داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار علیرضا-زالی
تهران در وضعیت کاملاً بحرانی و پر خطر است
۵ مهر ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۰

رییس ستاد فرماندهی مقابله با کرونا در کلانشهر تهران گفت: شهر تهران در وضعیت کاملاً بحرانی و پرخطر قرار دارد به همین دلیل طی نامه‌ای به وزرای بهداشت و کشور درخواست اعمال محدودیت‌ داشته‌ایم.

هفته سخت کرونایی پیش روی تهرانی‌ها
۳ مهر ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۶

فرمانده عملیات مدیریت بیماری کرونا در کلانشهر تهران گفت: به نظر می‌رسد هفته آینده هفته سخت‌تری در تهران در رابطه با بیماری کرونا باشد و حتما باید به سمت اعمال محدودیت‌ها حرکت کنیم.

زالی: نیازمند اعمال محدودیت‌های بیشتری هستیم
۱ مهر ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۳

فرمانده ستاد مقابله با کرونا در کلانشهر تهران با بیان اینکه تحلیل‌های آماری نشان می‌دهد که وارد موج سوم کرونا شده‌ایم، گفت:‌ تفاوت موج سوم با موج‌های قبلی در این است که خیلی سریعتر از موج دوم و اول، تعداد مبتلایان بستری نسبت به مبتلایان سرپایی در حال افزایش است.

تهران وارد موج سوم کرونا شده است؛ محدودیت ها برگردد
۳۰ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۱

فرمانده ستاد مقابله با کرونا در کلانشهر تهران، گفت: تهران وارد موج سوم کرونا شده و اگر مداخلات جدی صورت نگیرد هفته های سختی را خواهیم داشت.

تهران چگونه «قرمز» شد
۲۹ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۲

فرمانده ستاد مقابله با کرونا در کلانشهر تهران، خواستار تمدید محدودیت های کرونایی شده است. این در حالی است که استاندار تهران از لغو محدودیت ها خبر می دهد.

بازگشت شرایط اسفندماه به تهران!
۲۶ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۶:۲۸

رئیس ستاد مقابله با کرونا در کلانشهرتهران با اشاره به افزایش شمار مبتلایان به کرونا، گفت: به نظر می‌رسد تابلوی اسفندماه دوباره در حال شکل گیری است.

تهران در آستانه موج سوم کرونا؛ درخواست اعمال دوباره محدودیت‌‌ها
۲۴ شهریور ۱۳۹۹ - ۲۰:۵۸

فرمانده ستاد مدیریت بیماری کرونا در کلانشهر تهران ضمن اشاره به حرکت تهران به سمت موج سوم کرونا گفت: پیشنهاد ما این است که محدودیت‌‌ها به خصوص دورکاری کارمندان مجدداً اعمال شود.

کنترل کرونا در تهران دشوار است
۱۲ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۳

فرمانده ستاد مقابله با بیماری کرونا در کلانشهر تهران، گفت: یکی از دلایلی که نگرانی بازگشایی مدارس را دوچندان می کند، افزایش استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی است.

زالی درباره پیک جدید کرونا هشدار داد
۱۱ شهریور ۱۳۹۹ - ۰۸:۵۳

رئیس ستاد مقابله با کرونا در کلانشهر تهران با اشاره به افزایش ۱۰ درصدی مسافرت‌های اخیر در استان تهران، گفت: حجم بالای مسافرت‌ها هشداری برای پیک جدید کروناست.

خطر تبدیل بیمارستان ها به کانون کرونا
۷ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۸

فرمانده ستاد مقابله با کرونا در کلانشهر تهران، گفت: تشکیل منظم کمیته ترخیص و بازمهندسی فرایند ترخیص در ایجاد ظرفیت های بیمارستانی بسیار موثر است.