داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار دورکاری
اعلام نحوه فعالیت بانک‌های دولتی از اول آذرماه ۹۹
۲۹ آبان ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۱

به گفته دبیر شورای هماهنگی بانک های دولتی، طبق این بخشنامه کارکنان بانکها در شهرهای وضعیت «زرد» با ۱۰۰ درصد پرسنل، در شهرهای وضعیت «نارنجی» با دو سوم پرسنل و در شهرهای وضعیت «قرمز» نیز با حضور ۵۰ درصد کارکنان فعالیت خواهند داشت.

بندپی: با تشریک مساعی در این ایام به مردم خدمت کنیم
۲۸ آبان ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۳

استاندار تهران با اشاره به لزوم تشریک مساعی دستگاه های اجرایی جهت اجرای محدودیت های کرونایی تاکید کرد: دورکاری در شهرهای نارنجی و قرمز استان تهران، ارائه خدمات ضروری به مردم را به تعویق نیندازد.

نحوه فعالیت دستگاه‌ها با اجرای محدودیت‌های جدید کرونایی از اول آذر
۲۵ آبان ۱۳۹۹ - ۲۱:۳۶

استاندار تهران ضمن تشریح جزییات محدودیتهای جدید که براساس مصوبه ستاد ملی کرونا از روز شنبه اجرایی می‌شود، بر لزوم همکاری و مشارکت شهروندان در اجرای این مصوبه تاکید کرد.

فیلم: کسانی که بیماری زمینه‌ای دارند باید دورکاری کنند
۲۰ آبان ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۲

رئیس بخش عفونی بیمارستان مسیح دانشوری: ویروس جهش پیدا کرده و بیماری زایی ویروس بیشتر شده است ما نتوانستیم افراد پرخطر را از جامعه جدا کنیم. کسانی که بیماری زمینه‌ای دارند باید دورکاری کنند افراد مسن از منزل نباید خارج شوند.

ارائه ۲۵ پیشنهاد بهداشتی به دستگاه ها در مقابله با کرونا
۱۸ آبان ۱۳۹۹ - ۱۵:۲۸

معاونت بهداشت ستاد فرماندهی عملیات مدیریت بیماری کرونا در کلانشهر تهران، با تدوین یک بسته پیشنهادی، ۲۵راهکار کاربردی برای مقابله با ویروس کرونا به دستگاه های ذی ربط ارائه کرد.

تعطیلی دو هفته‌ای تهران منتفی است
۱۸ آبان ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۹

استاندار تهران درباره آخرین وضعیت تعطیلی دو هفته‌ای پایتخت به دلیل شیوع ویروس کرونا توضیحاتی داد.

هاشمی: هیچ شهری در جهان مانند این روزهای تهران مرگ و میر ندارد
۱۸ آبان ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۳

رییس شورای شهر تهران: در تهران روزانه ۱۵۰ تا ۲۰۰  انسان به دلیل ابتلا به کرونا و آلودگی هوا کشته می‌شوند و این میزان تلفات در هیچ شهری در جهان وجود ندارد و اگر اقدامی نشود می‌تواند این عدد بالاتر هم برود.

تصمیات ساعتی کرونا را متوقف می‌کند؟
۱۷ آبان ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۸

تهران به عنوان بحرانی‌ترین کانون شیوع بیماری کرونا از نظر کارشناسان نیاز به تعطیلی متناوب چند هفته‌ای دارد. تعطیلی تهران به مهار این بیماری کمک شایانی خواهد کرد.

فیلم: حریرچی: پیشنهاد تعطیلی کامل تهران روی میز است
۱۷ آبان ۱۳۹۹ - ۰۹:۳۷

حریرچی: محدودیت‌های جدید تهران فردا تصمیم‌گیری و به زودی ابلاغ می‌شود و برخی تصمیمات با کمی تاخیر اجرایی خواهد شد.

افزایش درخواست‌ها برای تعطیلی پایتخت
۱۰ آبان ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۹

پیشنهاد تعطیلی دو هفته‌ای تهران در حالی از چند هفته پیش مطرح است که بنابر سخنان زالی، فرمانده عملیات مقابله با بیماری کرونا در تهران، تعداد بیماران بستری در بیمارستان‌های تابعه استان بالغ بر ۶۱۲۵ بیمار گزارش شده است و تنها ظرف روز پنج‌شنبه بالغ بر ۱۰ هزار و ۷۰۰ بیمار به‌صورت سرپایی با تشخیص کرونا یا شبه‌کرونا به بخش‌‌های بهداشتی و درمانی مراجعه کردند.