داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار سیما-سادات-لاری
۲۹۶ بیمار کرونایی دیگر در کشور جان باختند
۴ آبان ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۴

سخنگوی وزارت بهداشت با بیان اینکه مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور به ۵۶۸ هزار و ۸۹۶ نفر رسید، گفت: متاسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۲۹۶ بیمار کووید۱۹ جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری به ۳۲ هزار و ۶۱۶ نفر رسید.

فوت ۳۳۵ بیمار کرونایی در شبانه روز گذشته
۳ آبان ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۷

سخنگوی وزارت بهداشت از ابتلای ۵۸۱۴ نفر به کرونا در شبانه روز گذشته خبر داد و گفت: بر این اساس مجموع مبتلایان به کرونا در کشور به ۵۶۲ هزار و ۷۰۵ نفر رسید.

اعمال محدودیت‌های شدید کرونایی در ۴۳ شهرستان
۳ آبان ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۵

سخنگوی وزارت بهداشت، گفت: بر اساس اعلام کمیته‌های درمان و اجتماعی امنیتی در ۴۳ شهرستان بحرانی کشور که بیشترین میزان ابتلا به کرونا را دارند، از روز دوشنبه به مدت یک هفته محدودیت‌های شدید اعمال می‌شود و در صورت لزوم در هفته بعد نیز این محدودیت‌ها اعمال خواهد شد.

سادات لاری: مدیریت کرونا موضوعی فرا وزارتخانه‌ای است
۱ آبان ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۶

سخنگوی وزارت بهداشت با تاکید بر لزوم مدیریت فرا دستگاهی بیماری کرونا، گفت: علاوه بر کنترل بیماری از سوی مجموعه وزارت بهداشت نباید فراموش کنیم با عمل نکردن به توصیه‌های بهداشتی از سوی مردم به نتیجه مطلوب نخواهیم رسید.

فوت ۳۰۴ مبتلا به کرونا در شبانه‌روز گذشته
۱ آبان ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۴

سخنگوی وزارت بهداشت با اعلام آخرین آمار مبتلایان به کرونا، گفت: در شبانه روز گذشته ۳۰۴ نفر از مبتلایان به کرونا جان باختند و شمار جانباختگان به ۳۱ هزار و ۶۵۰ نفر رسید.

۳۱۲ بیمار کرونایی دیگر جان باختند
۳۰ مهر ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۲

سیماسادات لاری سخنگوی وزارت بهداشت گفت: از دیروز تا امروز ۳۰ مهر ۱۳۹۹ و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، ۵ هزار و ۶۱۶ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی شدند که دو هزار و ۳۴۰ نفر از آنها بستری هستند.

۳۲۲ فوتی جدید کرونایی در کشور
۲۹ مهر ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۱

سخنگوی وزارت بهداشت از شناسایی ۵۰۳۹ مورد جدید کووید-۱۹ در کشور طی ۲۴ ساعت گذشته خبر داد و گفت: متاسفانه در همین بازه زمانی، ۳۲۲ تن نیز به دلیل این بیماری جان باختند.

لاری: باید سه هفته محدودیت‌های شدید اعمال شود
۲۹ مهر ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۱

سخنگوی وزارت بهداشت: جلسات شلوغ دولتی‌ها بدآموزی دارد و خودش باعث انتقال کرونا است. آمار قطعی مرگ و میر کرونا در شهر تهران روزانه بین ۴۰ تا ۵۵ نفر است. باید سه هفته محدودیت‌های شدید اعمال شود.

علت افزایش آمار فوتی های کرونا چیست؟
۲۸ مهر ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۱

سخنگوی وزارت بهداشت گفت: وضعیت کنونی کرونا در کشور نتیجه سهل انگاری در رعایت پروتکل‌های بهداشتی، کاهش میزان استفاده از ماسک و همچنین بروز رفتارهای اجتماعی خطر آفرین در هفته‌های گذشته است.

روز سیاه کرونا در کشور؛ ۳۳۷ فوتی کرونایی در شبانه روز گذشته
۲۸ مهر ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۳

سخنگوی وزارت بهداشت آخرین موارد بروز و فوتی ناشی از کروناویروس در کشور طی ۲۴ ساعت گذشته را اعلام کرد و گفت: متاسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۳۳۷ بیمار کووید۱۹ جان خود را از دست دادند.