داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار
آخرین جلسه دادگاه رسیدگی به پرونده پتروشیمی برگزار شد
۲۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۴

شانزدهمین و آخرین جلسه دادگاه رسیدگی به پرونده پتروشیمی امروز در شعبه سوم دادگاه ویژه رسیدگی به مفاسد اقتصادی برگزار شد.

فیلم: آخرین دادگاه اکبر طبری
۲۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۲:۰۷

وکیل متهم طبری: ۱۸ مورد لایحه مکتوب و جداگانه تقدیم دادگاه می‌کنم که البته ناقص و ناتمام است و تقاضای هفت روز فرصت دارم که یک لایحه دیگر برای کشف حقیقت تقدیم دادگاه کنم.

ختم رسیدگی به پرونده اکبر طبری و سایر متهمان اعلام شد
۲۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۶

طی روز‌های گذشته جلسات رسیدگی به اتهامات متهم اکبر طبری و دیگر متهمان پرونده به ریاست قاضی بابایی برگزار شد و متهمان هر یک به بیان آخرین دفاع خود پرداختند و امرز هم آخرین جلسه برگزار شد.

بازداشت نماینده سابق مجلس در ارتباط با ادعای میرسلیم
۲۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۷

سخنگوی قوه قضائیه از بازداشت یک نماینده سابق مجلی در پی ادعای ۶۵ میلیاردی میرسلیم خبرداد.

پرونده مغان برای دولتی‌ها ماندگار شد
۲۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۰

نماینده مردم تبریز در مجلس گفت: قوه قضائیه به پرونده تخلفات سازمان خصوصی سازی در واگذاری کشت و صنعت مغان ورود کرد و تلاش دولتی‌ها برای جلوگیری از بررسی این پرونده ناکام ماند.

آخرین جلسه دادگاه طبری امروز برگزار می‌شود
۲۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۹

سخنگوی قوه قضائیه از برگزاری اخرین جلسه دادگاه طبری خبرداد.

یقه بدهکاران مالیاتی را می‌گیریم
۲۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۳

سخنگوی قوه قضائیه در پاسخ به این سوال که دستگاه قضا در رابطه با بدهی‌های مالیاتی چه اقداماتی انجام داده است گفت: شرایط ایجاب می‌کند ما یقه بدهکاران عمده مالیاتی را بگیریم و حقوق متعلق به مردم را استیفا بکنیم. در یک سال گذشته تا به امروز در تهران با پیگیری سازمان امور مالیاتی بیش از ۲۳ هزار میلیارد تومان مالیات از بدهکاران عمده وصول شده است.

دولت با همکاری قوای دیگر، به دنبال گشایش اقتصادی است
۲۰ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۱:۱۶

رئیس جمهور در جلسه شورای عالی هماهنگی اقتصادی سران قوا، گفت: دولت با همکاری قوای دیگر، به دنبال گشایش در اقتصاد و معیشت مردم است.

رییس قوه قضاییه : هرطرح اقتصادی باید همراه با بررسی کارشناسانه باشد
۲۰ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۷

رییس قوه قضاییه با بیان اینکه از هر اقدامی که در جهت گره گشایی از زندگی مردم باشد استقبال می‌کنیم، گفت: هر طرح اقتصادی باید با بررسی کارشناسانه، جزئیات و اقناع افکارعمومی و نخبگان همراه باشد.

پیگیری‌های قوه قضائیه از شرکت‌های صوری و کاغذی
۱۶ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۲

سخنگوی قوه قضائیه گفت: برخی از کسانی که ارز ناشی از صادرات را برنگرداندند شرکت‌های صوری و کاغذی بودند که در دادن مجوز صادرات به آنها دقت لازم نشده است.