داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار محدودیت
کارمندان در شهرهای زرد، نارنجی و قرمز چطور باید سر کار بروند؟!
۱۳ آذر ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۷

کارکنان ادارات ارائه‌دهنده خدمات ضروری و دستگاه‌های مرتبط با مأموریت‌های اساسی و مدیریت شهری با ۱۰۰ درصد ظرفیت در محل کار حاضر خواهند شد. در سایر ادارات شهر ارائه خدمات با حضور ۳‏/۲ (دو سوم) کارکنان انجام خواهد شد.

ساعت کار بانک‌های خصوصی از شنبه ۱۵ آذرماه
۱۳ آذر ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۰

کانون بانک‌ها و موسسات اعتباری خصوصی طی نامه‌ای به اعضا این کانون ساعت کار بانک‌ها و موسسات اعتباری خصوصی از تاریخ ۱۵ آذر ۱۳۹۹ را اعلام کرد.

محدودیت‌های کرونایی کی تمام می‌شود؟
۱۳ آذر ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۷

دو هفته از اجرای طرح هوشمند مدیریت کرونا سپری شده و در ارزیابی های جدید بسیاری از شهرهای قرمز به حالت نارنجی و زرد تغییر وضعیت داده اند و از روز شنبه نیز قرار است تا محدودیت ها متناسب با وضعیت جدید شهرها اعمال شود، اما طبق تاکید وزارت کشور اجرای طرح هوشمند مدیریت کرونا زمان ندارد.

جزئیات محدودیت‌های کرونایی هفته آینده در تهران اعلام شد
۱۳ آذر ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۴

رئیس ستاد مقابله با کرونا در کلانشهر تهران جزئیات اعمال محدودیت‌های کرونایی هفته آینده در تهران را اعلام کرد.

دستورالعمل مناسب با تغییر وضعیت کرونا در شهرها صادر خواهد شد
۱۲ آذر ۱۳۹۹ - ۲۱:۱۶

وزیر کشور گفت: متناسب با تغییر وضعیت بیماری در شهرهای مختلف از قرمز به نارنجی یا زرد، دستورالعمل متناسب اعمال خواهد شد.

۲۹۰ هزار جریمه در طرح محدودیت‌های کرونایی صادر شد
۱۲ آذر ۱۳۹۹ - ۲۱:۱۱

رئیس پلیس راهور ناجا با اعلام آخرین آمار جرایم تردد غیرمجازخودروها در کشور گفت: رانندگان وسایل نقلیه مجاز نگران پیامک جریمه نباشند.

اعلام جزییات محدودیت‌های کرونایی هفته آینده
۱۲ آذر ۱۳۹۹ - ۲۱:۰۴

رییس کمیته اجتماعی انتظامی ستاد ملی مقابله با کرونا گفت: رعایت هر یک از اصول فاصله‌گذاری، اجرای پروتکل‌ها و تقویت بهداشت یا درمان، محدودیت و مدیریت هوشمند به تنهایی کافی نیست و یک طرح جامع مدیریت هوشمند لازم است. همچنین برنامه‌ها باید قابل اجرا، اثر بخش و کم هزینه باشند و وجود یک همبستگی کامل بین مجریان، تصمیم سازان و تصمیم گیرندگان الزامی است.

قرارداد ایران برای تولید مشترک واکسن کرونا
۱۲ آذر ۱۳۹۹ - ۲۰:۵۷

وزیر بهداشت، از مقدمات انعقاد قرارداد تولید مشترک واکسن کرونا با یکی از کشورها خبر داد و دیگر مسیرهای پیش بینی شده برای تأمین این واکسن را تشریح کرد.

برخی محدودیت ها در تهران ادامه می یابد
۱۲ آذر ۱۳۹۹ - ۲۰:۵۵

فرمانده ستاد مقابله با کرونا در کلانشهر تهران، ضمن تغییر وضعیت شیوع بیماری در شهر تهران از قرمز به نارنجی، از استمرار بخشی از محدودیت ها در هفته آینده خبر داد.

شرایط قطع زنجیره ویروس را نداریم
۱۲ آذر ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۴

یک فوق تخصص بیماری‌های عفونی، با اشاره به بهبود وضعیت بیماری کرونا بعد از اعمال محدودیت های دو هفته ای در کشور، گفت: البته زنجیره انتقال کرونا هنوز قطع نشده است.