داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار علیرضا-رئیسی
وضعیت توزیع واکسن آنفلوانزا از زبان معاون وزیر
۲ مهر ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۴

معاون بهداشت وزارت بهداشت، تنها راه پیشگیری از کرونا را رعایت اصول اولیه بهداشتی خواند.

مدارسی که پروتکل‌های بهداشتی را رعایت نکنند یک هفته تعطیل می‌شوند
۱ مهر ۱۳۹۹ - ۰۹:۳۴

معاون بهداشت وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: اگر میزان درصد رعایت پروتکل‌های بهداشتی کرونا در یک مدرسه کمتر از ۵۰ درصد باشد، آن مدرسه باید تا زمان رفع مشکل به مدت یک هفته تعطیل شود.

خیز مجدد کرونا در تهران
۲۵ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۷

معاون بهداشت وزیر بهداشت از خیز مجدد کرونا در تهران و برخی استانهای دیگر خبر داد و گفت: میزان بیماران ناشی از این بیماری در تهران، طی یک هفته گذشته و در مقایسه با هفته قبل از آن، دو برابر شد.

تلاش جهادگرانه پزشکان در مبارزه با کرونا ماندگار شد
۱ شهریور ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۹

معاون بهداشت وزارت بهداشت، در پیامی به مناسبت روز پزشک، شهادت مدافعان سلامت در مبارزه با ویروس کرونا را یک افتخار برای نظام سلامت کشور دانست.

ابلاغ پروتکل‌های سختگیرانه برای کنکور
۲۸ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۰

معاون بهداشت وزارت بهداشت با اشاره به آغاز سیر نزولی کرونا در کشور با رعایت پروتکل‌های بهداشتی، گفت: برای برگزاری کنکور پروتکل‌های سختگیرانه به وزارت علوم ابلاغ شده و حدود ‌7000 نفر از همکاران ما برای نظارت بر اجرای پروتکل‌ها آماده‌اند.

خبر خوب معاون وزیر بهداشت از ویروس کرونا
۲۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۲

معاون بهداشت وزارت بهداشت، با اشاره به روند ابتلا به کرونا در کشور، گفت: خبر خوب این است که مردم رعایت پروتکل های بهداشتی را جدی گرفته اند و این بهترین خبر است.

میزان مرگ های کرونا در ایران ۳ درصد پایین تر از آمار جهانی
۱۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۰۱

معاون بهداشت وزارت بهداشت، میزان مرگ و میر ناشی از کرونا در ایران را سه درصد پایین تر از میانگین جهانی دانست.

رئیسی: تب کنگو یکی از دغدغه‌های ماست
۸ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۸:۵۹

در رابطه با قربانی باید بگوییم که تب کنگو یکی از دغدغه‌های ماست و لذا به مردم توصیه می کنیم دام هایی را تهیه کنند که زیر نظر دامپزشکی باشد، متاسفانه امسال با کرونا مواجه شده ایم بنابراین باید سبک زندگی تغییر پیدا کند، تقریباً سبک زندگی همه دنیا به دلیل کرونا تغییر یافته است.

مخالفت وزارت بهداشت با مراسم‌های پرجمعیت در محرم
۷ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۴

معاون وزیر بهداشت با اشاره به اینکه مراسم های عزاداری باید تحت پروتکل های بهداشتی برگزار شود، گفت: مخالف برگزاری مراسم در محیطهای سربسته هستیم.

سیاست ایران در مقابل کرونا چیست؟
۳۱ تیر ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۷

معاون بهداشت وزارت بهداشت ضمن ارائه توضیحاتی در خصوص ارائه امار ابتلای ۲۵ میلیون ایرانی به کرونا، به تشریح سیاست این وزارتخانه برای درمان این بیماری پرداخت.