داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار
قم به وضعیت قرمز کرونایی بازگشت
۱۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۲۰

رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم: متاسفانه پس از مشاهده پیک دوم ویروس کرونا در قم، از امروز وضعیت استان قم به رنگ قرمز تبدیل شد و شاهد گسترش این ویروس هستیم.

کارایی واکسن کرونای روسی غیرقابل پیش‌بینی است
۱۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۷

رئیس انیستیتو پاستور ایران با بیان اینکه واکسن‌های وارداتی باید دوباره روی گروه‌های مختلف تست شود گفت: در صورت ساخت واکسن تکنولوژی آن را سریع در اختیار خواهیم گرفت.

شناسایی ۲۷۵۱ بیمار جدید کرونا در کشور
۱۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۰

سخنگوی وزارت بهداشت با بیان اینکه مجموع بیماران مبتلا به کووید-۱۹ در کشور به ۳۱۴ هزار و ۷۸۶ نفر رسید، گفت: متاسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۲۱۲ بیمار کووید۱۹ جان خود را از دست دادند.

نماینده مردم ماکو در مجلس کرونا گرفت
۱۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۷

محمد علی پور نماینده مردم ماکو، چالدران، شوط و پلدشت در مجلس شورای اسلامی با انتشار مطلبی در صفحه شخصی خود از ابتلای خود به کرونا ویروس خبرداد.

تصاویر: بازدید سرزده حریرچی از مترو تهران
۱۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۷

صبح امروز ایرج حریرچی، معاون وزیر بهداشت از وضعیت متروی تهران در شرایط کرونا بازدید کرد.

حناچی: ریالی بابت کرونا به شهرداری کمک نشد
۱۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۹

شهردار تهران اعلام کرد که به واسطه کرونا حتی یک ریال هم کمک دولتی دریافت نکرده اند.

اعتراض معلمان آمریکایی به بازگشایی مدارس
۱۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۵

گروهی از معلمان آمریکایی در برخی ایالت‌ها از درون اتومبیل‌های خود به تصمیم برخی فرمانداران برای ادامه بر‌گزاری کلاس‌ها به صورت حضوری اعتراض کرده‌اند.

پاساژها بسته می‌شوند؟
۱۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۲

عدم رعایت پروتکل‌های بهداشتی در پاساژهای شلوغ و پرتردد موجب پلمپ و تعطیلی آن‌ها خواهد شد.

با رعایت پروتکل ها باید همراه شد
۱۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۳

وزیر آموزش و پرورش با تاکید بر اینکه جامعه باید در کنار رعایت پروتکل‌های بهداشتی، زندگی اجتماعی را ادامه بدهد گفت که تعویق زمان برگزاری کنکور را باعث احساس خستگی و بلاتکلیفی در دانش آموزان دانست.

ابلاغ پروتکل‌های بهداشتی ماه محرم تا هفته آینده
۱۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۹

معاون نظارت و برنامه‌ریزی ستاد ملی مدیریت مقابله با کرونا در کلانشهر تهران با تاکید بر اینکه ستاد با برگزاری هر گونه تجمعی موافق نیست، در رابطه با اقدامات صورت گرفته در جهت حفظ سلامت افراد در مراسم ماه محرم و تدوین پروتکل‌های بهداشتی آن، گفت: از آنجاکه مراسم به صورت ملی و در همه کشور برگزار می‌شود، پروتکل‌ها و آئین‌نامه شیوه برگزاری مراسم احتمالا تا هفته آینده به صورت سراسری از سوی ستاد ملی مقابله با کرونا ابلاغ می‌شود.