داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار
ترامپ اتباع کشورهای بیشتری را از ورود به آمریکا منع خواهد کرد
۱ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۱:۰۴

رئیس‌جمهور آمریکا در مصاحبه‌ای گزارش‌های منتشرشده مبنی بر احتمال افزودن شدن نام چند کشور دیگر به فهرست ممنوعیت ورود به آمریکا را تأیید کرد.

جای خالی رسانه انتقام
۲۱ دی ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۷

حقیقت جای خالی رسانه انتقام به شدت حس می شود، رسانه ای که همپای اقدامات نظامی تهاجمی به قلب دشمن بزند و روایت پیروزی را فاتحانه بگوید.

چگونه رویترز جولان می دهد؟
۳ دی ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۴

آنچه زمینه موج سواری رویترز و رسانه های ضدانقلابی چون بی بی سی و صدای آمریکا و امثالهم را مهیا می کند، حقیقتا چیزی جز فشل بودن رسانه های داخلی، دستگاه های مسئول اطلاع رسانی و در راس آنها صداوسیما جهت تنویر افکار عمومی نخواهد بود.

«مبل‌های شکسته» رابرت‌هلوی!
۲ دی ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۰

هنجار‌شکنی این روزهای برخی از نمایندگان مجلس و تعدادی از سیاست‌بازان مدعی ‌اصلاحات و همنوایی بی‌پرده آنها با خواسته‌های رسماً اعلام شده دشمنان را تنها با تئوری؛ «مبل‌های سوخته» رابرت هلوی می‌توان تعریف کرده و به ارزیابی نشست.

پخش سریال «از سرنوشت» بعد از «حکایت‌های کمال»
۲۶ آذر ۱۳۹۸ - ۰۰:۰۰

مجموعه تلویزیونی «از سرنوشت» به کارگردانی محمدرضا خردمندان و علیرضا بذرافشان بزودی از شبکه دو سیما پخش می‌شود.

سریال وارش متوقف شود!
۲۴ آذر ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۴

نماینده مردم گیلان در مجلس شورای اسلامی سریال وارش را سرتاسر توهین به مردم گیلان و خطه شمال کشور دانست و خواستار توقف پخش این سریال شد.

با رسانه خود افتخار کسب کنید
۲۳ آذر ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۴

فدراسیون بین المللی ورزش برای خبرنگاران و رسانه ها(IFSJM) با هدف سازمان دهی و برگزاری مسابقات جام جهانی،قاره ای و بین المللی برای خبرنگاران و کارکنان رسانه ها و با شعار «با رسانه خود افتخار کسب کنید» تاسیس و شروع به فعالیت نمود.

فیلم: افرادی که به تلویزیون پشت می‌کنند، باید همه جا ممنوع‌التصویر شوند
۲۳ آذر ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۹

نسیم آنلاین: مهران مهام تهیه‌کننده تلویزیون گفت: کسانی که به تلویزیون پشت می‌کنند، باید همه جا ممنوع‌التصویر باشند نه در جای دیگری مشغول شود.

رقم قرارداد استراماچونی فاش شد
۲۰ آذر ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۱

یک رسانه ایتالیایی رقم قرارداد سرمربی استقلال تهران را فاش کرد.

رسانه چینی: ژاپن یک «قدرت اتمی پنهان» است
۹ آذر ۱۳۹۸ - ۲۳:۳۰

یک رسانه چینی با بیان اینکه ژاپن در طول سالیان گذشته حجم بزرگی از مواد غنی‌شده هسته‌ای انباشت کرده است، نوشته است که این کشور از این ظرفیت برخودار است که ظرف مدت کوتاهی ۶۰۰۰ کلاهک اتمی تولید کند.