داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار ستاد-کرونا
هفته سخت کرونایی پیش روی تهرانی‌ها
۳ مهر ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۶

فرمانده عملیات مدیریت بیماری کرونا در کلانشهر تهران گفت: به نظر می‌رسد هفته آینده هفته سخت‌تری در تهران در رابطه با بیماری کرونا باشد و حتما باید به سمت اعمال محدودیت‌ها حرکت کنیم.

آیا روحانی به مجلس خواهد رفت!
۲ مهر ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۷

معاون پارلمانی رئیس‌جمهور گفت: رئیس جمهور برای حضور در جلسه رأی اعتماد به وزیر صمت در مجلس، تابع مصوبات ستاد ملی مبارزه با کرونا است.

فیلم: نظر رهبرانقلاب درباره پیاده روی اربعین امسال
۳۱ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۲

رهبر انقلاب: رفتن به پیاده‌روی اربعین فقط متوقف به صلاح‌دید ستاد کروناست.

تهران وارد موج سوم کرونا شده است؛ محدودیت ها برگردد
۳۰ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۱

فرمانده ستاد مقابله با کرونا در کلانشهر تهران، گفت: تهران وارد موج سوم کرونا شده و اگر مداخلات جدی صورت نگیرد هفته های سختی را خواهیم داشت.

رشد ۱۰ درصدی بستری‌های کرونا در تهران
۳۰ شهریور ۱۳۹۹ - ۰۹:۰۷

معاون درمان ستاد مقابله با کرونا در کلانشهر تهران با اشاره به افزایش ۱۰ درصدی موارد بستری کرونا در بیمارستان‌های تهران، گفت: برای فصل پاییز که همزمانی کرونا و آنفلوآنزا اتفاق می‌افتد به دنبال افزایش تخت‌ها و جذب نیروی جدید در مراکز درمانی هستیم.

کرونا ساز خودش را می‌زند و مسؤولان هم ساز خودشان را
۲۹ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۰

در کشور ما هفت ماه است کرونا ساز خودش را می‌زند و تصمیمات مسؤولان نیز ساز خودش را.

تهران چگونه «قرمز» شد
۲۹ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۲

فرمانده ستاد مقابله با کرونا در کلانشهر تهران، خواستار تمدید محدودیت های کرونایی شده است. این در حالی است که استاندار تهران از لغو محدودیت ها خبر می دهد.

روحانی: یک بیماری هم در همسایگی ما شایع شده است
۲۹ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۵

رئیس‌جمهور گفت: باید مراقبت بهداشتی را در فصل پائیز بیشتر کنیم. یک نوع بیماری هم در همسایگی ما ایجاد شده که شبه ذات الریه است و شنیدم از کرونا خطرناکتر است.

مدیران مدارس، مسئول رعایت کامل دستورالعمل‌های بهداشتی هستند
۲۷ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۸

رئیس جمهور در پی گزارش کمیته درمان ستاد ملی مقابله با کرونا از افزایش نسبی آمار مبتلایان و افراد بستری در برخی مناطق از جمله تهران، اظهار داشت: این آمار گواهی بر صحت مصوبات و پروتکل‌هایی است که ستاد ملی مقابله با کرونا تاکنون تصویب کرده و برای اجرا ابلاغ شده‌اند.

بازگشت شرایط اسفندماه به تهران!
۲۶ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۶:۲۸

رئیس ستاد مقابله با کرونا در کلانشهرتهران با اشاره به افزایش شمار مبتلایان به کرونا، گفت: به نظر می‌رسد تابلوی اسفندماه دوباره در حال شکل گیری است.