داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار جورج-فلوید
فیلم: بوگالوها...
۱۶ تیر ۱۳۹۹ - ۲۱:۱۷

نسیم آنلاین: سفیدپوستان افراطی در تجمعات اعتراضی سیاهان

شبه‌نظامیان «بوگالو» در امریکا چه می‌کنند؟
۱۴ تیر ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۶

آینده افراط‌گرایی خشونت‌آمیز ضددولتی در ایالات متحده آمریکا در یک کلمه خلاصه می‌شود: «بوگالو».این اصطلاح اکنون معرف یک نماد خاص سفیدپوستان افراطی برای معرفی یک خرده فرهنگ عجیب آمریکایی است که علاقه جدی به درگیری مسلحانه با دولت فدرال دارند و با مالکیت بر اسلحه خود را از سایر گروه‌ها متمایز می‌کند.

ترامپ: معترضان قصد براندازی دارند!
۱۴ تیر ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۰

رئیس‌جمهور آمریکا معترضانی را که مجسمه‌های نماد برده‌داری را به زیر می‌کشند، به تلاش برای سرنگونی انقلاب این کشور متهم کرد.

نشست شورای امنیت محلی برای انزوای آمریکا
۱۱ تیر ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۹

نشریه آمریکایی در گزارشی درباره نشست برخط (آنلاین) دیروز شورای امنیت با موضوع ایران نوشت، دوست و دشمن آمریکا را سرزنش کردند و این نشست به صحنه انزوای آمریکا تبدیل شد.

لغو تعطیلات آخر هفته ترامپ به دلیل نگرانی از اعتراضات
۷ تیر ۱۳۹۹ - ۰۹:۳۸

رئیس‌جمهور آمریکا باز هم از زبان دشنام و تهدید علیه معترضان آمریکایی استفاده کرد و از بیم شدت گرفتن اعتراضات در پایتخت؛ سفر خود به ایالت نیوجرسی را لغو کرد.

صدها نیروی گارد ملی آمریکا در واشنگتن در آماده‌باش هستند
۵ تیر ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۷

در ادامه سیاست‌های دولت «دونالد ترامپ» برای مقابله با و سرکوب معترضان آمریکایی، صدها نیروی گارد ملی ا ین کشور در پایتخت ایالات متحده به حالت آماده باش درآمدند.

جوابیه دفتر «رحیم‌پور» به دروغ‌پراکنی‌های اخیر
۱ تیر ۱۳۹۹ - ۲۱:۲۳

دفتر طرحی برای فردا که نشر آثار حسن رحیم پور ازغدی است، اطلاعیه‌ای درباره اخباری پیرامون سخنان منتسب به رحیم‌پور منتشر کرده است.

آیا جنجال کتاب بولتون برای انحراف افکار عمومی است؟
۳۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۴

فارغ از اینکه در این کتاب به چه موضوعاتی پرداخته شده یا اساسا نیت بولتون از انتشار آنها چه بوده، نکته مهمتر آن است که چرا در شرایط کنونی و در حالی که این کتاب هنوز منتشر نشده، این حجم از فضای رسانه‌ای به آن اختصاص یافته است؟

نسخه «کوشنر ـ آیپک» برای عبور ترامپ از اعتراضات
۲۶ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۹

پس از تماس تلفنی دو هفته پیش ترامپ با «مارک زاکربرگ» مدیرعامل فیسبوک، جلسه محرمانه‌ای با حضور ترامپ، مشاور امنیت ملی او، مدیرعامل فیسبوک، مدیرعامل توییتر، کارشناسان اسرائیلی، جرد کوشنر و برخی اعضای کمپین تبلیغاتی ترامپ تشکیل شده است.

باشگاه میلان یاد و خاطره نلسون ماندلا را زنده کرد
۲۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۳۶

باشگاه فوتبال آ.ث میلان به بهانه کشته شدن جورج فلوید یادی از نلسون ماندلا،‌ رهبر فقید آفریقای جنوبی و سمبل مبارزه با آپارتاید، ظلم و نژاد‌پرستی کرد.