داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار کتائب-حزب-الله
آخرین مصاحبه «هشام الهاشمی» با «شهید ابومهدی المهندس»
۱۹ تیر ۱۳۹۹ - ۰۹:۰۹

در ژانویه ۲۰۱۹، تقریبا یک سال پیش از ترور شهید ابومهدی المهندس توسط ایالات متحده، هشام الهاشمی یک مصاحبه مفصل با جانشین فرمانده کل حشد الشعبی و فرمانده وقت کتائب حزب الله داشت که روز گذشته پایگاه خبری «ناس» بخش‌هایی از آن را منتشر کرد.

پشت صحنه رخدادهای جنجالی عراق؛ تلاش برای دور کردن کتائب حزب الله از بغداد!
۷ تیر ۱۳۹۹ - ۰۹:۳۴

پنجشنبه شب و بامداد جمعه عراق شاهد رخداد مهمی بود که به سرعت در صدر اخبار رسانه‌های منطقه‌ای قرار گرفت. ابتدا نیروهای «جهاز مکافحة الإرهاب» یا «یگان ویژه مبارزه با تروریسم» همراه با نیروهای آمریکایی با حمله به دو پایگاه منتسب به «کتائب حزب الله»، ۱۴ نفر را بازداشت کردند. در بیانیه‌ای که ارتش عراق به صورت رسمی منتشر کرد، عنوان شد که داده‌های اطلاعاتی نشان می‌داد موشک‌هایی که منطقه سبز بغداد و سفارت آمریکا را هدف قرار می‌داد، از این دو پایگاه شلیک شده بود.

الکاظمی با تشکیل کمیته بررسی ابعاد ترور شهید سلیمانی موافقت کرد
۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۲۲:۰۱

کتائب حزب الله تاکید کرد:« تقاضا برای کشف ابعاد جنایت ترور شهید سردار سلیمانی و یا پیگرد قانونی کسانی که در این جرم دخالت داشتند و گرفتن قصاص از آنها را نمی‌توان نادیده گرفت».

گفت‌وگوی استراتژیک آمریکا با بغداد، معنا ندارد
۲۶ فروردین ۱۳۹۹ - ۰۹:۳۱

سخنگوی گردان‌های «سید الشهداء» عراق پیشنهاد اخیر آمریکا به بغداد برای گفت‌وگوی استراتژیک دو کشور درباره ابقای نیروهای آمریکایی در عراق را «بی معنی» خواند.

کتائب حزب الله: آمریکا صبر گروه‌های مقاومت عراق را امتحان نکند
۲۰ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۱

گروه کتائب حزب الله عراق تأکید کرد که خواسته ملت عراق، اخراج تروریست‌های آمریکایی است و واشنگتن باید به این خواسته احترام بگذارد.

حزب الله عراق: با نقشه‌های شوم آمریکا مقابله می‌کنیم
۱۳ فروردین ۱۳۹۹ - ۰۹:۲۶

سخنگوی کتائب حزب الله با تاکید بر اینکه مقاومت مانع تحمیل سلطه آمریکا بر عراق و ایجاد هرج و مرج در این کشور شده است، گفت هر گونه نقشه آمریکا را هم نقش بر آب می‌کنیم.

گردان‌های حزب الله عراق در حال آماده شدن برای مقابله با آمریکا
۲۳ دی ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۹

سخنگوی گردان های حزب الله عراق از نقش سردار سلیمانی در مبارزه با داعش تمجید کرد.

فرمانده‌ای با ۱۹ اسم مستعار ؛ وحشت آمریکا از فرمانده بزرگ حشد الشعبی
۱۲ دی ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۵

شبکه الحره که به صورت رسمی وابسته به سازمان جاسوسی آمریکاست و مهم‌ترین رسانه ایالات متحده در حوزه عراق محسوب می‌شود، در گزارشی به زندگی شخصی ابومهدی المهندس پرداخت. وحشت واشنگتن و جاسوس‌های CIA از مهارت بالای نظامی و اطلاعاتی ابومهدی المهندس را می‌توان در بخش‌های مختلف این گزارش دید.