داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار واردات
اوضاع واردات برنج چطور است؟
۱۸ تیر ۱۳۹۹ - ۱۸:۰۰

آن طور که مسئولان گمرک ایران می‌گویند در سه ماهه اول امسال بیش از ۲۰۸ میلیون دلار برنج وارد شده است.

فعلا موبایل نخرید
۱۸ تیر ۱۳۹۹ - ۱۵:۲۵

رئیس اتحادیه فروشندگان دستگاه‌های صوتی و تصویری و تلفن همراه و لوازم جانبی گفت که با توجه به لغو ممنوعیت واردات تلفن همراه با ارزش بالای ۳۰۰ یورو دلیلی برای افزایش قیمت موبایل وجود ندارد و قیمت‌ها باید به حالت قبل برگردد، بنابراین بهتر است شهروندان برای خرید موبایل عجله نکنند.

روحانی: صادرکننده ای که ارز را وارد بازار نکند خائن است
۱۸ تیر ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۳

رئیس جمهور با بیان اینکه توسعه استان سیستان و بلوچستان یکی از اهداف دولت بوده و هست، گفت: رساندن گاز به این استان از جمله طرح هایی بود که برای این استان تعریف شد و وقتی مشعل گاز در دولت یازدهم در زاهدان روشن شد، یک روز تاریخی برای سیستان و بلوچستان بود.

واردات موبایل ۳ برابر شد
۱۵ تیر ۱۳۹۹ - ۱۸:۰۰

سخنگوی گمرک گفت: از ابتدای سال تا به امروز ۲ میلیون و ۴۰۴ هزار و ۹۳۳ دستگاه تلفن همراه وارد کشور شده است که این میزان حدود سه برابر واردات تلفن همراه در مدت مشابه سال قبل است.

روحانی: اقتصاد کشور به خوبی پیش می‌رود
۱۵ تیر ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۱

رئیس جمهور گفت: بازی با قیمت ارز، سکه و بازار سرمایه از متغیرهای اصلی عملیات روانی دشمن برای آشفته کردن اقتصاد کشور است.

وزارت صمت بعد از خروج آمریکا از برجام نتوانست جلوی تهدیدات را بگیرد
۱۴ تیر ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۹

رئیس کل اسبق بانک مرکزی معتقد است برجام نتوانست در نهایت مشکلات روابط بانکی کشور با بانک‌های خارجی را حل کند و می‌گوید فرد متخصصی را برای حضور در تیم مذاکره‌کننده هسته‌ای پیشنهاد کرده که مورد پذیرش قرار نگرفته است.

کوله‌بری بزودی رسمیت می‌یابد
۱۲ تیر ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۴

مدیرکل دفتر پیشگیری از قاچاق کالا گفت: بزودی مبادلات مرزی از جمله کوله‌بری به نحوی که کسب و کار مرز نشینان به نحو کنترل شده ادامه داشته باشد به رسمیت شناخته می‌شود.

فیلم: از واردات ۲۹ میلیارد دلاری قطر، سهم ایران ناچیز است!
۱۰ تیر ۱۳۹۹ - ۰۹:۲۹

حمید زادبوم ضمن تشریح پتانسیل‌های تجاری ایران و قطر در شرایط تشدید تحریم‌ها به «نود اقتصادی» گفت: با همین ظرفیت کنونی صادراتی، ایران اکنون می‌تواند ۴/۲ میلیارد دلار کالا و خدمات به کشور قطر صادر کند، اما این رقم اکنون چیزی حدود ۲۳۰ میلیون دلار است!

واردات ۱۵۰۰ تن زردچوبه طی دوماهه اول سال ۹۹
۹ تیر ۱۳۹۹ - ۰۷:۰۰

براساس آمارهای گمرک ایران طی دوماهه فروردین و اردیبهشت سال جاری بیش از ۱۵۴۵ تن زردچوبه پارد مشور شده است.

واردات گندم در ۲ماهه سال ۱۳۹۹ به ۲ میلیون تن نزدیک شد
۴ تیر ۱۳۹۹ - ۱۶:۲۹

طی ۲ماهه فروردین و اردیبهشت سال جاری دولت ۱ میلیون و ۷۴۶ هزار تن گندم وارد کشور کرده که معادل ۵۰ درصد بودجه سالانه خرید تضمینی گندم داخلی است.