داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار غرب
جریان تحریف به دنبال این است که از عهدشکنان ناجی بسازد
۱۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۱

دبیر شورای ائتلاف نیروهای انقلاب گفت: ما در داخل کشور با افرادی مواجه هستیم که اینها از مرحله «اعتماد» به غرب عبور کرده و در چاه «اعتیاد» به غرب افتاده‌اند.

روابط راهبردی ایران- چین؛ آمریکا چرا جیغ می‌زند؟!
۸ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۳۱

فضاسازی‌ها و حمله به روابط ایران و چین و فروکش کردن نسبی آن بسیار عجیب بود و مهم‌تر اینکه بعد از این فضاسازی‌های رسانه‌های معاند، رسانه‌های جهان برای جلوگیری از ریزش مخاطبان خود به سوی تحلیل منطقی‌تری از چرایی روابط تهران- پکن بعد از شکست برجام و مزایای تفاهمنامه ۲۵ ساله برای دو ملت ایران و چین پرداختند.حال با فروکش کردن نسبی آن فضاسازی‌های جعلی و این اذعان‌ها می‌توان به موشکافی بهتری از چرایی فضاسازی‌ها علیه روابط ایران و چین پرداخت.

ظریف: نظم نوین جهانی پساکرونا کاملاً غربی نخواهد بود
۷ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۸:۵۱

وزیر امور خارجه کشورمان با اشاره به اینکه برخی می‌خواهند بعد از کرونا نظم جدیدی برای دنیا تعریف کنند، تأکید کرد که رویکردهای کاملاً غربی نتوانسته‌اند درک درستی از وقایع جهان را ارائه دهند و نظم نوین جهانی دیگر کاملاً غربی نخواهد بود.

فیلم: چگونه مصر به زانو درآمد؟...
۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۴۱

نسیم آنلاین: تسلیم در برابر خواسته‌های غرب چگونه مصر را به زانو درآورد؟

اتحاد غرب برای متهم کردن چین
۱۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۸

هم‌زمان با آغاز اپیدمی کرونا ٬ جنگ روانی و بازی‌های رسانه‌ای غرب و در راس آن واشنگتن که پکن را یک رقیب اقتصادی جدی برای خود می‌بیند علیه چین آغاز شد.

کاهش روابط ایران با غرب درپساکرونا
۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۰۸:۵۸

بحران کرونا باعث شد جریانی در داخل کشور که سیاست‌های خود را همواره بر اساس اخم مو بورهای چشم آبی تنظیم می‌کرد این روزها از مسیر غرب به صورت پر شتاب‌ به سمت شرق آسیا حرکت کند.

تصاویر: کرونا سانسور شد
۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۱

زندگی دشوار بی‌خانمان‌ها در کروناشیوع و همه گیری ویروس کرونا خطری بزرگ برای بی‌خانمان هاست.

فیلم: مصادیق راهزنی مدرن در «غرب وحشی»
۳۰ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۹

مصادیق غرب وحشی را در آمریکای امروز ببینید.

فواد ایزدی: کرونا باعث شد غرب را آنگونه که هست، ببینیم
۲۸ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۵

عضو هیئت علمی دانشکده مطالعات جهان دانشگاه تهران گفت: ماجرای کرونا برای ما یک درس بود تا واقعیت غرب را آنگونه که هست ببینیم.