داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار دونالد-ترامپ
ترامپ: ترودو را فردی «دو رو» خواند
۱۴ آذر ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۰

پس از انتشار فیلمی از غیبت کردن نخست‌وزیر کانادا در نشست‌های ناتو در لندن درباره رئیس‌جمهوری آمریکا، دونالد ترامپ او را فردی «دو رو» خطاب کرد.

موگرینی رفت، سلفی‌بگیران هم خواهند رفت؟!
۱۴ آذر ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۷

مردادماه سال ۹۶ و در حاشیه برگزاری مراسم تحلیف رئیس‌جمهوری دوره دوازدهم، انتشار تصاویری از تقلای برخی نمایندگان فراکسیون امید برای گرفتن سلفی با موگرینی آن هم در صحن پارلمان جنجال‌ساز شد. این موضوع که به‌سرعت در رسانه‌های بیگانه نیز بازتاب یافت، موجی از بهت و خشم افکار عمومی را به دنبال داشت تا جایی که در روزهای بعد از آن بسیاری از کاربران شبکه‌های اجتماعی با هشتگ «سلفی حقارت» اعتراض خود را به این اقدام حقارت‌آمیز نمایندگان اصلاح‌طلب مجلس نشان دادند.

راهزنی نفتی ترامپ در سوریه
۱۴ آذر ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۴

تلاش دولت ترامپ برای اشغال و کنترل منابع نفتی سوریه به بهانه مبارزه با تروریسم، توجه بسیاری از ناظران سیاسی را به این موضوع جلب کرده که مستأجر کاخ سفید در پوشش مبارزه با تروریسم به‌دنبال سود تجاری حداکثری و کنترل نفت خاورمیانه است، موضوعی که ترامپ بار دیگر بر آن تاکید کرد و گفت؛ آمریکا نفت سوریه را دارد و هر کاری بخواهد می‌تواند با آن انجام دهد.

ریچارد هاس: دوران پساآمریکایی در حال ظهور است
۱۳ آذر ۱۳۹۸ - ۲۲:۰۰

رئیس شورای روابط خارجی آمریکا اعلام کرد در خاورمیانه (غرب آسیا و شمال آفریقا)، اروپا و آسیا، دنیایی پساآمریکایی در حال ظهور است.

نگرانی دوباره ترامپ از خاموشی اینترنت در ایران
۱۳ آذر ۱۳۹۸ - ۲۰:۳۳

دولت آمریکا که تا به حال بیشترین تحریم‌ها را علیه ایران اعمال کرده است از خاموشی اینترنت در ایران نگران است.

ترامپ دردسر اصلی پیمان ناتو
۱۳ آذر ۱۳۹۸ - ۱۷:۴۲

اندیشکده معروف اروپایی از سیاست‌های تفرقه‌انگیز ترامپ انتقاد کرد و حضور ترامپ رئیس جمهور آمریکا را دردسر اصلی پیمان ناتو دانست.

ترامپ: درباره تحریم‌های ایران گفتگو می‌کنم
۱۳ آذر ۱۳۹۸ - ۱۷:۲۵

رئیس جمهور آمریکا دونالد ترامپ گفت که درباره تحریم‌های ایران با مرکل صداعظم آلمان گفتگو می‌کند.

سران «ناتو» در برابر ترامپ تسلیم شدند
۱۳ آذر ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۰

در پی تهدیدات و انتقادات پیاپی رئیس‌جمهور آمریکا از اعضای «ناتو» به‌خاطر عدم پرداخت پول کافی برای تأمین هزینه‌ نیروهای این اتحاد نظامی، سران ناتو مجموعاً 400 میلیارد دلار به سهم پرداختی خود در پنج سال آینده اضافه می‌کنند.

کتابی تازه درباره روابط ملانیا و ایوانکا
۱۳ آذر ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۸

جزئیات کتاب تازه‌ای از بانوی اول آمریکا نشان می‌دهد، ملانیا ترامپ و دختر ارشد رئیس‌جمهوری آمریکا روابط دوستانه‌ای دارند اما صمیمی نیستند.

واکنش جدید ترامپ به اغتشاشات ایران
۱۲ آذر ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۵

رئیس‌جمهور آمریکا که برای نشست دو روزه به لندن سفر کرده با اتهام‌زنی مجدد به ایران مدعی شد که در حال حاضر هزاران نفر در ایران فقط به دلیل اعتراض کردن، کشته می‌شوند.