داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار
فیلم: انتشار تصاویر جدید از بازدید رهبر انقلاب از نمایشگاه هوافضای سپاه
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۶:۵۰

در آستانه سالروز بازدید حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب و فرمانده معظم کل قوا از نمایشگاه دستاوردهای نیروی هوافضای سپاه، تصاویر جدیدی از این بازدید منتشر شد.

آمریکا نمی‌تواند مانع رسیدن ایرانیان به قله‌ دانش شود
۷ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۷

فرمانده هوا فضا سپاه پاسداران گفت: اگر آمریکا کل کشور را هم حصار بکشد، ایرانیان باز هم به قله‌های دانش دست خواهند یافت.

جهش فناوری موشکی سپاه با تولید بدنه و موتورهای کامپوزیتی
۲۰ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۷

سرلشکر سلامی با تاکید بر اینکه برای جلوگیری از وقوع جنگ، راهی جز قوی شدن نداریم، گفت: نیروی هوافضای سپاه با ورود به تولید بدنه‌ها و موتورهای کامپوزیت، جهشی در فناوری نوین موشکی به دست آورد.

نیروی هوافضای سپاه توافق کرده دفاع‌مان باید اقتصادی باشد
۲۰ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۹

فرمانده کل نیروی هوافضای سپاه اعلام کرد:با برخورداری از فناوری نازل متحرک امکان کنترل موشک های سوخت جامد در خارج از جو و در فضا پیما ها و ماهواره بر ها و موشک های ضد سپر فراهم شد.

فیلم: رونمایی از موشک رعد و موتور فوق پیشرفته سلمان
۲۰ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۱

آیین بازدید از خط تولید و رونمایی از موشک رعد ۵۰۰ با موتور کامپوزیتی زهیر و موتور کامپوزیتی فضایی «سلمان» با نازل متحرک به عنوان نسل جدید پیشران‌های موشکی و ماهواره برها، امروز (یکشنبه ۲۰ بهمن) با حضور فرمانده کل سپاه و فرمانده نیروی هوافضای سپاه برگزار شد

فیلم: سقوط پهپاد شاهد ۱۲۹ در خوزستان
۸ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۷

نسیم آنلاین: فیلمی از سقوط یک پهپاد در خوزستان در فضای مجازی در حال انتشار است که گفته می‌شود این پهپاد جزو یگان پهپادی نیروی هوافضای سپاه است.

با رزمندگان بدون‌مرز آشنا شوید
۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۸

نیروی قدس سپاه یا به تعبیر رهبر معظم انقلاب «رزمندگان بدون مرز» تا پیش از گسترش پدیده تروریسم تکفیری در منطقه و نقش کلیدی این نیرو در مقابله با آن چندان برای عموم شناخته شده نبود.

اعتباری که خرج دفاع از انقلاب و کشور شد
۲۳ دی ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۹

فرمانده هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی که تمامی اشتباهات رخ‌داده در قضیه سرنگونی هواپیمای اوکراینی را بر عهده گرفت تا شکافی میان مردم و مسئولان ایجاد نشود، منشأ تحول در عرصه موشکی کشور است.

ترور فرماندهان موشکی و منطقه‌ای در دستور کار جدید آمریکا
۲۲ دی ۱۳۹۸ - ۱۸:۱۰

پس از برنامه هسته ای و هدف قرار گرفته شدن دو برنامه منطقه ای و موشکی، حذف مدیران ارشد این دو برنامه در سرلوحه اقدامات آمریکایی ها قرار دارد. ما طی کمتر از ده روز شاهد ضربه ای سهمگین به فرماندهان کلیدی برنامه منطقه ای و برنامه موشکی هستیم

سردار حاجی‌زاده: مسئولیت حادثه را می‌پذیرم/ پس از شنیدن ماجرا آرزوی مرگ کردم
۲۱ دی ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۳

سردار امیرعلی حاجی‌زاده فرمانده نیروی هوافضای سپاه امروز (شنبه) در نشست خبری با اشاره به سقوط هواپیمای مسافربری اوکراینی، گفت: حادثه دلخراش سرنگونی هواپیمای مسافربری خطوط هوایی اوکراین را در غرب کشور بعد از اجرای عملیات ضربتی موشکی علیه پایگاه‌های آمریکا شنیدم و موقعی که اطمینان پیدا کردم این اتفاق افتاده واقعاً برای خودم آرزوی مرگ می‌کردم؛ ای کاش می‌مُردم و چنین حادثه‌ای را شاهد نبودم.