داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار سیل
تهران در قبال بحران چه مقدار آماده است؟
۱۴ آبان ۱۳۹۸ - ۱۹:۳۰

رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران اعلام کرد که این شهر آماده رویارویی با برخی از بحران‌ها هست اما در برابر بحران‌هایی مانند زلزله باید آمادگی خود را افزایش دهیم.

مازندران؛ سه روز پس از وقوع سیل
۱۴ آبان ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۵

نوروز ۹۸ سیلی عظیم مازندران را در برگرفت اما هنوز آسیب‌های متاثر از سیل گذشته ترمیم نشده بود که دو هفته پیش غرب مازندران دوباره درگیر سیل شد و با ورود سامانه بارشی جدید متاسفانه طی دو روز گذشته شرق استان نیز درگیر کرد.

امدادرسانی به ۴۵۷ گلستانی گرفتار در سیل و آبگرفتگی
۱۲ آبان ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۰

مدیرعامل جمعیت هلال احمر گلستان از امدادرسانی نیروهای این جمعیت به ۴۵۷ نفر در سیل و آبگرفتگی منازل مسکونی در شهرستان های غربی گلستان خبرداد.

رئیس نهاد رهبری در دانشگاه‌ها: ۵۰۰ هزار نفر از راهپیمایان اربعین از جامعه دانشگاهی بودند
۱۲ آبان ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۴

حجت‌الاسلام ‌والمسلمین رستمی: در جریان سیل‌های اخیر کشور، همین دانشجویان و جوانان بارهای بسیار بزرگی را از دوش ما برداشتند و در جریان راهپیمایی باشکوه اربعین حضور حماسی را رقم زدند.بر اساس پژوهشی که شورای عالی انقلاب فرهنگی انجام داده بود مشخص شد بیش از ۵۰۰ هزار زائر از میان جمعیت سه میلیون و ۱۰۰ هزار نفری از جامعه دانشگاهی بوده است.

سیل تهران را تهدید نمی‌کند
۷ آبان ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۰

مدیرکل امور خدمات شهری شهرداری تهران با بیان اینکه سیل تهران را تهدید نمی کند، گفت: موضوعی که شهرها را هنگام بارندگی تهدید می کند این است که کانال ها و مسیل ها و رودها دچار مشکل شود.

سیل در «شیخ‌محله» گیلان + فیلم
۲۲ مهر ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۴

در پی بارش‌های اخیر استان گیلان، چند شهر و روستا دچار آبگرفتگی شده‌ است.

تخریب چند پل در گیلان بر اثر بارش شدید باران + فیلم
۲۱ مهر ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۸

مدیرکل ستاد مدیریت بحران استانداری گیلان از مفقود شدن یک نفر و تخریب چندین پل بر اثر بارش شدید باران و بالا آمدن آب رودخانه ها در مناطقی از استان خبر داد.

شمال سیلابی می‌شود
۲۰ مهر ۱۳۹۸ - ۲۰:۵۹

سازمان هواشناسی نسبت به بارش باران، کاهش دما، وزش باد شدید و سیلابی شدن برخی از مناطق کشور طی امروز و فردا هشدار داد.

ارسال گزارش قصور دستگاه‌ها در سیل امسال به دادگاه
۱۱ مهر ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۴

دبیر کمیسیون اصل 90 مجلس از معرفی 4 دستگاه مقصر در ماجرای سیل امسال به دادگاه برای رسیدگی به پرونده‌های آ‌نها خبر داد.

«خشت آخر» برای بازسازی خانه‌های سیل‌زده
۹ مهر ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۷

دو ماه می‌شود که سامانه عمران اجتماعی در راستای طرح جهاد همبستگی ملی و برای هدفمندسازی کمک‌های مردمی من‌باب مناطق سیل‌زده کشورمان توسط سازمان بسیج سازندگی رونمایی شده است. در این سامانه اینترنتی که به منظور جمع‌آوری کمک‌های مردمی و با محوریت مساجد راه‌اندازی شده، نحوه کمک به ساخت مسکن و نحوه تامین کالا‌های اساسی مردم سیل‌زده، به نمایش در آمده است.