داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار علیرضا-زالی
متوسط سن مبتلایان کرونایی در تهران چقدر است؟
۱۱ فروردین ۱۳۹۹ - ۲۱:۳۹

فرمانده عملیات مقابله با کرونا در تهران با اشاره به متوسط سن مبتلایان و فوت شدگان ناشی از کرونا در تهران، آخرین تصمیمات ضدکرونایی در استان تهران را تشریح کرد.

در دوره تب اپیدمی کرونا هستیم
۱۰ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۳

فرمانده مدیریت بیماری کرونا در تهران با بیان اینکه مردان ۶۴ درصد از مبتلایان و فوت‌شدگان‌اند، گفت: تا زمانیکه موارد جدید در کشور گزارش شود، در دوره تب اپیدمی کرونا قرار داریم.

زالی: باید جلوی فاز دوم سفرها گرفته شود
۶ فروردین ۱۳۹۹ - ۲۱:۴۰

فرمانده عملیات مقابله با کرونا در استان تهران با بیان این که باید جلوی فاز دوم سفرها را بگیریم، گفت: به اعمال مداخلات جدی تر و بازدارنده تر نیاز داریم.

استمرار تعطیلی در استان تهران بررسی می‌شود
۵ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۸

فرمانده ستاد مدیریت کرونا در شهر تهران گفت: اگر بخواهیم مردم در منزل بمانند تا زنجیره انتقال ویروس کرونا کنترل شود، مهم‌ترین نکته استمرار تعطیلی ادارات و مراکزی از این قبیل بوده و قرار است این موضوع بررسی شود.

استمرار تعطیلی در استان تهران بررسی می‌شود
۴ فروردین ۱۳۹۹ - ۲۱:۴۴

فرمانده ستاد مدیریت کرونا در شهر تهران، گفت: اگر بخواهیم مردم در منزل بمانند تا زنجیره انتقال ویروس کرونا کنترل شود، مهم‌ترین نکته برای آن، استمرار تعطیلی ادارات و مراکزی از این قبیل است و این موضوع قرار است بررسی شود.

بازگشت مسافران به تهران اوضاع را بدتر می‌کند
۴ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۵

فرمانده ستاد مقابله با کرونا موج بازگشت مسافران تهرانی را مشکل مهمی در راستای مقابله با کرونا برشمرد و گفت: متاسفانه علیرغم تمام هشدارها تعدادی از شهروندان تهرانی به سفر رفتند که در موج بازگشت آنان به تهران پروتکل غربالگری از طریق تب سنجی قابل استفاده نیست و در این زمینه نیاز به پروتکلی با نگاه عدم افزایش پیک اپیدمیولوژی بیماری در استان تهران داریم.

انتشار جزئیات پیشنهادات فرمانده عملیات کرونا به وزیر بهداشت
۴ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۰

فرمانده عملیات مدیریت بیماری کرونا در نامه ای به وزیر بهداشت، خواستار اعمال راهبردهای مداخله ای برای کاهش و قطع زنجیره کرونا در سفرها شد.

پیشنهاد «زالی» برای جریمه کسانی که مسافرت رفتند
۳ فروردین ۱۳۹۹ - ۲۱:۲۱

رییس ستاد فرماندهی مقابله با کرونا در تهران گفت: توصیه ما این است که جرایمی را برای افرادی که توصیه‌ها را اجرایی نکرده و به سایر استان‌ها رفتند در نظر بگیریم.

افراد مشکوک به کرونا این داروها را مصرف نکنند
۲۷ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۸

فرمانده عملیات مدیریت بیماری کرونا در تهران با اشاره به اثر نامطلوب داروهای ضد التهابی بر روی سیستم ایمنی بدن، نسبت به مصرف مسکن‌هایی مانند «بروفن» و «ژلوفن» برای کاهش علائمی همچون سر درد و بدن درد افراد مشکوک به کرونا هشدار داد.

فروش ماهی قرمز نوروز ممنوع شود
۲۷ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۳

فرمانده عملیات مدیریت بیماری کرونا در کلانشهر تهران، طی نامه ای به شهردار تهران خواستار ممنوعیت فروش ماهی قرمز ویژه عید نوروز در سطح شهر تهران شد.