داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار نیروی-هوافضای-سپاه-پاسداران
مجموعه‌ای از توانمندی‌های راهبردی را برای غافلگیری دشمن فراهم کرده‌ایم
۱ آبان ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۴

معاون هماهنگ‌کننده نیروی هوافضای سپاه گفت: در این رزمایش نسل جدیدی از تجهیزات و سامانه‌های راداری، موشکی، جنگ الکترونیک، فرماندهی و کنترل نیروی هوافضای سپاه در قالب شبکه یکپارچه پدافند هوایی و با هدایت و کنترل عملیاتی قرارگاه پدافند هوایی کشور به کار گرفته شده است.

نگاه انقلابی و نسخه داخلی ضامن حل مشکلات کشور است
۲۴ مهر ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۷

فرمانده نیروی هوافضای سپاه با اشاره به الزامات رسیدن به جایگاه کشورهای تراز اول جهان تاکید کرد: با نگاه انقلابی، مجاهدت، استقامت و اعتماد به ظرفیت های داخلی می توان بر مشکلات کشور فائق آمد.

سپاه چگونه به مدرن‌ترین فناوری‌های موشکی و پهپادی دست یافت
۲۰ مهر ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۷

عضو حقوقدان شورای نگهبان نوشت: همان ابتدا چشمت به یک سیم خاردار می‌افتاد؛ برایت سوال می‌شد این دیگر چیست و احیانا چه ربطی به هوا و فضا دارد، جواب می‌دادند این یک نماد است.

جزو ۱۰ کشور اول رادارساز جهان هستیم
۱۵ مهر ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۴

فرمانده هوافضای سپاه هم پوشانی رادارهای نیروی هوافضای سپاه با رادارهای ارتش را از دستاوردهای بزرگ نظامی دانست و گفت: اگر در دنیا ۲۰ کشور ساخت رادار وجود دارد، حتما ایران اسلامی جزو ۱۰ کشور اول است.

اعضای شورای نگهبان مهمان نمایشگاه دستاورد‌های نیروی هوافضای سپاه
۱۳ مهر ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۷

رجمعی از اعضای شورای نگهبان از پارک ملی هوافضا و دستاورد‌های سپاه در حوزه‌های موشکی، پهپادی، پدافندی و فضایی بازدید کردند.

جوانان قادرند از تحریم عبور کنند
۶ مهر ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۷

فرمانده کل سپاه گفت: ما توانستیم از تحریم یک فرصت بسازیم و این فرصت نیز همین پیشرفت‌های علمی و فناوری‌های شتابداری است که حداقل در عرصه قدرت دفاعی آن را ملاحظه می‌کنیم.

فیلم: سردار حاجی‌زاده: توانایی‌های موشکی برای بسیاری باورپذیر نبود
۶ مهر ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۳

فرمانده هوافضای سپاه: با راه اندازی نمایشگاه توانمندی های راهبردی هوا فضا، ضمن ارائه تاریخچه ای از فعالیت های موشکی، قصد داریم الگویی برای پیشرفت علمی و صنعتی ارائه کنیم.

نگاهی به دست دشمن نداریم و مقابل آن می‌ایستیم
۶ مهر ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۰

قالیباف گفت: نمایشگاه دستاوردهای هوافضای سپاه نشان داد ما تمام توان خود را جمع می‌کنیم اما نگاهی به دست دشمن نداریم و مقابل آن می‌ایستیم.

سردار حاجی زاده: در حوزه هوافضا حداقل در بین ۱۰ کشور برتر دنیا قرار داریم
۶ مهر ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۶

فرمانده نیروی هوافضای سپاه با اشاره به دستاوردهای کشور در حوزه‌ی هوافضا تصریح کرد: چنانچه امروز درباره موشک های زمین به زمین، موشک‌های کروز، هواپیماهای بدون سرنشین و حوزه های فضایی، رادار و جنگال حرف می‌زنیم، این حوزه ها در تراز جهانی است و می‌توانیم با قدرت بگوییم که حداقل در بین 10 کشور برتر دنیا در این زمینه هستیم.

سود سپاه در ورود به صنعت خودروسازی چیست؟
۲۹ شهریور ۱۳۹۹ - ۲۱:۳۰

فرمانده نیروی هوافضای سپاه با بیان اینکه نیروهای مسلح امروز وظیفه خود را کمک و حمایت ازتوسعه صنایع داخلی می‌دانند، گفت: بدون هیچ‌گونه چشم‌داشت و تنها با هدف اعتلای کشور در این عرصه حضور خواهیم یافت.