داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار صنعت-خودروسازی
مثلث همتی، دژ پسند و نوبخت عامل ویرانی اقتصاد ایران
۲۰ مهر ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۳

آن چیزی که قیمت خودرو را بالا می برد سیاست‌های غلط آقای دژپسند، آقای همتی و آقای نوبخت این مثلثی است که اقتصاد و معیشت ایران را نابود کرده اند، مثلثی که با رفتارهای غلط خود با کسری بودجه، پولی کردن همه ی اقتصاد ایران و تولید  بی‌رویه پایه پولی مملکت را فلج کرده اند.

سود سپاه در ورود به صنعت خودروسازی چیست؟
۲۹ شهریور ۱۳۹۹ - ۲۱:۳۰

فرمانده نیروی هوافضای سپاه با بیان اینکه نیروهای مسلح امروز وظیفه خود را کمک و حمایت ازتوسعه صنایع داخلی می‌دانند، گفت: بدون هیچ‌گونه چشم‌داشت و تنها با هدف اعتلای کشور در این عرصه حضور خواهیم یافت.

الزامات عرضه خودروی صفر در بورس کالا
۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۳

با شدت گرفتن نابسامانی در بازار خودرو پیشنهادات متعددی برای ساماندهی بازار خودرو ارائه شده است. یکی از پیشنهادات ارائه شده، عرضه خودروی صفر در بورس کالا است.

برخورد قضایی با اخلالگران بازار ارز و خودرو ادامه دارد
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۸

رئیس قوه قضاییه گفت: برخوردهای قاطع قضایی با اخلالگران بازار ارز و خودرو ادامه دارد.

۴ خودرو جدید برای سال آینده وارد بازار می‌شود
۶ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۷

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری تهران از ورود ۴ خودرو جدید برای سال آینده به بازار خبر داد و گفت: بیش از ۹۰ درصد این خودروها بومی است.

ردپای بهارستان در بحران ارز
۱۹ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۷

از سال ۹۷، نرخ ارز در کشور دچار تلاطم شد و مجلس شورای اسلامی به جای اینکه در این راستا، نقشی برای خود قائل باشد و در قالب تصویب قوانین متناسب، راهکاری برای برون رفت کشور از این بحران بیابد، صرفاً رئیس بانک مرکزی و برخی از وزرای اقتصادی را جهت پاسخگویی به مجلس احضار و در قالب طرح سوال و یا برگزاری جلسات علنی یا غیرعلنی با آنان، این موضوع را پیگیری کرد تا حداقل در مقابل افکار عمومی بگوید که مجلس در آشفتگی‌های بازار ارز بیکار ننشسته است.

تخصیص ٥٠٠٠ میلیارد تومان اعتبار به خودروسازان به تصویب رسید
۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۹

نایب رئیس انجمن سازندگان قطعات خودرو، با بیان اینکه شورای پول و اعتبار تخصیص ٥٠٠٠ میلیارد تومان اعتبار به خودروسازان را مصوب کرد،گفت:این تسهیلات اواخر بهمن ماه به دست قطعه سازان خواهد رسید.

خودروسازان تا پایان سال ۹۹ واگذار خواهند شد
۱۱ دی ۱۳۹۸ - ۲۱:۳۰

سرپرست معاونت امور حقوقی، مجلس و استان‌های وزارت صمت، از واگذاری خودروسازان تا پایان سال ۹۹ خبر داد.