داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار تعطیلات
اطلاعیه سفر در تعطیلات عید فطر
۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۰

ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر در آستانه عید سعید فطر در اطلاعیه‌ای از دستگاه‌ها و نهادهای خدمت رسان در حوزه سفر خواست با توجه به‌ضرورت تکریم مسافران و گردشگران، تمهیدات لازم را برای ارائه خدمات ایمن و استاندارد فراهم کنند.

لبنان ۴ روز به صورت رسمی تعطیل شد
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۸:۲۴

شبکه المنار لبنان امروز سه‌شنبه اعلام کرد که کابینه دولت این کشور تصمیم گرفته از فردا چهارشنبه (۲۴ اردیبهشت| ۱۳ مه) تمامی ادارات و مراکز تعطیل شود.

ساعت کاری دانشگاه تربیت مدرس بعد از تعطیلات اعلام شد
۱۲ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۶:۲۲

دانشگاه تربیت مدرس در اطلاعیه‌ای با اعلام ساعت کاری بعد از تعطیلات، تاکید کرد که کارکنان به صورت دورکاری فعالیت کنند.

عکس: وضعیت قشم در تعطیلات کرونایی نوروز
۵ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۹:۵۶

قشم یکی از مکان‌های گردشگری استان هرمزگان است که هر سال شاهد حضور میلیونی مردم از سراسر کشور بوده ولی امسال با توجه به وضعیت کنونی کشور و شیوع ویروس کرونا از رونق افتاده است.

دانش‌آموزان در تعطیلات کرونایی چطور درس بخوانند؟
۵ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۶:۲۲

هر چه ساعت مطالعه بیشتر باشد، نتیجه بهتری گرفته خواهد شد؛ اما کسی می‌تواند موفق باشد که در کنار مطالعه به فکر برنامه‌های دیگر هم باشد و کم‌کم بر اساس نیاز پایه تحصیلی، ساعت مطالعه‌اش را در روزهای تعطیل افزایش دهد.

میرسلیم: طرح‌های جایگزین برای تعطیلات وجود دارد
۲۹ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۰

منتخب مردم تهران در مجلس یازدهم با بیان اینکه عده کثیری محدودیت‌های کرونایی را شوخی می‌پندارند، گفت: طرح‌های جایگزین برای تعطیلات نوروز وجود دارد.

نوروز آسمان کشور بارانی است
۲۸ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۷

یک کارشناس هواشناسی به پیش بینی ۵ روزه هوای کشور پرداخت و با اشاره به کاهش دما در بسیاری از نقاط کشور از فعال شدن یک سامانه بارشی در تهران و احتمال سیل و طغیان رودخانه ها خبر داد.

طرح مجلس برای جایگزینی تعطیلات نوروزی پس از شکست کرونا
۲۲ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۰

رئیس کمیسیون عمران مجلس از تهیه طرحی برای به تعویق انداختن تعطیلات نوروزی سال 99 به ایام پس از رفع خطر ویروس کرونا خبر داد و گفت: با توجه به اینکه به دلیل کرونا مردم امکان سفر در تعطیلات نوروزی را ندارند درحال تهیه طرحی هستیم تا مردم تعطیلاتی پس از شکست کرونا داشته باشند.

فیلم: حذف تعطیلات نوروزی شدنی نیست
۲۱ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۶

روحانی: بعضی‌ها پیشنهاد کردند دولت تعطیلی نوروزی را حذف بکند و به فصل دیگر ببرد که کرونا نیست، به اعتقاد من این کار شدنی نیست.

برنامه پخش سریال‌های نوروزی ۹۹ اعلام شد
۱۹ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۴:۲۰

برنامه پخش سریال‌های نوروزی ۹۹ از صدا و سیما اعلام شد.