داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار بازار-بورس
سهام عدالت بازدهی بیشتری از ملک و طلا دارد
۲ مهر ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۵

یک کارشناس بازار سرمایه گفت: مردم به سرمایه‌گذاری در بورس با نگاه بلندمدت اقدام کنند و نگهداری سهام عدالت حتی از خرید ملک و طلا بازدهی بیشتری خواهد داشت.

قالیباف: مجلس راهکارهای کارشناسی تقویت بازار سرمایه راپیگیری می‌کند
۲۴ شهریور ۱۳۹۹ - ۲۰:۴۰

رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به جلسه امروز خود با مسئولان وزارت اقتصاد و بورس برای تقویت بازار سرمایه، تاکید کرد: مجلس با جدیت اجرای راهکارهای کارشناسی را پیگیری و نظارت می‌کند.

فیلم: اخلالگری در بازار بورس...؟!
۲۴ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۵

عبدالملکی اقتصاددان در گفتگو با «نسیم آنلاین»: امیدواریم که در عدم ارائه سهام جدید و ایجاد شوک به بازار بورس توسط دولت، نیتی برای برهم زدن و اخلال در بازار وجود نداشته باشد.

تصمیمات جدید دولت و مجلس برای تقویت بورس
۲۴ شهریور ۱۳۹۹ - ۰۹:۲۹

معاون وزیر اقتصاد و دارایی گفت: آینده اقتصاد ما با بازار سرمایه گره خورده است و با ابزار اوراق تبعی و اوراق خزانه و بازارگردانی سهامداران نباید نگران نوسانات بازار سرمایه باشند.

فیلم: قالیباف برای شرکت‌های دولتی تکلیف معین کرد
۲۳ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۴

قالیباف: بازارگردانی در بورس یکی از تصمیمات نشست غیرعلنی بود. برخی از شرکت های حقوقی و دولتی که در بورس بودند، درآمدهای به دست آمده را از بورس خارج کردند که مکلف اند این مبالغ را به بازار بازگردانند.

وعده قالیباف: به زودی شاهد تحول در حوزه بورس خواهیم بود
۲۳ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۲

رییس مجلس شورای اسلامی با اشاره به بررسی وضعیت بازار بورس در جلسه غیرعلنی امروز مجلس شورای اسلامی گفت که به زودی شاهد تحول در حوزه بورس خواهیم بود.

بمب بورس زیرپای دولت!
۱۵ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۶

اگر فکری برای بازار بورس نشود، بورس تبدیل به یک بمبی خواهد شد که هر لحظه با کبریتی دچار انفجار خواهد شد، انفجاری که در قدم اول گریبان دولت را خواهد گرفت. کافیست این حجم عظیم نقدینگی در بازارس بورس وارد بازار دلالی دلار و سکه و مسکن شود، آنگاه موج خروشانی را ایجاد خواهد کرد که دیگر کسی جلودار آن نخواهد بود.

دژپسند: دنبال کسب درآمد نیستیم
۵ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۵

وزیر اقتصاد و دارایی گفت: دولت در حمایت از بازار سرمایه اهتمام جدی دارد و طبق قراری که داده بودیم امروز صندوق دارای دوم عرضه شد.

جزئیات پیش فروش مسکن در بورس کالا
۱ شهریور ۱۳۹۹ - ۰۸:۴۷

مدیر مطالعات اقتصادی بورس کالا گفت: تا یک ماه آینده با انتشار اوراق سلف موازی استاندارد، مسکن در بورس کالا پیش فروش می‌شود.

توصیه به تازه واردهای بورس: فعلا خرید و فروش نکنید
۲۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۴

حرکت بازار سرمایه در روزهای اخیر بر مدار نزولی بود و حتی روز گذشته که شاخص کل این بازار کمی صعودی شد، باز هم شاهد روند نزولی برخی سهم ها از جمله پالایشی بودیم. در این راستا یک کارشناس بازار سرمایه ضمن تحلیل دلایل روند نزولی بازار، به سهامداران و مخصوصا تازه ورودها توصیه کرد فعلا نه سهم بخرند و نه سهم بفروشند.