داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار رسانه
شعر: قصه‌های «راستگو» به سر رسید
۴ آذر ۱۳۹۹ - ۰۹:۳۷

قصه های راستگو به سر رسید عمر راستگوی قصه ها تمام شد..

فیلم: چرا حاج قاسم در سینمای ایران سانسور می‌شود؟
۲۷ آبان ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۲

قاچاقچی ها، معتادها و دزدها در سینمای ایران سهم دارند اما ده ها هزار دانشمند متخصص ایرانی حتی یک قاب در سینمای ایران ندارند!

درس عبرتی که باید از برخورد رسانه‌ها با ترامپ گرفت
۲۱ آبان ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۹

یک کارشناس رسانه چهار سال ریاست جمهوری ترامپ را به رینگی برای نبرد با حریفان مختلف تشبیه کرد که یکی از این نبردهای تن به تن، در جدال با رسانه‌ها اتفاق افتاد.

ترامپ: رسانه های آمریکایی فاسدند
۷ آبان ۱۳۹۹ - ۲۱:۴۵

رئیس‌جمهور آمریکا با انتشار پیامی در توئیتر، رسانه‌های کشورش را «فاسد» خواند و از نبود آزادی رسانه در این کشور انتقاد کرد.

فیلم: چرا مردم به صداوسیما بی‌اعتماد شده‌اند؟!
۴ آبان ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۲

از مناظره رسانه‌های رسمی کشور با خودشان تا نقش پررنگ تحریف در تلویزیون به روایت «امیرحسین ثابتی» فعال رسانه‌ای در گفتگو با «نسیم آنلاین» بررسی شد.

فیلم: خطر جریان تحریف از فشار خارجی بیشتر است
۱ آبان ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۸

معاون رسانه‌ای دفتر حفظ و نشر آثار رهبرانقلاب در گفتگوی با «نسیم آنلاین»: تاثیر تحریف‌کنندگان داخلی از فشارهای خارجی بیشتر است. خوراک رسانه‌های بیگانه توسط جریان داخلی تحریف آماده می شود.

رسانه‌ها مرکز پژوهش‌های مجلس را یاری کنند
۱۶ مهر ۱۳۹۹ - ۲۰:۴۹

علیرضا زاکانی از تمامی رسانه‌های کشور خواست که در همفکری در مسیر پرداخت به مسائل کشور و بازتاب خروجی‌های مرکز پژوهش‌های مجلس به‌منظور رویت عمومی و مشارکت اجتماعی» به این مرکز یاری رسانند.

تغییر ساعت قرائت خانوادگی زیارت اربعین در روز اربعین
۱۴ مهر ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۸

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی اعلام کرد قرائت خانوادگی زیارت اربعین در منازل، همزمان با روز اربعین حسینی(علیه السلام) در سراسر کشور برگزار می شود.

سریال «ایلدا» سانسور شده؟!
۱۳ مهر ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۸

بازیگر سریال تلویزیونی «ایل‌دا» در خصوص دلیل برخی حذفیات این سریال گفت: حذفیات سریال به هیچ وجه سانسور نبوده است، اگر بخشی از کار حذف شده به دلیل نبود وقت و بودجه رخ داده، زیرا بعد از تعطیلی طولانی مدت به دلیل کرونا نویسندگان مجبور بودند برای رساندن پروژه به پخش برخی صحنه ها را بازنویسی و یا حذف کنند.

توضیح مجری تلویزیون درباره دلیل تغییر ظاهرش
۱۲ مهر ۱۳۹۹ - ۱۹:۰۰

صابر خراسانی مجری برنامه «جاذبه» درباره شروع فعالیت هنری خود و دلایل تغییر ظاهرش در این برنامه گفت.