داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار خانواده
۳ وقت اختصاصی برای زن و شوهر
۱۴ آذر ۱۳۹۸ - ۲۱:۱۵

در سوره نور به سه وقت اختصاصی برای زن و شوهر اشاره شده است، اوقاتی که اگر فرزندان بخواهند با پدر و مادر صحبت کنند، باید از آنها اجازه بگیرند.

چطور فرزند خانواده‌های مذهبی، غیرمذهبی می‌شود؟
۱۴ آذر ۱۳۹۸ - ۱۹:۱۵

چرا در بعضی خانواده‌های مذهبی، شاهد فرزندان غیرمذهبی هستیم؟ دلیل اینکه این خانواده‌ها در تربیت فرزند خود موفق نمی‌شوند چیست؟

هزینه خوراک خانوار در سال ۹۷، سه برابر سال‌های قبل بوده است
۱۲ آذر ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۰

متوسط هزینه خوراکی سالانه خانوار در سال ۹۳ حدود ۳۱۷ هزار تومان٬ در سال ۹۴ حدود ۴۳۰ هزار تومان٬ در سال ۹۵ حدود ۴۲۰ هزار تومان٬ در سال ۹۶ یک‌میلیون و در سال ۹۷ بیش از ۱/۷ میلیون تومان افزایش یافته است.

در زندگی پیامبر (ص) و امامان طلاق اتفاق افتاده است؟
۱۲ آذر ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۵

آیا چنین اتفاقی افتاده که پیامبر (ص) و امامان معصوم با زنی ازدواج کنند و سپس او را طلاق بدهند. در ادامه درباره زندگی پیامبر (ص) و امامان معصوم بخوانید.

۴ نکته درباره مصوبه ضد جمعیتی یارانه بنزین!
۶ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۱

یکی از چالش های اساسی و عیوب اجرایی این طرح، رویکرد کاملا ضد جمعیتی آن است. به گونه ای که سیاست دولت در اعطای یارانه ها به مردم بر این اساس است که هرچه تعداد افراد خانواده ها بیشتر باشد، یارانه کمتری به اعضای آنها تعلق می گیرد

فیلم: پناهیان دیدن چه فیلمی را به مردم توصیه کرد؟
۴ آذر ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۵

استاد حوزه و دانشگاه ضمن تمجید از فیلم سینمایی «منطقه پرواز ممنوع» گفت: اگر بخواهم یک قشری را برای دیدن این فیلم دعوت کنم، دانش‌آموزان بسیجی، بچه‌های مذهبی‌ و بچه هیئتی‌ها را دعوت می‌کنم. زندگی یک آدم مذهبی باید سرشار از درگیری با علم و تکنولوژی باشد.

عبور از حجاب هدف اصلی فمینیست است
۲۹ آبان ۱۳۹۸ - ۲۳:۳۰

رئیس مرکز تحقیقات زن و خانواده گفت: در واقع به عقیده فمینیست‌های داخلی و خارجی، عبور از حجاب هدف اصلی فمینیست است.

بنزین ۲.۵ درصد اقتصاد یک خانواده را تحت تاثیر قرار می‌دهد
۲۷ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۷

معاون امور اقتصادی وزیر اقتصاد، سهم بنزین در سبد خانوار را بطور متوسط ۲.۵ درصد عنوان کرد و گفت:​ این یعنی افزایش نرخ بنزین فقط ۲.۵ درصد اقتصاد یک خانواده را تحت تاثیر قرار می‌دهد.

نکاتی مهم برای کنترل کودکان در مهمانی‌ها
۲۰ آبان ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۰

یک روانشناس درباره نکاتی که والدین باید برای تربیت کودکان برای حضور در مهمانی‌ها رعایت کنند، توضیحاتی داد.

راهکارهایی برای رهایی از روابط فرازناشویی
۹ آبان ۱۳۹۸ - ۰۱:۰۰

«خانواده» به‌عنوان کوچک‌ترین واحد اجتماعی در جوامع مختلف، همواره نیازمند روش‌هایی برای حفظ بنیان خود است که از سوی تشکیل‌دهندگان آن باید مورد توجه قرار گیرد. محققان کشور برای سلامت این نهاد و جلوگیری از بروز روابطی خارج از آن، نقش چند عامل را بررسی کرده‌اند.

تبلیغات متنی