داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار سیاه-پوستان
تلاش بانک بزرگ آمریکایی برای دلجویی از سیاه‌پوستان
۱۱ تیر ۱۳۹۹ - ۱۸:۰۳

گروه بانکداری گلدمن‌ساکس، گروهی تشکیل داده تا استخدام‌های خود از میان سیاه‌پوستان را افزایش دهد و پیشرفت و حفظ مقام یا شغل در میان کارمندان سیاه‌پوست را بهبود بخشد.

تکنولوژی گوگل را به پلیس آمریکا نفروشید!
۳ تیر ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۱

بیش از ۱۶۰۰ نفر از کارمندان و کارگران گوگل در نامه‌ای سرگشاده و در واکنش به برخورد پلیس آمریکا با سیاه‌پوستان این کشور تقاضا کردند قراردادهای این شرکت بزرگ فناوری با پلیس آمریکا متوقف شود.

روایت نیویورک‌تایمز از جاسوسی هوایی از معترضان به نژادپرستی در آمریکا
۲ تیر ۱۳۹۹ - ۱۷:۵۸

وزارت امنیت سرزمینی ایالات متحده آمریکا برای رهگیری معترضان به نژادپرستی که از قتل یک شهروند سیاهپوست آمریکایی در میناپولیس آغاز شد، بیش از 270 ساعت گشت‌زنی و پرواز پهپادی و هلیکوپتری بر فراز 15 شهر آمریکا داشته است.

جای خالی صداوسیمای مستضعفین در آمریکا!
۱۵ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۴

در این نبرد نابرابر ایران با سلطه آمریکا، چرا نباید صداوسیمای جمهوری اسلامی وارد نبرد رسانه ای بشود و نه صرفا منفعلانه و در نقش توضیح شبهات طرف مقابل، بلکه یک بار هم شده در نقش حمله کننده و فعالانه وارد میدان شود و از شرایط کامل مساعد و عیان پیش آمده استفاده کند تا چهره بزک شده غرب و آمریکا را مفتضح کند.

اعتراض مجری مراسم اسکار به رفتار نژادپرستانه ترامپ
۱۰ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۹:۲۴

جیمی کمیل مجری سرشناس تلویزیون آمریکا شب پیش در مونولوگی غم‌انگیز و جدی نظرات خود را در مورد مرگ جورج فویلد در مینیاپولیس اعلام کرد.

معترضان آمریکایی کاخ سفید را تعطیل کردند
۱۰ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۶:۳۹

الکساندر در پیام نخست خود در توئیتر نوشت: «طبق دستور سرویس مخفی آمریکا، کاخ سفید به دلیل تظاهرات‌های مربوط به جورج فلوید در نزدیکی درب‌های ورودی به حالت بسته درآمده است.»

عکس: روشن کردن شمع به یاد جورج فلوید در مشهد
۱۰ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۶:۳۰

همدردی مردم ایران در شهر مشهد با روشن‌کردن شمع به یاد جورج فلوید که توسط پلیس آمریکا کشته شد.

تظاهرات در آمریکا در اعتراض به قتل نژادپرستانه ادامه دارد
۹ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۲:۴۹

دست‌کم دو شهر بزرگ دیگر آمریکا هم شامگاه چهارشنبه صحنه اعتراض به نژادپرستی و رفتار خشن پلیس با مظنونان غیرمسلح سیاه‌پوست بوده است.

افسر آمریکایی یک سیاه‌پوست را مقابل چشم همه کشت
۷ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۵

یک افسر سفیدپوست در آمریکا یک فرد سیاه‌پوست را در شهر میناپولیس به قتل رساند.

«جو بایدن» به نژادپرستی متهم شد
۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۲۴

نامزد بالقوه حزب دموکرات در انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا مجبور شد بابت سخنان تبعیض‌آمیز خود درباره سیاه‌پوستان آمریکایی عذرخواهی کند.