داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار دونالد-ترامپ
رویترز: صدها مقام دولت جورج بوش حامی بایدن
۱۱ تیر ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۵

خبرگزاری رویترز گزارش داد که صدها مقام دولت جمهوریخواه «جورج بوش» با تشکیل یک کمیته قصد دارند از «جو بایدن» نامزد حزب دموکرات در انتخابات آینده حمایت کنند.

اگر امروز انتخابات آمریکا برگزار می‌شد؟
۱۱ تیر ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۳

کمتر از پنج ماه دیگر، انتخابات ریاست جمهوری آمریکا برگزار می‌شود و رئیس جمهور این کشور درگیر دو بحران اساسی یعنی شیوع کرونا و وقوع تظاهرات‌های گسترده علیه نژادپرستی در آمریکاست. نظرسنجی‌های انتخاباتی نشان می‌دهد فضای آمریکا به شدت دوقطبی شده و ممکن است ترامپ پس از نوامبر از کاخ سفید برود.

ترامپ کنگره را تهدید کرد
۱۱ تیر ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۲

رئیس جمهور آمریکا می‌گوید اگر دموکرات‌ها به ادعای مبارزه با نژادپرستی، به دنبال تغییر نام پایگاه‌های نظامی باشند؛ لایحه سیاست‌گذاری‌های نظامی آمریکا را وتو خواهد کرد.

بایدن: ترامپ تسلیم کرونا شده است
۱۱ تیر ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۳

نامزد دموکرات انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در یک سخنرانی گفت، رئیس جمهور فعلی این کشور در میدان مبارزه با ویروس کرونا تسلیم شده و پرچم سفید تکان داده است.

ترامپ: از دست چین عصبانی هستم
۱۱ تیر ۱۳۹۹ - ۰۸:۴۱

رئیس‌جمهور آمریکا با تکرار اتهامات خود علیه چین در موضع بحران کرونا در توییتی مدعی شد با دیدن چهره زشت همه‌گیری کرونا از چین بیشتر عصبانی می‌شود.

موافقت ترامپ با طرح خروج ۹.۵۰۰ نظامی آمریکا از آلمان
۱۱ تیر ۱۳۹۹ - ۰۸:۲۶

وزیر دفاع و رئیس ستاد مشترک ارتش آمریکا در نشستی با حضور رئیس جمهور این کشور طرح‌های انتقال ۹۵۰۰ نظامی آمریکایی از خاک آلمان را برای وی تشریح کردند.

آمریکا برای انجام آزمایش هسته‌ای خود را آماده می‌کند
۱۰ تیر ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۱

روسیه اعلام کرده است که آمریکا گام‌های غیرسازنده را در ارتباط با پیمان جامع منع آزمایش هسته‌ای برداشته و آماده انجام آزمایش هسته‌ای است.

احتمال کناره‌گیری ترامپ از انتخابات وجود دارد
۱۰ تیر ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۰

یک عامل حزب جمهوری‌خواه به شبکه خبری فاکس نیوز گفت، چنانچه دونالد ترامپ به این باور برسد که هیچ شانسی برای پیروزی در انتخابات ندارد، احتمالا از رقابت ریاست جمهوری ۲۰۲۰ کنار می‌کشد.

معنای ریاست جمهوری «بایدن» برای فلسطین
۱۰ تیر ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۶

کمک مالی چهار میلیارد دلاری آمریکا به اسرائیل جدا از نقض قوانین بین‌الملل به ویژه استانداردهای حقوق بشر رژیم صهیونیستی، از نظر قوانین داخلی آمریکا نیز غیرقانونی است. آیا جو بایدن، نامزد دموکرات‌ها در انتخاباتی که کمتر از پنج ماه دیگر برگزار می‌شود، این وضع را تغییر می‌دهد؟

ترامپ پشت تلفن مرکل را تحقیر کرد
۱۰ تیر ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۹

«سی‌ان‌ان» خبر داده که رئیس‌جمهور آمریکا در تماسی تلفنی با صدراعظم آلمان برای وی قلدری کرده و مکالمه این دو به حدی غیرمعمول بوده که مقامات آلمانی سعی کردند محتوای آن را مخفی نگه دارند.