داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار سلاح
انگلیس: رفتار منطقه‌ای ایران در راستای حمایت از تروریسم است!
۱۷ شهریور ۱۳۹۹ - ۰۹:۱۰

وزیر دفاع انگلیس مدعی شد گزینه تحریم تسلیحاتی ابزاری است که می‌توان از آن برای مهار رفتار منطقه‌ای ایران استفاد کرد.

اعتراضات اتگلیسی علیه رژیم صهیونیستی
۱۶ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۴

تعدادی از فعالان حامی فلسطین با برگزاری تظاهرات و تجمع در لندن خواستار تعطیلی کارخانه های اسلحه سازی رژیم صهیونیستی در انگلیس شدند.

آغاز عملیات امنیتی در بصره و بغداد برای مصادره سلاح‌های بدون مجوز
۱۵ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۶:۱۲

بخش رسانه امنیتی وابسته به وزارت دفاع عراق صبح امروز (شنبه) از آغاز همزمان عملیات امنیتی در بغداد و بصره برای مصادره سلاح‌های بدون مجوز به دستور نخست‌وزیر این کشور خبر داد.

آمریکا با زور در کشورهای جهان مداخله می کند
۲ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۴

دبیرکل حزب الله لبنان با اشاره به مداخلات خارجی در امور لبنان گفت: از حزب الله می‌خواهند در منطقه دخالت نکند در حالی که تمام این کشورها با پول و دستگاه‌های اطلاعاتی در لبنان دخالت می‌کنند.

ضربه کاری وزارت اطلاعات به باند بزرگ قاچاق سلاح
۲۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۵

سربازان گمنام امام زمان(عج)، اعضای باند بزرگ قاچاق سلاح و مهمات، شناسایی و مورد ضربه قرار گرفته و از تداوم فعالیت مجرمانه آنها ممانعت به عمل آمد.

ایران ارسال سلاح به طالبان را تکذیب کرد
۲۷ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۰۰

سخنگوی وزارت امور خارجه با رد ادعای وزیر خارجه آمریکا درخصوص ارسال سلاح به طالبان گفت: این اتهامات تلاش برای انحراف افکار عمومی مردم افغانستان‌ از کمک‌های واشنگتن به داعش است.

مسکو: آمریکا به دنبال ارسال سلاح برای تروریست‌های سوریه است
۲۵ تیر ۱۳۹۹ - ۲۰:۳۳

نماینده دائم روسیه در دفتر سازمان ملل در ژنو گفت که آمریکا و متحدانش از مسئله کمک‌های بشردوستانه به سوریه به عنوان پوششی برای انتقال سلاح به گروه‌های تروریستی و تضعیف حاکمیت وتمامیت ارضی آن استفاده می‌کنند.

آمریکا موجبات خشم چین را فراهم کرد
۲۰ تیر ۱۳۹۹ - ۱۸:۵۰

درحالی که روابط واشنگتن و پکن به پایین ترین سطح از زمان برقراری مناسبات رسمی در ۴ دهه گذشته رسیده است، آمریکا در اقدامی دیگر که خشم چین را به دنبال دارد، با فروش محموله بزرگی از تجهیزات و تسلیحات موشکی به تایوان موافقت کرد.

سوءقصد به جان ترودو
۱۷ تیر ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۸

یک رسانه کانادایی گزارش داده فردی به همراه سلاحی غیرقانونی وارد خانه نخست‌وزیر کانادا شده و علیه وی سوء‌قصد کرده است.

شبه‌نظامیان «بوگالو» در امریکا چه می‌کنند؟
۱۴ تیر ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۶

آینده افراط‌گرایی خشونت‌آمیز ضددولتی در ایالات متحده آمریکا در یک کلمه خلاصه می‌شود: «بوگالو».این اصطلاح اکنون معرف یک نماد خاص سفیدپوستان افراطی برای معرفی یک خرده فرهنگ عجیب آمریکایی است که علاقه جدی به درگیری مسلحانه با دولت فدرال دارند و با مالکیت بر اسلحه خود را از سایر گروه‌ها متمایز می‌کند.