داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار اعاده-اموال-نامشروع-مسئولان
مسئولان تا پایان آبان وقت دارند دارایی‌‎های خود را اظهار کنند
۱ آبان ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۹

معاون رئیس قوه قضاییه و رئیس مرکز آمار و فناوری اطلاعات قوه قضاییه گفت: مسئولان و مدیران نظام جمهوری اسلامی ایران در سراسر کشور لازم است بعد از دریافت حساب کاربری «ثنا» از دفاتر خدمات الکترونیک قضایی تا پایان آبان ماه دارایی‎ها و اموال را در سامانه اظهار کنند.

تصمیم سران ۳ قوه: اموال مسئولان اعلام ولی محرمانه است
۲۱ مهر ۱۳۹۸ - ۰۸:۴۷

اسدالله عباسی سخنگوی هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در تشریح جزئیات نشست سران قوا برای تصمیم‌گیری در خصوص اعلام اموال و دارایی مسئولان اظهار داشت: بر اساس اصل ۱۴۲ قانون اساسی باید دارایی های رهبری نظام و روسای جمهوری و معاونین و وزرای آنها و روسای قوا اعلام شده و آن را در اختیار قوه قضاییه بگذارند.

مخالفان طرح «اعاده اموال نامشروع» ریگی به کفش دارند
۲۳ تیر ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۲

نماینده مجلس شورای اسلامی گفت: برخی در قالب تذکر با طرح اعاده اموال نامشروع مخالفت می‌‌کنند؛ چرا که اگر صریحاً مخالفتشان را نشان دهند، به‌ نوعی نشان می‌دهند ریگی به کفششان است.

چند گزاره پیرامون طرح اعاده اموال نامشروع مسئولان
۱۱ تیر ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۷

این طرح ضمن افزایش اعتماد و امید مردم به مسئولان حکومت و اثبات اینکه اکثریت مدیران و مسئولان حکومت در قوای سه گانه و سایر دستگاه‌های حکومتی از سلامت لازم برخوردارند زمینه برخورد با عده‌ای از سوء استفاده کنندگان از بیت المال و غارت کنندگان اموال ملت را نیز فراهم می‌سازد

طرح جدید نمایندگان برای اعاده اموال نامشروع مسئولان + متن طرح
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۹

 طرح جدید نمایندگان درباره اعاده اموال نامشروع مسئولان روز گذشته در دستور کار کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی قرار داشت که این طرح پس از استماع نظرات مخالفان و موافقان به‌تصویب رسید.