داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار پروتکل-بهداشتی
حریرچی: متاسفانه ترس مردم ریخته است
۳۰ مهر ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۵

معاون کل وزارت بهداشت گفت: متاسفانه ترس مردم ریخته است و شاهد ورود آنها به اجتماع بدون رعایت کردن پروتکل‌های بهداشتی هستیم.

برای محدودیت سفر‌ها در هفته آینده برنامه‌ریزی می‌کنیم
۳۰ مهر ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۳

رئیس دفتر رئیس‌جمهور گفت: همواره توصیه کردیم در این شرایط سخت سفر انجام نشود و ان شاءالله برای هفته آینده هم برنامه‌ریزی خواهیم کرد.

رانندگان تاکسی مسافر بدون ماسک سوار نکنند
۳۰ مهر ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۴

به گفته رییس پلیس راه ناجا، رانندگان تاکسی باید افرادی را سوار تاکسی کنند که ماسک داشته باشند در غیر اینصورت رانندگان به ازای هر مسافر بدون ماسک جریمه خواهند شد.

انتقال کرونا از مادر به جنین
۲۹ مهر ۱۳۹۹ - ۲۱:۴۹

متخصص بیماری‌های کودکان و نوزادان با اشاره به اینکه کرونا از مادر به جنین منتقل می‌شود، گفت: مادران کرونایی شیردهی را قطع نکنند.

پلیس عابران پیاده بدون ماسک را جریمه می‌کند؟
۲۹ مهر ۱۳۹۹ - ۰۹:۲۵

رییس پلیس پایتخت در پاسخ به این سوال که می توان در تهران رانندگان و سرنشینان خودرو را به خاطر ماسک نزدن، جریمه کرد، گفت: بله کد جریمه در نظر گرفته شده اما فعلا ارشاد می کنیم.

هر ۴ دقیقه یک فوتی کرونایی در ایران
۲۹ مهر ۱۳۹۹ - ۰۸:۵۷

آمار فوتی‌های کرونا در شبانه روز گذشته، سخت‌ترین روز کرونایی را از ابتدای شیوع این بیماری در کشور، تا کنون رقم زده است.

کرونا چگونه تهران را فتح کرد؟!
۲۷ مهر ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۹

نتایج یک پروژه تحقیقاتی که به‌سفارش کمیته سلامت شورای اسلامی شهر تهران و توسط مرکز مطالعات شهرداری تهران انجام شده و مجری آن دکتر حمید سوری، استاد اپیدمیولوژی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی است، حکایت از ناموفق بودن سیاست‌های اجرایی در کنترل اپیدمی کووید-۱۹ دارد و جزئیات تازه‌ای از چگونگی شیوع کرونا را در تهران نشان می‌دهد.

هاشمی: تهران باید دو هفته تعطیل شود
۲۷ مهر ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۴

رئیس شورای شهر تهران به نظر اقدامات ویژه‌تری باید در این حوزه از سوی ستاد ملی مبارزه با کرونا انجام شود و اینطور عملکرد و برنامه ریزی جواب نداده است. توصیه می شود که تهران و کلانشهرها را کاملا تعطیل کنیم.

مراکز بزرگ خرید باید تعطیل شوند
۲۷ مهر ۱۳۹۹ - ۰۸:۵۷

عضو کمیته کشوری مقابله با کرونا، بر تعطیلی مراکز بزرگ خرید و سالن های عروسی به منظور کاهش انتقال ویروس کرونا تاکید کرد.

وضعیت سهمگین کرونا در کشور ایران
۲۶ مهر ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۷

سخنگوی وزارت بهداشت با بیان اینکه بیش از یک میلیون و ۱۰۰ هزار نفر در جهان جان خود را بر اثر ابتلا به کرونا از دست داده اند، گفت: چیره شدن بر این بیماری نوپدید و حل این چالش جهانی مستلزم تقویت همکاری مردم در عمل به توصیه های بهداشتی و نهادینه شدن حفظ مسئولیت پذیری اجتماعی در همه مردم است.