داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار سیل
ارائه گزارش بانک مرکزی از اقدامات برای تأمین کالاهای ضروری
۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۷

در چهل و پنجمین جلسه شورای عالی هماهنگی اقتصادی گزارش بانک مرکزی از اقدامات انجام شده در زمینه درآمدهای ارزی کشور و تامین کالاهای مورد نیاز ارائه شد.

سرلشکر سلامی: ‌سپاه تا آخر‌ کنار مردم سیل‌زده جاسک می‌ماند
۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۵

فرمانده کل سپاه با بیان اینکه همه امکانات سپاه برای بازسازی، ترمیم، مرمت و تجهیز خانه‌های سیل زدگان بسیج می‌شود، گفت: تا آخر پای مردم سیل‌زده ایستاده‌ایم و تا بهبود شرایط این مناطق اینجا را ترک نمی‌کنیم.

سیلاب پنج مسیر در جنوب سیستان و بلوچستان را مسدود کرد
۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۲

مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان گفت: پنج مسیر کنارک- جاسک، دلگان- ایرانشهر، فنوج- کتیج- رمشک، دلگان- زهکلوت و میل نادر- سفیدآبه در این استان به دلیل وقوع سیل و طغیان رودخانه‌های فصلی بسته شد.

فیلم: نامه‌ غم‌انگیز بچه‌های سیستان‌و‌بلوچستان به خدا
۳ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۴

دوربین «کبریت» به میان کودکان سیل زده سیستان و بلوچستان رفته و از ان‌ها خواسته تا برای خدا نامه بنویسند

تخریب پایتخت «موز» ایران در سیل سیستان و بلوچستان
۲ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۰

جنوب بلوچستان، بیشترین آسیب را در سیل دیده است؛ به گونه‌ای که در منطقه زرآباد بلوچستان که بخش اعظم موز کشور در آنجا تولید می‌شود و پایتخت موز ایران است ۱۰۰درصد تخریب شده است.

فیلم: چگونه هوا شناسی و وزارت نیرو باعث سیل سیستان و بلوچستان شدند!؟
۲ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۹

نسیم آنلاین: از پیش‌بینی اشتباه میزان بارش‌ها توسط هواشناسی تا هشدار ۳ روز قبل از سیل و عدم تکمیل سد ها که امروز مورد بررسی قرار گرفت.

در کنارتان ایستاده‌ام
۲۹ دی ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۱

رئیس جمهور در پاسخ به یک وطن بلوچ ، با تاکید بر اینکه "ایران آّباد و سرفراز بی‌تردید و بی‌مسامحه، رنگین‌کمانی از همه اقوام و شهروندان است و جز با توسعه همه‌جانبه، متوازن و بدون تبعیض به دست نخواهد آمد" ، گفت: از مشکلات‌تان- از وضع نامناسب راهها و آب آشامیدنی گرفته تا فقر و محرومیت- آگاهم و به احترام شما مردم صبور و رنج‌کشیده تمام‌قد می‌ایستم.

توزیع ۵۰ تن گوشت قرمز در مناطق سیل‌زده
۲۹ دی ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۷

معاون امور تولیدات دامی وزارت جهاد کشاورزی از توزیع ۵۰ تن گوشت قرمز منجمد برای تهیه غذای سیل‌زدگان خبر داد.

تصمیمات مناسبی برای بازسازی مناطق سیل‌زده سیستان و بلوچستان گرفته شده است
۲۸ دی ۱۳۹۸ - ۲۰:۳۴

رئیس جمهور گفت: از آغاز مواجهه شدن استان سیستان و بلوچستان با سیل تصمیمات خوبی اتخاذ و تنخواه مناسبی در اختیار استان قرار گرفت.

حال تاریخِ سیستان و بلوچستان در سیل چطور است؟
۲۸ دی ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۷

مدیر اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی سیستان و بلوچستان خبر می‌دهد: به جز آسیب کمتر از پنج درصدی به کوه خواجه و خانه شمسی در استان، خوشبختانه در سیل اخیر، کمترین آسیب به محوطه‌های تاریخی در سطح استان وارد شده‌اند.