داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار قوه-قضائیه
مردم باید عدالت و امنیت را عملا مشاهده کنند
۳ مهر ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۰

رئیس قوه قضائیه گفت: فعالیت دستگاه قضا باید به گونه‌ای باشد که مردم عدالت و امنیت را عملا مشاهده کنند.

رئیسی: بخشی از مشکلات ناشی از چشم دوختن به لبخند یا خشم خارجی‌ها است
۳۱ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۹

رییس قوه قضائیه با بیان اینکه بخشی از مشکلات امروز کشور ناشی از چشم دوختن به لبخند و یا خشم خارجی‌ها است، گفت: ممکن است برخی به لفظ نگویند ولی عملا امیدشان به نتیجه انتخابات فلان کشور باشد.

فرمانده ناجا: احتیاج به حمایت‌های قضائی داریم
۲۶ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۱

سردار اشتری فرمانده نیروی انتظامی در گردهمایی سراسری فرماندهان، روسا و معاونان ناجا بر لزوم حمایت های قضائی از نیروهای پلیس در جریان اجرای ماموریت ها تاکید کرد.

اولتیماتوم رئیس دستگاه قضا به اراذل و اوباش
۲۶ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۴

رئیس قوه قضائیه ضمن تقدیر و تشکر از تلاش فرماندهان و مرزبانان ناجا گفت: مطلقا اجازه نمی دهیم هیچ نقطه ای از کشور به محل امنی برای فاسدان، اراذل و اوباش و معتادان متجاهر تبدیل شود.

جزئیات برگزاری دادگاه‌های جرم سیاسی
۲۵ شهریور ۱۳۹۹ - ۰۹:۱۵

رئیس کل دادگستری استان تهران گفت: دادگاه مجرمان سیاسی با حضور هیأت منصفه برگزار می‌شود و مجرمین از حضور وکیل در همه جلسات رسیدگی برخوردار خواهند بود و دادگاه‌ها علنی برگزار می‌گردد.

تاملی بر حکم دادگاه «طبری»
۲۴ شهریور ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۶

روز شنبه حکم پرونده اکبر طبری، معاون اجرایی سابق حوزه ریاست قوه قضائیه صادر شد. طی این حکم اکبر طبری در مجموع به ۵۸ سال و ۹ ماه و ۲۰ روز حبس و هزار میلیارد ریال جزای نقدی محکوم شد که در صورت قطعی شدن دادنامه، بر اساس قانون مجازات اشد ۳۱ سال حبس قابل اجرا است.

روحانی: هماهنگی سه قوه می تواند به حل مسائل کشور کمک کند
۲۳ شهریور ۱۳۹۹ - ۲۰:۲۳

رئیس جمهور گفت:‌‌در نشست سران قوا درباره ارز و مسائل نقدینگی کشور و اینکه چه برنامه‌هایی باید زودتر اجرایی و عملیاتی شود بحث و گفت‌وگو شد.

فیلم: روز خوب قوه قضائیه
۲۳ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۶

روز شنبه برای قوه‌قضائیه و مردم روزی خوب و برای مفسدان اقتصادی روز سخت و ناگواری بود.

رفع مشکلات مردم باید به عنوان یک ضرورت تلقی شود
۲۰ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۱

رئیس قوه قضائیه با تاکید بر اینکه رفع مشکلات مردم باید به عنوان یک ضرورت تلقی شود، گفت: می‌توان با مشارکت مردم بسیاری از ناهنجاری‌های اجتماعی را کاهش داد.

توضیحات دادستان تهران درباره پرونده «زم»
۲۰ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۳

دادستان تهران گفت: پرونده روح الله زم همچنان در حال بررسی است و فعلا رای نهایی همان چیزی است که سخنگوی قوه قضائیه گفته است.