داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار اخراج
بزرگ‌ترین شرکت هواپیمایی غرب آسیا نیروهایش را اخراج کرد
۱۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۹:۴۴

شرکت هواپیمایی امارات اعلام کرده به رغم تلاش‌ها برای حفظ همه نیروها و اعضای تیم خود، مجبور شده است «تصمیم خیلی سختی» در رابطه با پایان دادن به خدمات گروهی از این اعضا بگیرد.

«ماهاتیر محمد» از حزب‌اش اخراج شد
۹ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۶:۳۰

«ماهاتیر محمد» از حزب سیاسی خود که خودش یکی از موسسان آن بوده اخراج شد.

جنجال جدید در مدارس عربستان سعودی
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۹:۴۷

وزیر آموزش عربستان اعلام کرد، این اختیار را به مدیران مدارس داده تا معلمانی را که دارای رویکردهای فکری مخالف هستند، فورا اخراج کنند.

شمخانی: شمارش معکوس اخراج آمریکا از منطقه آغاز شده است
۱۸ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۹:۵۶

دریابان علی شمخانی در دیدار با رئیس سرویس اطلاعاتی عراق گفت: با توجه به شرایط سیاسی و امنیتی عراق، نقش دستگاه‌های اطلاعاتی و امنیتی برای مدیریت شرایط جدید بسیار مهم وپیچیده است.

سردار حاجی‌زاده: باید برای اخراج آمریکا از منطقه متحد شویم
۲۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۷

فرمانده نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت که «همه کشورهای محور مقاومت متحد هستند و باید برای اخراج نیروهای آمریکایی از منطقه و نابودی رژیم صهیونیستی، تشریک مساعی داشته باشیم».

درخواست سه کشور از عراق برای تعیین زمان خروج
۲۱ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۸:۰۰

کمیسیون امنیت و دفاع پارلمان عراق فاش کرد که سه کشور عضو ائتلاف بین‌المللی از عراق برای تعیین جدول زمانی جهت خروج نیروهایشان از این کشور درخواست کرده‌اند.

نماینده عراقی: خروج نظامیان آمریکایی از عراق عملا آغاز شده است
۲۱ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۸

عضو کمیسیون امنیت و دفاع در پارلمان عراق خبر داد که نظامیان آمریکا خروج از ۱۵ پایگاه نظامی خود در عراق را کلید زده‌اند، و حضور آنان، منحصر به پایگاه‌های عین الاسد و اربیل است.

فیلم: شوخی مهران مدیری با ترامپ در دورهمی
۱۷ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۴

مهران مدیری در بخش ابتدایی برنامه دورهمی اجرای خود را با شوخی درباره حضور ترامپ در خاورمیانه شروع گرد و گفت: به هر حال همه می دانیم که زندگی در خاورمیانه هم از نظر اقتصادی و هم روحی هزینه‌بر است. بنابراین اینجا کسی الکی برای کسی هزینه نمی کند مراقب باشید که چه کسانی برای شما هزینه می کند.

گام دوم انقلاب می‌خواهد پیام جهانی و منطقه‌ای انقلاب اسلامی را صادر کند
۱۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۵

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: همانطور که گام اول انقلاب برای بیرون کردن نظام شاهنشاهی و استقرار نظام جمهوری اسلامی گذشت، گام دوم انقلاب با شعار اخراج آمریکا از منطقه آغاز شد.

اخراج ۱۷ دانشجوی ایرانی از آمریکا
۱۲ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۶

به گفته یک مشاور حقوقی از ماه آگوست تاکنون ۱۷ دانشجوی ایرانی از آمریکا دیپورت شده اند.