داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار شورای-عالی-انقلاب-فرهنگی
روحانی: ۸ سال دفاع مقدس باید برای جوانان به خوبی تبیین شود
۱ مهر ۱۳۹۹ - ۲۰:۰۰

رئیس جمهور با تأکید بر اینکه فرهنگ نقش بسیار مهمی در ۸ سال دفاع مقدس داشت، اظهارداشت: عامل اصلی ایستادگی، مقاومت و پیروزی در دفاع ۸ ساله فرهنگ، بویژه فرهنگ دینی و اعتقادی فرزندان این مرز و بوم بود و در مقابل دفاع مقدس نیز فرهنگ جهاد، ایثار و شهادت را بوجود آورد.

عاملی:حذف کنکور کارشناسی ارشد و دکتری در دستور کار است
۲۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۹

رئیس شورای علی انقلاب فرهنگی، گفت: حذف کنکور کارشناسی ارشد و دکتری و واگذاری پذیرش به عهده دانشگاه‌ها برنامه دیگری است که در ستاد راهبری اجرای نقشه جامع علمی کشور دنبال می‌شود.

رئیس‌جمهور حداقل موافقان سیاسی خود را تحمل کند
۱۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۳۰

شهردار تهران مدتی است به جلسات هیئت دولت دعوت نمی‌شود. ظاهرا این عدم دعوت به ماجرای ساختمان نهاد ریاست‌جمهوری در جماران مربوط می‌شود.

فیلم: مظلومیت فرهنگ به روایت حجت‌الاسلام قمی
۲۵ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۸

نسیم آنلاین: انتقاد رئیس سازمان تبلیغات از عدم تشکیل جلسات شورای عالی انقلاب فرهنگی و شورای عالی فضای مجازی

کاهش اختیارات رئیس مجلس در طرح تحول ساختاری
۳۱ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۴

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی با همکاری مرکز پژوهش‌های مجلس طرحی را برای ایجاد تحول ساختاری در مجلس یازدهم تدوین کرده است.

آخرین تصمیمات کنکوری مسئولان
۳۰ فروردین ۱۳۹۹ - ۰۸:۳۷

رویداد پرتب و تاب کنکور؛ هر ساله به‌ویژه در آغاز سال، دغدغه مشترک بسیاری از خانواده‌های ایرانی است و اگر این رویداد با مسائل و مهمانان ناخوانده‌ای نظیر سیل یا کرونا نیز مواجه شود، خواه ناخواه زندگی داوطلبان و خانواده‌هایشان از حاشیه‌ها و گمانی زنی‌های پیرامون این آزمون مهم در امان نخواهد ماند.

افشاگری رحیم‌پور درباره ناراحتی حاج قاسم از برجام
۳۰ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۳

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی درباره بحث مصونیت قضایی نمایندگان مجلس گفت: مصونیت قضایی به معنی این نیست که هر نماینده هرکاری را دوست دارد انجام دهد.

روحانی: سند اهداف دوره‌های تحصیلی بسیار ارزشمند است
۲۹ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۹:۳۷

رئیس جمهور سند اهداف دوره‌های تحصیلی آموزشی و پرورشی را بسیار مهم و ارزشمند دانست و گفت: به طور قطع با اجرای این سند به اهداف بزرگ نظام در تربیت و آموزش فرزندان و دانش‌آموزان این سرزمین نزدیک‌تر خواهیم شد.

هدف نهایی بیانیه گام دوم انقلاب رسیدن به تمدن نوین اسلامی است
۲۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۸:۴۶

حجت‌الاسلام سعیدرضا عاملی، دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: هدف نهایی گام دوم رسیدن به تمدن نوین اسلامی است.

تحریف تاریخ به سبک روحانی
۲۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۱

رئیس‌جمهور در تازه‌ترین سخنانش دیوار کشیدن در دانشگاه‌ها در دهه شصت را به مخالفان و رقیبان امروز خود نسبت داد؛ در حالی که عاملان آن اقدام، بخشی از بدنه حامیان وی در انتخابات‌های ۹۲ و ۹۶ بودند.