داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار سید-ابراهیم-رئیسی
پرونده آخوندی روی میز دستگاه قضا؟
۷ آبان ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۶

سخنگوی دستگاه قضا در جواب سوالی درباره پرونده وزیر اسبق مسکن و شهرسازی بدون اسم آوردن از شخص خاصی گفت که برای خیلی‌ها پرونده داریم ولی از گفتن جزئیات معذور هستم.

جایگاه سوریه در جبهه مقاومت مثال زدنی است
۷ آبان ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۶

رئیس قوه قضائیه با اشاره به جنگ اقتصادی و روانی بسیار شدیدی که دشمن علیه ملت سوریه به راه انداخته، گفت:جنگ اقتصادی ایران و سوریه را از راهی که پیش گرفته بازنخواهد داشت.

هر کسی سندی از فسادی دارد به دستگاه قضا بدهد
۵ آبان ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۴

رئیس قوه قضائیه با بیان اینکه سوت زنی بدون اثبات ادعای یک فساد، مبارزه با فساد نیست، گفت: هر کسی سندی از فسادی دارد به دستگاه قضا بدهد.

دستورالعمل مقابله با ترک وظایف قانونی مدیران و کارمندان ابلاغ شد
۳ آبان ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۴

دستورالعمل نحوه مقابله با ترک وظایف قانونی مدیران و کارمندان و پیشگیری از آن، در ۱۲ ماده از سوی رئیس قوه قضاییه ابلاغ شد.

مسئولان و سیاسیون از حاشیه‌سازی پرهیز کنند
۲۸ مهر ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۰

حجت الاسلام رییسی با اشاره به ابلاغ سند امنیت قضایی گفت: سند امنیت قضایی، براساس تکلیف قانون برنامه ششم توسعه ابلاغ شد؛ محتوای این سند، حق‌الناس است که قبل از اینکه موضوع مدعیان دروغین حقوق بشر باشد اولا آموزه قرآن کریم و پیامبر رحمت است؛ ثانیا تاکید همیشگی امام و رهبری بوده است.

خط و نشان حجت الاسلام رئیسی برای بانک‌ها
۲۷ مهر ۱۳۹۹ - ۲۱:۳۹

رئیس قوه قضائیه گفت: برخورد با تصرفات حکومتی را از خود شروع کردیم. اگر نتوانیم بخش هایی که به نحوی با سازمان ها در ارتباط هستند را به رعایت قوانین موظف کنیم، از مردم باید چه انتظاری داشته باشیم.

رئیسی: در برابر سارقان حرفه‌ای، قاچاقچیان مواد مخدر و اشرار باید مقتدرانه ایستاد
۲۷ مهر ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۵

رئیس قوه قضائیه با بیان اینکه اقتدار در پلیس مردمی جلوه گر است، حمایت از مردم و حفظ امنیت آنها را از شاخصه‌های پلیس مقتدر دانست و خطاب به نیروی انتظامی گفت: مقتدرانه در برابر سارقان حرفه ای، سارقان سابقه دار، قاچاقچیان مواد مخدر و قاچاق سازمان یافته و اشرار باید ایستاد.

حجت الاسلام رئیسی «سند امنیت قضایی» را ابلاغ کرد
۲۴ مهر ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۰

سند امنیت قضایی در ۳۷ ماده از سوی حجت الاسلام رئیسی، رئیس قوه قضائیه ابلاغ شد.

منابع عظیم اقتصادی و تجاری استان‎ها به سرعت وارد چرخه تولید شود
۲۱ مهر ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۸

رئیس قوه قضاییه به همکاران دستگاه قضا در سراسر کشور دستور داد که منابع عظیم اقتصاد استان‌های مختلف را با همکاری مسؤولان اجرایی شناسایی و به سرعت وارد چرخه تولید کنند.

حق الوکاله وکیلی که بداند از باطل دفاع می‌کند بی تردید اکل مال به باطل است
۲۰ مهر ۱۳۹۹ - ۲۳:۰۰

رئیس قوه قضائیه گفت: همه کسانی که با قوه قضاییه مرتبط هستند باید بدانند همکاران این مجموعه سالم و پاک، هیچ گونه ناسلامتی و فساد را برنمی تابند. وکلا هم باید از حق دفاع کنند و اگر وکیلی بداند از باطل دفاع می‌کند، اما فقط به خاطر دریافت حق الوکاله این کار را می‌کند، بی تردید پولی که می‌گیرد اکل به مال باطل است.