داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار کره
قیمت کره آزاد شد
۲ آذر ۱۳۹۹ - ۰۷:۴۵

ستاد تنظیم بازار اعلام کرد با توجه به تغییر نرخ ارز کره وارداتی از رسمی به نیمایی، قیمت گذاری تثبیتی این محصول برداشته شد.

کاهش قیمت برنج، روغن و کره تا ۱ ماه آینده
۱۸ آبان ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۹

معاون توزیع و تنظیم بازار وزارت صمت با بیان اینکه قیمت برنج و روغن و کره بر اساس نوسانات ارزی شکل می گیرد گفت: امیدوارم که قیمت این محصولات در یکی دو ماه آینده کاهش یابد.

مشکلات کره در کشور برطرف شد؟
۳۰ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۳

بنی طبا گفت: ذخایر کره وارداتی تا پایان شهریور به اتمام می‌رسد، اما تولید داخلی کره به قدری گسترش یافته که کفاف نیاز بازار‌های داخل را می‌دهد.

کره داخلی در مسیر سفره ایرانی ها
۲۸ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۶:۳۸

فعالان صنایع لبنی معتقدند امکان افزایش تولید کره در کشور وجود دارد اما باید ابتدا زیرساخت های لازم آن فراهم شود.

قیمت جدید کره اعلام شد
۲۴ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۸

دبیر ستاد تنظیم بازار گفت: از امروز کره داخلی ۱۰۰ گرمی با نرخ مصوب ۸ هزار تومان در بازار عرضه می‌شود.

واردات عجیب و غریب کره در ۵ ماه
۲۳ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۲

بازار کره این روزها در شرایطی تحت تاثیر واردات و تامین ارز قرار دارد که در سال جاری تاکنون بیش از ۳۲ میلیون دلار کره وارد شده است.

کره‌گیری از آب
۲۳ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۸

کره در روز‌های اخیر با کمبود و افزایش قیمت روبه رو شده و کارخانه‌های لبنی مقدار قابل توجهی کره در انبار‌ها ذخیره کرده و منتظر اعلام قیمت جدید برای عرضه این محصول دربازار هستند

فیلم: آیا ایران نمی‎تواند کره تولید کند؟!
۲۳ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۰

سخنگوی انجمن فراورده‌های لبنی: مشکلی در تولید کره نداریم. چون قیمت کره وارداتی با ارز ۴۲۰۰ تومانی ارزان تمام می‎شد اغلب تولیدکننده‎ها کره را وارد می‎کردند.

خوداتکایی کره در داخل شدنی است
۲۰ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۰

مدیر عامل اتحادیه تعاونی‌های لبنی گفت: با توجه به آنکه ۹۵ درصد گاوهای ایران هلشتاین هستند، بیان اظهاراتی مبنی بر درصد پایین چربی گاوهای ایرانی واقعیت ندارد.

کره سهمیه‌بندی شد
۱۹ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۲

رئیس اتحادیه سوپر مارکت‌ها می‌گوید: کره در فروشگاه‌های زنجیره‌ای سهمیه‌بندی شد. علت سهمیه‌بندی کره در فروشگاه‌های زنجیره‌ای نیز این است که برخی فروشگاه‌ها کره را با قیمت قبل عرضه می‌کنند.