داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار آلمان
سران سابق دنیا با طرح اشغالگرانه رژیم صهیونیستی مخالف هستند
۱۴ تیر ۱۳۹۹ - ۰۸:۰۵

گروهی از رهبران سابق دنیا طی نامه‌ای خواستار فشار بر رژیم صهیونیستی به منظور جلوگیری از پیشبرد طرح اشغالگرانه این رژیم شده‌اند.

عکس: مرکل هم بالاخره با ماسک دیده شد
۱۳ تیر ۱۳۹۹ - ۱۶:۲۷

مرکل که زدن ماسک در برخی محافل عمومی را برای دولتش اجباری کرده روز دوشنبه گذشته از سوی یک خبرنگار مورد سوال قرار گرفت که چرا خودش تابحال با ماسک در انظار عمومی دیده نشده است.

موافقت ترامپ با طرح خروج ۹.۵۰۰ نظامی آمریکا از آلمان
۱۱ تیر ۱۳۹۹ - ۰۸:۲۶

وزیر دفاع و رئیس ستاد مشترک ارتش آمریکا در نشستی با حضور رئیس جمهور این کشور طرح‌های انتقال ۹۵۰۰ نظامی آمریکایی از خاک آلمان را برای وی تشریح کردند.

مخالفت آلمان با بازگشت تحریم‌ها علیه ایران
۱۰ تیر ۱۳۹۹ - ۲۱:۱۱

نماینده آلمان، در نشست شورای امنیت مخالفت این کشور را با تلاش آمریکا برای بازگرداندن تحریم‌های بین‌المللی علیه ایران با توسل به یکی از بندهای برجام را اعلام کرد.

ترامپ پشت تلفن مرکل را تحقیر کرد
۱۰ تیر ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۹

«سی‌ان‌ان» خبر داده که رئیس‌جمهور آمریکا در تماسی تلفنی با صدراعظم آلمان برای وی قلدری کرده و مکالمه این دو به حدی غیرمعمول بوده که مقامات آلمانی سعی کردند محتوای آن را مخفی نگه دارند.

اتحادیه اروپا باید دنبال خروج آمریکا از نقش رهبری جهان باشد
۷ تیر ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۶

صدر اعظم آلمان در مصاحبه‌ای با مطرح کردن بحث نفوذ جهانی آمریکا، از کشور‌های اروپایی خواست درباره خروج آمریکا از «نقش رهبری جهان» بیاندیشند.

بازیکن بایرن‌مونیخ بهترین بازیکن فصل بوندس لیگا شد
۶ تیر ۱۳۹۹ - ۱۹:۱۶

مهاجم لهستانی در این فصل عملکرد درخشانی از خود در تیم بایرن برجا گذاشته و یکی از بازیکنان اصلی در راه رسیدن بایرن به قهرمانی بوده است.

قطعنامه ضد ایرانی شورای حکام مغایر با اصول قانونی آژانس است
۴ تیر ۱۳۹۹ - ۰۸:۴۸

معاون سیاسی دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی معظم کل قوا گفت: آژانس بین المللی انرژی اتمی با رویه‌ای که پیش گرفته دچار یک اشتباه راهبردی شده است که اثرات منفی بر همکاری‌های ایران با آن دارد.

واکنش کمیسیون امنیت ملی مجلس به قطعنامه شورای حکام
۳ تیر ۱۳۹۹ - ۲۱:۳۳

کمیسیون امنیت ملّی مجلس تصریح کرد: آژانس بین المللی انرژی اتمی مجاز نیست داده‌های سرویس های جاسوسی، به‌ویژه آنچه بر مبنای ادعاهای واهی رژیم صهیونیستی باشد، را پایه درخواست‌های خود قرار دهد.

موضع اخیر چین در قبال قطعنامه آژانس قابل تقدیر است
۳ تیر ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۳

سفیر ایران در پکن موضع اخیر چین در قبال قطعنامه شورای حکام آژانس بین‌المللی انرژی اتمی را قاطع و به یادماندنی خواند و گفت: این موضع را فراموش نمی‌کنیم.