داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار اقتصاد
فیلم: رئیسی: از مدیران شجاع حمایت می‌کنیم
۲۳ تیر ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۶

حجت‌الاسلام رئیسی در جلسه شورای عالی قوه قضاییه: قوه قضاییه خود را ملزم به همکاری با مجلس و دولت می‌داند.نسبت به دشمن خارجی هرجا امتیاز داده‌ایم بیشتر باج خواهی کرده‌اند و دنبال تضعیف کشور افتاده‌اند.

تحلیل رسانه دولتی چین از سند ۲۵ ساله تهران و پکن
۲۳ تیر ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۱

«سی.سی.تی.وی» تلویزیون دولتی چین با تاکید بر اینکه برنامه جامع ۲۵ ساله همکاری های ایران و چین، «منافع هر دو کشور را تامین می کند و دستاوردهای فراوانی برای طرفین دارد» نوشت که این برنامه چون طرح های سرمایه گذاری زیادی را شامل می شود می تواند برای تهران از لحاظ اقتصادی و مالی منافع فراوانی داشته باشد.

دفاع دیپلمات اصلاح‌طلب از گسترش همکاری‌ها با چین
۲۳ تیر ۱۳۹۹ - ۰۹:۱۶

یک دیپلمات اصلاح‌طلب معتقد است ایران باید با عبور از نگاه به غرب، روابط راهبردی خود را با چین گسترش دهد.

اقتصاد روسیه در رکود قرار دارد
۲۲ تیر ۱۳۹۹ - ۱۸:۳۰

رئیس دیوان محاسبات روسیه گفت، اقتصاد این کشور در حالت رکود قرار داشته و در سال جاری رشد اقتصادی احتمالاً یک درصد خواهد بود که کمترین میزان طی دهه گذشته است.

مجادلات مردم را ناراحت می‌کند همه باید در مقابل دشمن یکصدا باشیم
۲۲ تیر ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۰

رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز (یکشنبه) در ارتباط تصویری با نمایندگان ملت در مجلس شورای اسلامی، مجلس یازدهم را «مظهر امید و انتظار مردم» خواندند و با استناد به «بنیه قوی و ظرفیت‌های مادی کشور» و «توانایی‌هایی معنوی و ایمانی ملت» تأکید کردند: اطمینان داریم همه مشکلات موجود قابل حل است و مجلس باید با اولویت‌بندی مسائل، پرهیز از حاشیه‌سازی و نیز کار مخلصانه برای مردم در روند حل مشکلات، تأثیر محسوس بگذارد.

گزارش رئیس مجلس به رهبر انقلاب؛ مجلس یازدهم به‌ جای شعار عمل می‌کند
۲۲ تیر ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۱

محمدباقر قالیباف در گزارش خود طی ارتباط تصویری نمایندگان مجلس با رهبر انقلاب گفت: مجلس یازدهم تلاش می‌کند به ‌جای حرف و شعار، در عمل، کارآمدی مجلس یازدهم را ثابت کند.

حزب‌الله لبنان: آمریکا مسئول همه مصیبت‌های منطقه است
۲۲ تیر ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۵

رئیس هیئت شرعی حزب‌الله لبنان با اشاره به اینکه آمریکا مسئول همه مصیبت‌های منطقه است، تأکید کرد: توطئه اقتصادی را نیز مانند توطئه نظامی خنثی می‌کنیم.

حفظ ارزش پول ملی و مقاومت محورسازی اقتصاد ایران
۲۱ تیر ۱۳۹۹ - ۲۲:۰۷

جلسه کمیسیون اقتصادکلان مجمع تشخیص مصلحت نظام، با موضوع «مقاومت محورسازی اقتصاد ایران» به ریاست داود دانش جعفری برگزار شد.

روحانی: تعطیلی کسب و کار و اقتصاد در بلندمدت امکان پذیر نیست
۲۱ تیر ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۶

رئیس جمهور با بیان اینکه تعطیلی کسب و کار و اقتصاد در بلند مدت امکان پذیر نیست، گفت: تجمعات در قالب عزا، عروسی، همایش و سمینار به طور کلی در شرایط امروز غیر قابل قبول است.

معیشت، امنیت و سلامت ار اولویتهای امسال وزات کشور است
۱۹ تیر ۱۳۹۹ - ۰۹:۳۴

وزیرکشور بابیان اینکه اولویت امسال وزارت کشور معیشت، امنیت و سلامت است، اظهارکرد: در یکسال باقی مانده دولت باتوجه به مشکلات ناشی ازتحریم ها و شرایط کرونا شرایط اقتصادی خوبی را تجربه نمیکنیم.