داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار سیل
سیل ۵ استان کشور را درگیر کرد
۲۳ تیر ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۳

معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از آخرین جزئیات سیل در ۵ استان خبر داد.

وقوع سیلاب در گلستان: نزدیک رودخانه ها نشوید
۲۲ تیر ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۲

فعالیت سامانه بارشی در گلستان سبب بارش های نقطه ای در استان شده به گونه ای که بارش ۱۰۰ میلی متری در مینودشت اتفاق افتاده است.

هشدار وقوع سیل در ۳ استان کشور
۲۱ تیر ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۸

سازمان هواشناسی با پیش بینی رگبار ۵ روزه باران در برخی استان‌ها نسبت به تشدید فعالیت سامانه بارشی و وقوع سیلاب در ۳ استان هشدار داد.

قالیباف به روسای مجالس نمایندگان و مشاوران ژاپن تسلیت گفت
۱۸ تیر ۱۳۹۹ - ۲۲:۲۸

رییس مجلس در پیام هایی خطاب به روسای مجالس نمایندگان و مشاوران ژاپن وقوع حادثه سیل و جان باختن تعدادی از مردم این کشور را تسلیت گفت.

عکس: سیل در ابرکوه پس از ۲۴ ساعت بارندگی
۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۲۳:۲۱

پس از بارندگی‌های روز گذشته در ابرکوه که البته همچنان ادامه دارد، سیل در مناطق مختلف این شهرستان به راه افتاد.

تحقق «نصفه و نیمه» وعده‌های دولت به سیل‌زدگان گلستان
۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۹

یک‌سال از سیل فروردین ماه در گلستان می‌گذرد؛ در این مدت دولت بخشی از تعهدات خود را عملی کرده، با این‌حال کشاورزان سیل‌زده این استان همچنان منتظر دریافت مرحله دوم کمک‌های بلاعوض هستند.

پژوهشکده آبخیزداری را منحل نکنید
۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۰۹:۲۳

انتظار از حضرتعالی به عنوان یک متخصص خاکشناسی این است که حداقل در حوضه حفاظت خاک که تنها با یک سیل ظرف چند روز در حد یک میلیارد مترمکعب رسوب از سطح حوضه های کرخه و کارون به پایین دست منتقل کرد موضوع حفاظت خاک و آبخیزداری را نه تنها تضعیف نفرمایید، بلکه تقویت هم بفرمائید.

واکنش جهانگیری به کاهش بی‌سابقه قیمت نفت آمریکا
۲ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۳

معاون اول رئیس‌جمهورگفت: اقتصاد آمریکا که ۲۵ درصد تولید ناخالص دنیا را در اختیار دارد از شب گذشته نفت را به قیمت منفی به فروش گذاشته و این نشان می‌دهد که بقیه کشورهای دنیا نیز از پیامدهای اقتصادی کرونا بی‌نصیب نخواهند ماند.

حوادث نمی‌تواند در کار یک سازمان جهادی، خللی ایجاد کند
۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۹

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با اشاره به شیوع ویروس کرونا گفت: حوادث و اتفاقات نه‌تنها نمی‌تواند در کار یک سازمان جهادی و مدیریت انقلابی، خللی ایجاد کند، بلکه باعث ایجاد ابتکارات و پیشرفت مناسب می شود.

هشدار طغیان رودخانه‌ها در ۲۳ استان تا چهارشنبه
۳۱ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۶:۱۵

سازمان هواشناسی نسبت به آبگرفتگی معابر،‌ طغیان رودخانه‌ها و احتمال برخورد صاعقه طی امروز تا چهارشنبه در ۲۳ استان کشور هشدار داد.