داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار وزارت-صمت
حمید پورمحمدی: عامل تورم تیرماه جهش نرخ ارز بود
۱۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۷

معاون سازمان برنامه و بودجه، با اشاره به اینکه، اختیارات بانک مرکزی محدود بوده و انتظار اعمال سه‌گانه ناممکن از بانک مرکزی جهت کنترل نرخ ارز وجود ندارد، گفت: عامل تورم تیرماه جهش ناگهانی نرخ ارز بوده است.

وزیر پیشنهادی «صمت» چه کسی خواهد بود؟
۱۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۳

رئیس دفتر رئیس‌جمهور گفت: ‎وزیر پیشنهادی صمت بزودی به مجلس معرفی خواهد شد.

ماسک بالاخره به نرخ مصوب می‌رسد؟
۱۳ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۸:۰۰

همه واحدهای تولید و توزیع ماسک موظف به درج اطلاعات در سامانه جامع تجارت شدند و دبیر کارگروه مقابله با کرونا وزارت صنعت، معدن و تجارت (صمت) ضمن ارائه جزئیات اجرای این طرح، گفت که داروخانه‌ها موظفند میزان کالایی، نام شرکت پخش و قیمت و فاکتور رسمی آن را در این سامانه یا سامانه تیتک وزارت بهداشت تایید کنند چراکه این دو سامانه به هم متصل شده است.

ماسک دولتی کجا عرضه می‌شود؟
۱۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۲۸

این روزها که وزارت بهداشت اصرار بر استفاده از ماسک دارد، قیمت این کالای چند گرمی، صدای مردم را در آورده است. اما، مسئولان مدعی هستند با متخلفان برخورد می شود.

ماجرای رشد ناگهانی قیمت میلگرد
۱۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۷:۳۰

اگر چه عده‌ای با دادن آدرس غلط، بورس را عامل افزایش شدید قیمت محصولات فولادی معرفی می‌کنند اما انبوه‌سازان نیز همانند رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس کارخانجات فولاد را عامل این گرانی می‌دانند.

ماسک با قیمت دولتی در عطاری هست ولی در داروخانه نه
۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۱:۳۶

رئیس انجمن داروسازان استان تهران، در نامه ای به رئیس سازمان غذا و دارو، توضیحاتی پیرامون عدم توزیع ماسک با قیمت مصوب دولتی در داروخانه های تهران ارائه داد.

وزارت صمت: کمبود ماسک نداریم
۲۸ تیر ۱۳۹۹ - ۰۹:۰۱

وزارت صنعت، معدن و تجارت در اطلاعیه‌ای با رد هرگونه کمبود در تولید و تأمین ماسک مورد نیاز مردم و کادر درمانی، از وجود ۱۸میلیون عدد ماسک در انبار‌ها خبر داد.

جزئیات نشست اقتصادی قالیباف با وزارت صمت منتشر شد
۱۶ تیر ۱۳۹۹ - ۱۵:۲۴

نشست مشترک مجلس و وزارت صمت با موضوع راهکارهای رفع مشکلات ارزی کشور با حضور رئیس مجلس برگزار شد.

وزارت صمت بعد از خروج آمریکا از برجام نتوانست جلوی تهدیدات را بگیرد
۱۴ تیر ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۹

رئیس کل اسبق بانک مرکزی معتقد است برجام نتوانست در نهایت مشکلات روابط بانکی کشور با بانک‌های خارجی را حل کند و می‌گوید فرد متخصصی را برای حضور در تیم مذاکره‌کننده هسته‌ای پیشنهاد کرده که مورد پذیرش قرار نگرفته است.

معاون وزیر صمت: قیمت خودرو کاهش می یابد
۱۲ تیر ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۷

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: قصد داریم با افزایش ساخت داخلی، وابستگی صنعت خودروسازی را به خارج از کشور کاهش دهیم که با این کار، قیمت‌ها هم کاهش می‌یابد.