داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار جریان-تحریف
مذاکره با ایران، «آمریکا» را از انزوا خارج می‌کند
۲ مهر ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۵

مهدی فضائلی با اشاره به این که آمریکا در شرایط فعلی در انزوا قرار گرفته است گفت: آدرس غلط جریان تحریف برای مذاکره با آمریکا باعث خارج شدن این کشور از انزوا می شود. بنابراین مذاکره با آمریکا برای ما مضرر و برای آمریکا مفید است.

تحریف‌سازان و تحریف‌بازان، کاسبان واقعی تحریم
۱۹ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۸

تحریف‌سازان، اساتید همه فن حریف عملیات روانی‌اند که برای مسائل ساده، دلایل پیچیده و برای موضوعات پیچیده، راهکارهای ساده اما غلط می‌پیچیند. اتاق فکرها، محفل‌ها و لابی‌هایی که شعارهایی مثل «هم سانتریفیوژ باید بچرخد و هم زندگی مردم»، «بستن با کدخدا راحت‌تر است»، «کاستن از امنیت به نفع اقتصاد» طراحی می‌کنند تا بدون برخورداری از طراحی دقیق یا راه‌کارهای جامع، یک شبه انتخابات را به نفع کاندیدایی که مدعی تغییر است، رقم می‌زنند.

گفتمان دولت روحانی بر اساس تحریف واقعیت‌های کشور شکل گرفت
۱۰ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۸

امیرحسین ثابتی با اشاره به اینکه شرایط موجود کشور ریشه در تحریفی دارد که در انتخابات سال ۹۲ و ۹۶ صورت گرفت، گفت: گره زدن امورات کشور به خارج از مرز ها خط اصلی جریان تحریفی است که مسئولیت قوه مجریه را برعهده گرفت. بنابراین من معتقد هستم که رویکرد و گفتمان دولت روحانی بر اساس تحریف شکل گرفته است.

پیروزی بایدن در انتخابات آمریکا به ضرر ایران است
۲ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۹

مهدی خانعلی زاده فعال رسانه ای و تحلیل گر مسائل بین الملل معتقد است که علرغم فضا سازی‌های رسانه‌ای جریان تحریف، بیشترین برخوردها با جمهوری اسلامی را دموکرات ها انجام داده‌اند و پیروزی بایدن در انتخابات آمریکا هم به ضرر ایران است.

خط تحریف به دنبال «لیبرالیسیم اسلامی» است
۲۷ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۹

این که اعتقاد داشته باشیم بستر حل مشکلات خارج از کشور است تحریف واقعیت ها و توانمندی های کشور است. البته ممکن است بتوان برخی مشکلات کشور را نیز با همکاری بین المللی و با همکاری برخی کشورها حل کرد، اما این که بستر مشکلات را به خارج از کشور نسبت دهیم به اذعان خود کشورهای غربی واقعیت ندارد.

جریان تحریف به دنبال این است که از عهدشکنان ناجی بسازد
۱۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۱

دبیر شورای ائتلاف نیروهای انقلاب گفت: ما در داخل کشور با افرادی مواجه هستیم که اینها از مرحله «اعتماد» به غرب عبور کرده و در چاه «اعتیاد» به غرب افتاده‌اند.