داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار انتخابات-ریاست-جمهوری
تعیین تکلیف الکترونیکی شدن انتخابات ۱۴۰۰ تا پایان آبان
۵ آبان ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۳

رئیس ستاد انتخاباتی وزارت کشور با اشاره به اینکه از مراحل الکترونیکی شدن انتخابات، فقط تهیه صندوق الکترونیک در دست بررسی است، ماه جاری را ضرب الاجل تعیین تکلیف انتخابات ۱۴۰۰ دانست.

فیلم: اقدامات جریان تحریف برای پیروزی روحانی در انتخابات
۳۰ مهر ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۱

روایت «امیرحسین ثابتی» فعال رسانه‌ای در گفتگو با «نسیم آنلاین»، از تاثیر و اقدامات جریان #تحریف برای پیروزی #روحانی در انتخابات؛ از علت شکست جریان انقلابی در انتخابات ۹۲ و ۹۶ تا گل به خودی ولایتی در مناظرات انتخاباتی!

هاشمی: قصدی برای شرکت در انتخابات ندارم
۲۹ مهر ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۸

رییس شورای شهر تهران اعلام کرد که قصدی برای شرکت در انتخابات ریاست جمهوری و شورای شهر ششم ندارد.

فیلم: افشاگری رسایی درباره کلید انتخاباتی روحانی
۲۸ مهر ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۰

کشور الان قفل است. چه کسی آن را قفل کرده است؟ آقای روحانی. با چه چیزی آن را قفل کرده است، با همان کلیدی که سال ۹۲ به مردم نشان داد. وقتی هم نشان می‌داد، جوری به آن نگاه می‌کرد که انگار می خواهد پیامی منتقل کند.

عملکرد دولت و مجلس در مشارکت انتخابات تاثیر دارد
۲۸ مهر ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۸

عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: عملکرد قوی دولت و مجلس قطعا در مشارکت مردم در انتخابات تاثیر می‌گذارد.

سایه سنگین نوامبر ۲۰۲۰ بر خرداد ۱۴۰۰
۲۸ مهر ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۳

اعتدالگرایان کاری کرده‌اند که بازار و جامعه میان پیروزی بایدن فریبکار و ترامپ جنایتکار تفاوت قائل می‌شوند. این تفاوت تا جایی است که چینش و نوع مبارزات انتخاباتی خرداد 1400 را نیز تعیین می‌کند. وابستگی نتیجه انتخابات نوامبر 2020 به تحولات مرتبط با انتخابات آینده ایران، تنها و تنها به خاطر اعتیادی است که فکر و روش دولت یازدهم و دوازدهم به کنش آمریکایی‌ها داشته است.

جهانگیری برنامه‌ای برای انتخابات ۱۴۰۰ ندارد
۲۷ مهر ۱۳۹۹ - ۱۶:۲۰

قدرت‌الله علیخانی می‌گوید: استنباط من این است که جهانگیری برنامه‌ای برای حضور در انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ ندارد.

صف طولانی کاندیداهای۱۴۰۰
۲۱ مهر ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۷

 انبوه مشکلات اقتصادی و دشواری‌های سیاسی داخلی و خارجی پیش روی مدیران و تصمیم‌گیران، وضعیت مدیریت کشور را نیازمند ناخداهایی کارآزموده و مجرب می‌کند تا کشتی بحران‌زده ایران را در میانه طوفان‌های ویرانگر امروز، اگر به مقصد نمی‌رساند؛ لااقل به صخره نکوبد. اما مگر این انبوه کاندیدا که برای اداره همه وزارتخانه‌های کشور کفایت می‌کند، مشکلات را نمی‌دانند؟

کدخدایی: تعویق انتخابات ۱۴۰۰ بسته به وضعیت کرونا است
۲۱ مهر ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۶

سخنگوی شورای نگهبان با بیان اینکه انتخابات پستی در ایران نداریم اظهار داشت: تعویق انتخابات ۱۴۰۰ بسته به وضعیت ویروس کرونا است.

ضرغامی: کاندیدای پوششی نیستم
۲۰ مهر ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۵

رئیس اسبق صداوسیما با بیان اینکه بزرگ‌ترین خدمت آقای روحانی این بود که تکلیف ملت را با آمریکا روشن کرد و باید از وی تشکر کرد گفت: هفت سال مذاکره با آمریکا نتیجه شده این آمریکایی که می‌بینید.