داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار شورای-عالی-انقلاب-فرهنگی
فیلم: مظلومیت فرهنگ به روایت حجت‌الاسلام قمی
۲۵ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۸

نسیم آنلاین: انتقاد رئیس سازمان تبلیغات از عدم تشکیل جلسات شورای عالی انقلاب فرهنگی و شورای عالی فضای مجازی

کاهش اختیارات رئیس مجلس در طرح تحول ساختاری
۳۱ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۴

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی با همکاری مرکز پژوهش‌های مجلس طرحی را برای ایجاد تحول ساختاری در مجلس یازدهم تدوین کرده است.

آخرین تصمیمات کنکوری مسئولان
۳۰ فروردین ۱۳۹۹ - ۰۸:۳۷

رویداد پرتب و تاب کنکور؛ هر ساله به‌ویژه در آغاز سال، دغدغه مشترک بسیاری از خانواده‌های ایرانی است و اگر این رویداد با مسائل و مهمانان ناخوانده‌ای نظیر سیل یا کرونا نیز مواجه شود، خواه ناخواه زندگی داوطلبان و خانواده‌هایشان از حاشیه‌ها و گمانی زنی‌های پیرامون این آزمون مهم در امان نخواهد ماند.

افشاگری رحیم‌پور درباره ناراحتی حاج قاسم از برجام
۳۰ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۳

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی درباره بحث مصونیت قضایی نمایندگان مجلس گفت: مصونیت قضایی به معنی این نیست که هر نماینده هرکاری را دوست دارد انجام دهد.

روحانی: سند اهداف دوره‌های تحصیلی بسیار ارزشمند است
۲۹ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۹:۳۷

رئیس جمهور سند اهداف دوره‌های تحصیلی آموزشی و پرورشی را بسیار مهم و ارزشمند دانست و گفت: به طور قطع با اجرای این سند به اهداف بزرگ نظام در تربیت و آموزش فرزندان و دانش‌آموزان این سرزمین نزدیک‌تر خواهیم شد.

هدف نهایی بیانیه گام دوم انقلاب رسیدن به تمدن نوین اسلامی است
۲۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۸:۴۶

حجت‌الاسلام سعیدرضا عاملی، دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: هدف نهایی گام دوم رسیدن به تمدن نوین اسلامی است.

تحریف تاریخ به سبک روحانی
۲۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۱

رئیس‌جمهور در تازه‌ترین سخنانش دیوار کشیدن در دانشگاه‌ها در دهه شصت را به مخالفان و رقیبان امروز خود نسبت داد؛ در حالی که عاملان آن اقدام، بخشی از بدنه حامیان وی در انتخابات‌های ۹۲ و ۹۶ بودند.

ایران در رتبه ۱۵ تولید علم در جهان
۲۳ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۶

دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: گزارش اخیر «ان اس اف» که در دسامبر ۲۰۱۹ منتشر شده نشان می‌دهد که ایران به رتبه ۱۵ تولید علم ارتقاء پیدا کرده و در میان این کشورها از رتبه اول تولید علم در جهان برخوردار است.

«شوکران» عاملی برای شورای انقلاب فرهنگی
۱۱ دی ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۹

سعیدرضا عاملی که در جایگاه دبیری عالی ترین نهاد سیاست گذار فرهنگ و اندیشه کشور است، اکنون که در یک برنامه انتقادی حاضر شده نه تنها باید از فشارها و تحمیل دست بکشند، بلکه خود به سبب مسئولیتش باید مدافع و مروج چنین برنامه ها و گفتگوهای آزاداندیشانه ای باشد.

وقتی رسانه های زنجیره ای جواب انتقادات رحیم پور از روحانی را با تخریب می دهند
۵ دی ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۷

دفتر حسن رحیم‌پور ازغدی عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی در واکنش به خبرسازی‌های اخیر رسانه‌های حامی دولت علیه وی، اطلاعیه‌ای صادر کرد.