می‌برد.

«رحمت‏ خدا به نیکوکاران نزدیک است»
۳ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۷

آیه «إنَّ رَحْمَتَ اللَّهِ قَرِیبٌ مِنَ الْمُحْسِنِینَ» به معنای «رحمت‏ خدا به نیکوکاران نزدیک است» متنی بود که در قاب تصویر بیانات رهبر انقلاب نقش بسته بود و مورد توجه رسانه ها واقع شد.

«پدر پسری» سریال رمضانی شبکه پنج سیما شد
۲۵ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۳:۰۰

«پدر پسری» به عنوان سریال رمضانی شبکه پنج سیما از سوی تلویزیون اعلام شد.

فیلم: ویژه‌ برنامه‌های تحویل سال در رسانه ملی
۲۵ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۲:۰۰

تلویزیون از ۲۴ اسفندماه وارد ویژه‌برنامه‌های نوروزی‌اش شده است؛ از هارد تاک محمد سلوکی به فرمول یک و بهار جان و سرآخر به اتفاق رشیدپور و عصر جدید علیخانی می‌رسد.

رسانه‌ها نگذارند در موضوع کرونا فضا دوقطبی شود
۲۴ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۸

حسن روحانی گفت: رسانه‌ها اجازه ندهند در موضوع کرونا فضا به سمت دو‌قطبی و جناح‌بندی‌های سیاسی کشیده شود.

جنگ شناختی؛ نبردی با سلاح رسانه
۲۱ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۵

موجی از سواحل مدیرانه در لبنان برخاست و به سرعت عراق را دربَرگرفت. آشوب و درگیری خیابانی از بغداد تا بصره را ناامن کرد. تحولات عراق چنان با شتاب سرعت گرفت که در کانون توجه جامعه جهانی جای گرفت. اهداف این ناآرامی به تدریج خود را نمایان ساخت؛ فتنه ای برای درهم کوبیدن عراق از درون و قطع روابط ان ملت با ایران که دارای حوزه تمدنی مشترک هستند.

برنامه‌های درسی روز دوشنبه ۱۹ اسفند اعلام شد
۱۸ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۰:۴۵

جدول زمانی پخش برنامه‌های درسی دانش‌آموزان دوره‌های ابتدایی و متوسطه در روز دوشنبه ۱۹ اسفند که از طریق شبکه‌ ۷ پخش می‌شود، اعلام شد.

نمایش خانگی؛ بستری مناسب برای آموزش ناهنجاری‌ها
۱۷ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۸

اگر چه چند وقتی است که سریال‌های ترکیه‌ای به موضوع تحکیم خانواده نگاه اساسی دارند، اما فیلمسازان ایرانی از آن غافل شده اند.

از نوستالژی تا چالش لبخند
۱۷ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۸:۲۵

کرونا دیگر تنها یک بیماری نیست، بلکه چالشی است برای زندگی انسانهای رسانه‌ای. این چالش انسانِ رسانه‌ای را به سخن گفتن وادار می‌کند، کرونا را به صدرِ اموراتش می‌برد و در این معرکه رسالتی پیامبرگونه برای او قائل می‌شود، پیامبری همه‌چیز‌دان و دلسوز که سعی در تجمیعِ پتانسیل‌های قومش برای مقابله با این بیماری دارد، غافل از اینکه در این معرکه همه‌ی قوم پیامبرند و در حالِ راهبریِ دیگران با سخن و کلمه.