داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار جهش-تولید
جهش اقتصادی منطقی باشد
۱۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۹

رئیس‌جمهور گفت: هدف اصلی در جنگ فرسایشی اقتصادی تحمیلی دشمنان به این مرز و بوم، این است که مدیریت کشور در تصمیم‌گیری‌ها و اقدامات دچار هیجانات و بی برنامه‌گی شود.

ماجرای یک پیشنهاد اقتصادی ویژه به رهبری چه بود؟
۱۰ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۸

مقام معظم رهبری تاکید کردند جریان نقدینگی موجود در کشور را می‌توان با هدایت در مسیر تولید تبدیل به فرصت کرد.

تحریم‌های آمریکا علیه ملت ایران جنایت است
۱۰ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۳

رهبر معظّم انقلاب فرمودند:‌ تحریم‌های آمریکا در ظاهر علیه نظام جمهوری اسلامی است اما در حقیقت علیه ملت ایران و یک جنایت است.

دوپینگ کالا در بورس
۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۱

رئیس جمهور تاکید کرد: بورس کالا باید تقویت شود و با شفافیت عرضه و تقاضا و خارج کردن عملیات سفته بازانه، قیمت کالاهای تولیدی کشور را به سطح منطقی برساند.

روحانی: روابط اقتصادی با کشورهای همسایه در اولویت دولت قرار دارد
۳۰ تیر ۱۳۹۹ - ۲۱:۳۸

رئیس جمهور تقویت صادرات غیر نفتی برای تامین ارز مورد نیاز کشور را از سیاست های اصلی در عرصه اقتصاد عنوان کرد و افزود: در این راه کشورهای همسایه در اولویت اول روابط اقتصادی قرار دارند

کمیسیون ویژه جهش تولید تشکیل شد
۲۹ تیر ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۱

نمایندگان مجلس شورای اسلامی با تشکیل کمیسیون ویژه جهش تولید و نظارت بر اجرای اصل ۴۴ قانون اساسی موافقت کردند.

سرمایه‌های منجمد کشور را به سرمایه‌های مولد باید تبدیل کرد
۳ تیر ۱۳۹۹ - ۲۰:۵۲

رئیس جمهور کشورمان با بیان اینکه سرمایه‌های منجمد کشور را باید به سرمایه‌های مولد تبدیل کرد، گفت: استانداران، پایان پروژه‌های مهم را در دستور کار قرار دهند.

چرا جلسات شورای عالی هماهنگی اقتصادی برگزار نمی‌شود؟
۲۶ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۲

سخنگوی دولت درباره کمتر شدن برگزاری جلسات شورای عالی هماهنگی اقتصادی گفت: در ماه‌های فروردین و اردیبهشت به دلیل شرایط کرونا تعداد جلسات کمتر شد و در هفته‌های آینده با توجه دستورکارهایی که داریم، جلسه برگزار خواهد شد.

روحانی: ۲۰۰ طرح مهم تا پایان سال افتتاح می‌شود
۲۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۰

رئیس جمهور تاکید کرد: امسال سال تولید ملی و رونق تولید نیست بلکه سال جهش تولید است و ما باید همه توانمان را به کار ببریم و حرکت‌مان را به گونه‌ای افزایش دهیم که امسال سال پر افتخاری برای ملت ما و کشور عزیزمان باشد.

روحانی: سیاست زانوی آمریکا بر گلوی ایران به زانو درآمد
۱۹ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۱:۴۲

رئیس جمهور جهش تولید را رمز عبور از مشکلات کشور دانست و گفت: تحقق شعار جهش تولید با همکاری، همفکری و تلاش همگانی، قطعا مردم را نسبت به آینده کشور امیدوار و دشمنان را ناامید خواهد کرد و راه رسیدن به ایران آینده را هموار خواهد ساخت.