داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار سید-ابراهیم-رئیسی
شوراها باید دژ محکمی در مقابل نفوذ، رانت و فساد باشند
۲۳ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۴

رئیس قوه قضاییه گفت: شوراها باید راه را برای قانونمداران باز و برای متخلفان سد کنند، چراکه شوراهای مقابله‌کننده با فساد مورد حمایت ما هستند.

جزئیات تازه از جلسه سران قوا درباره طرح نفتی دولت
۲۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۲۴

رئیس جمهور خبر از طرح گشایش اقتصادی که به احتمال زیاد پیش فروش نفت بوده، داد ولی در شورای هماهنگی سران قوا با مخالفت جدی روبرو شده و حتی رئیس قوه قضائیه برای جلوگیری از ضرر بزرگ در این طرح پیشنهاداتی را مطرح کرده است.

دولت با همکاری قوای دیگر، به دنبال گشایش اقتصادی است
۲۰ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۱:۱۶

رئیس جمهور در جلسه شورای عالی هماهنگی اقتصادی سران قوا، گفت: دولت با همکاری قوای دیگر، به دنبال گشایش در اقتصاد و معیشت مردم است.

رییس قوه قضاییه : هرطرح اقتصادی باید همراه با بررسی کارشناسانه باشد
۲۰ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۷

رییس قوه قضاییه با بیان اینکه از هر اقدامی که در جهت گره گشایی از زندگی مردم باشد استقبال می‌کنیم، گفت: هر طرح اقتصادی باید با بررسی کارشناسانه، جزئیات و اقناع افکارعمومی و نخبگان همراه باشد.

کارگروه مشترک سه قوه برای رفع موانع و جهش تولید تشکیل می‌شود
۱۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۲:۰۰

شورای عالی هماهنگی اقتصادی سران سه قوه با حضور رئیس جمهور، رئیس قوه قضائیه، رئیس مجلس شورای اسلامی و اعضای ستاد اقتصادی دولت، نمایندگان قوه قضائیه و مقننه در دفتر رئیس جمهوری تشکیل شد.

رئیسی: سراغ برج ساز و واردکننده‌ای بروید
۱۳ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۹

در جلسه امروز شورای عالی قوه قضائیه یکی از اعضا در گزارشی تاکید کرد که دولت اعلام کرده است ۲۷ میلیارد دلار ارز صادراتی برنگشته اما صرفا گزارش حدود ۷ میلیارد دلار آترا به قوه قضائیه داده است.

رئیسی: افرادی که با تقلب اعلام ورشکستگی کنند مجازات می‌شوند
۱۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۲

رئیس قوه قضاییه از مدیران عامل بانک‌ها خواست واحدهای تولیدی تعطیل یا نیمه تعطیلی را که در تملک می‌گیرند، فعال کرده و آن‌ها را وارد چرخه تولید نمایند.

اینفوگرافیک: مهمترین مطالبات رهبری از قوه قضائیه در عرصه بین‌الملل
۸ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۲:۱۱

مقام معظم رهبری درسال های متعدد در دیدار با کارکنان قوه قضائیه پرونده های متعددحقوقی مربوط به احیای حقوق ملت و مستضعفان درعرصه ی بین الملل رابه عنوان تکلیف قوه قضائیه مورد تائید قرارداده اند.

دیوان عدالت باید همواره به دنبال حاکمیت قانون باشد
۸ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۲

رئیس قوه قضاییه گفت: دیوان عدالت اداری از افتخارات نظام اسلامی است که بعد از پیروزی انقلاب اسلامی برای دفاع از حقوق مردم و شهروندان تشکل شده تا اجازه ندهد هیچ کسی با هر جایگاهی حقوق عمومی را ضایع کند و همواره به دنبال حاکمیت قانون است.

اقدام اخیر آمریکا به هیچ وجه قابل گذشت نیست
۶ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۸

رییس قوه قضاییه با بیان اینکه تهدید امنیت هوانوردی و تعرض به هواپیمای مسافربری نقض فاحش حقوق بین الملل است و به هیچ وجه قابل گذشت نیست، گفت: دادستانی کل و معاونت بین الملل قوه قضاییه شکایات سرنشینان این هواپیما را مجدانه پیگیری کنند.