داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار
سیر نزولی تلفات کرونایی در کشور
۸ آذر ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۴

سخنگوی وزارت بهداشت گفت:از دیروز تا امروز و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، ۱۳ هزار و ۴۰۲ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی شدند.

کرونا جان ۲۰ هزار تهرانی را گرفت
۲ آذر ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۰

رئیس کمیته سلامت شورای شهر تهران با اشاره به اینکه کرونا جان ۲۰ هزار تهرانی را گرفته است، گفت: ۴۸.۵ درصد بیماران طی دو هفته گذشته در میهمانی‌های خانوادگی مبتلا به کرونا شده‌اند و روزه عاطفی در پیشگیری از کرونا مؤثر است.

ورود مرگبار به آذر ؛ دو نمودار نگران کننده است
۱ آذر ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۲

نگاهی به آمارهای ۲ ‌ماه گذشته کرونا، وضعیت نابسامانی از افزایش نگران‌کننده ابتلا و مرگ‌ومیر بر اثر کووید-۱۹را روایت می‌کند؛ آمارهایی که نشان می‌دهد پاییز همانطور که پیش تر پیش‌بینی شده بود، شروع مرگباری داشته است.

کرونا هر ۱۷ ثانیه جان یک نفر را در اروپا می‌گیرد
۳۰ آبان ۱۳۹۹ - ۱۹:۰۷

سازمان جهانی بهداشت (WHO) نسبت به منحنی صعودی مرگ و میر بر اثر بیماری کرونا در اروپا هشدار داده است.

فوتی‌های روزانه کرونا تا دو هفته دیگر به ۸۰۰ نفر می‌رسد
۲۴ آبان ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۴

حریرچی گفت: براساس پیش‌بینی موسسه آی اچ ام ای تا دو هفته آینده میزان فوتی‌هایی کرونا در کشور به ۸۰۰ نفر در روز خواهد رسید.

بایدن: وضعیت ابتلا و تلفات کرونا در آمریکا نگران‌کننده است
۲۴ آبان ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۹

نامزد دموکرات ریاست جمهوری آمریکا که توسط رسانه‌های آمریکایی پیروز انتخابات برآورد شده، درباره شدت گرفتن شمار تلفات ویروس کرونا در آمریکا ابراز نگرانی کرد و از ترامپ خواستار پاسخ فوری شد.

دولت باعث تشدید موج سوم کرونا شده است
۲۰ آبان ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۷

مخالفت دولت با تعطیلی مقطعی کانون‌های بحران و اجرای سیاست محدودیتی، کرونا را مهار نکرده و باعث تشدید موج سوم شیوع این ویروس شده است.

مینو محرز: کرونا ترسناک شده است
۲۰ آبان ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۲

عضو کمیته علمی ستاد ملی مقابله با کرونا گفت: هیچ‌گاه وضعیت کرونا به افتضاحی شرایط فعلی نبوده و اکنون بیمار در بیمارستان‌ها در انتظار تخت خالی برای بستری است؛ بنابراین باید شرایط را مورد توجه قرار دهیم.

قرنطینه نکنیم کرونا قتل عام می‌کند
۲۰ آبان ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۷

مدیر گروه اپیدمیولوژی دانشگاه علوم پزشکی شیراز با تصریح اینکه اگر کشور به شکل کامل قرنطینه نشود، شاهد قتل عام کرونا خواهیم بود، گفت: رنگ بندی‌ها را کنار بگذاریم، کل کشور شرایط بسیار وخیمی دارد.

نمودار آمار سیاه کرونا در ایران
۱۹ آبان ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۸

سخنگوی وزارت بهداشت ضمن اعلام آخرین آمار بیماران مبتلا به کرونا در کشور گفت: در ۲۴ ساعت گذشته ۴۵۸ نفر بر اثر ابتلا به کرونا جان خود را از دست دادند.