داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار ستاد-کرونا
۱۷۴۸ کرونا مثبت قصد استفاده از هواپیما و قطار را داشتند!
۸ آذر ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۷

سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا گفت: تمام آزمایش‌های مثبت در یک بانک اطلاعاتی جمع آوری می‌شود و طی چهار روز گذشته از حضور و سفر ۱۷۴۸ نفر فردی که مثبت بودند و قصد خرید بلیت و مسافرت با اتوبوس، هواپیما و قطار داشتند جلوگیری کردیم.

۸۷ شهر از وضعیت قرمز کرونا خارج شدند
۸ آذر ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۹

سخنگوی ستاد ملی مبارزه با کرونا، به ارائه تازه ترین وضعیت بیماری و همچنین اعمال محدودیت ها و پروتکل ها در کشور پرداخت.

گمرک هفته آینده تعطیل نیست
۷ آذر ۱۳۹۹ - ۲۰:۴۶

معاون توسعه مدیریت و منابع گمرک گفت: فعالیت‌های مرتبط با تجارت خارجی در گمرک، به ویژه ترخیص کالاهای اساسی و نهاده‌های تولید در هفته آینده، تعطیل نیست.

بانک‌ها هفته آینده تعطیل نیستند
۷ آذر ۱۳۹۹ - ۲۰:۱۱

در پی تشدید شیوع ویروس کرونا و اعمال محدویت‌ها و تعطیلات کرونایی، رئیس سازمان امور اداری و استخدامی به تازگی از تعطیلی تمام ادارات به جز مراکزی که حضور آن‌ها ضروری است، خبر داد که با این حساب، بانک‌ها به علت ضرورت خدمات رسانی آن‌ها در هفته آینده همچنان به فعالیت خود ادامه می‌دهند.

ابلاغ مصوبه تعطیلی ادارات استان تهران به دستگاه‌های اجرایی
۷ آذر ۱۳۹۹ - ۱۹:۳۰

انوشیروان محسنی بندپی استاندار تهران گفت: تصمیمات سازمان امور اداری و استخدامی کشور دائر بر تعطیلی ادارات از شفافیت و صراحت کافی برخوردار است.

تصمیمات جدید برای کنترل قیمت مرغ
۷ آذر ۱۳۹۹ - ۱۹:۲۱

ستاد تنظیم بازار، اختیار برنامه ریزی توزیع استانی گوشت مرغ از محل ذخایر راهبردی را به دبیرخانه کارگروه های استانی تنظیم بازار واگذار و وزارت جهاد کشاورزی را مکلف کرد برنامه زمانبندی اجرای طرح اختصاص ۴۰ درصد نهاده ها به کارخانجات تولیدی خوراک دام و طیور را تا ابتدای سال آینده تهیه و ارایه دهد.

حریرچی: فعلا هیچ داروی قطعی برای کرونا وجود ندارد
۶ آذر ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۶

معاون کل وزیر بهداشت گفت: در حال حاضر ما هیچ دارویی اعم از داروهای شیمیایی، سنتی و گیاهی نداریم که درمان قطعی کرونا باشد و کلیه داروها سیکل کمکی دارند.

فعالیت ملی سامانه «پاکاریم»
۶ آذر ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۱

رئیس ستاد مقابله با کرونا در کلا نشهر تهران با اشاره به راه اندازی سامانه «پاکاریم» به منظور جذب داوطلبان و ساماندهی افراد برای فعالیت‌های جهادی در مبارزه با کرونا، اظهار کرد: این سامانه یکی از دستاوردهای سترگ شرکت های دانش بنیان است.

پیشنهادات وزارت بهداشت «وتو» می‌شود!
۶ آذر ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۶

رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت: این ستاد ستاد ملی نیست بلکه ستاد دولتی کروناست، اشکال کار هم این است که حتی توصیه‌هایی که از وزارت بهداشت و درمان که قطعاً با نخبگان زیادی در تماس هستند به ستاد می‌شود در داخل کمیته‌ها وتو می‌شود!

حریرچی: دورهمی ها باید برچیده شود
۶ آذر ۱۳۹۹ - ۰۹:۲۲

معاون کل وزارت بهداشت، گفت: در کاهش ترددها بعد از آغاز تعطیلی های دو هفته ای، روند مثبتی را شاهد هستیم.