داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار پزشکی
نماینده فدراسیون پزشکی در تمرین تیم پیکان حاضر شد
۱۰ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۰:۵۲

نماینده فدراسیون پزشکی ورزشی از ابتدا تا انتهای کار بر آنچه در محل تمرین پیکان و نحوه عملکرد فردی و تیمی اعضا در رعایت بهداشت نظارت داشت.

نمکی: پرونده بیماران بستری و فوت شده مشکوک به کرونا تکمیل شود
۳۱ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۲

وزیر بهداشت در نامه‌ای به دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور تأکید کرد: از ابتدای شروع کرونا تاکنون برای اکثریت قریب به اتفاق بیماران بستری و فوت شده مشکوک به این بیماری آزمایش تشخیصی به عمل آمده و ضروری است نسبت به تکمیل پرونده این افراد سریعا اقدام شود.

هشدار سازمان نظام پزشکی نسبت به اوج گرفتن مجدد کرونا
۲۴ فروردین ۱۳۹۹ - ۲۱:۳۲

سازمان نظام پزشکی کشور هشدار داد: اگر چه‌ راه‌اندازی فعالیت‌های اقتصادی هدف اصلی اعلام فاصله‌گذاری هوشمند بوده است اما بدون در نظر گرفتن لوازم اجرایی، تهدیدهای جدی در مورد اوج گرفتن مجدد بیماری پیش‌رو خواهد بود.

فیلم: اذعان بی‌بی‌سی به قدرت پزشکی ایران
۷ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۴

نسیم آنلاین: بی.بی.سی با تمام جهتگیری‌های فکری و ایدئولوژیکی که دارد به توانایی پزشکان ایرانی و انستیتوی پاستور معترف شده است.

مؤمن در نظام اسباب و علل مادی امتحان می‌شود
۶ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۸

معجزه و کرامت، دلیل و شرایطی دارد، گاهی اوقات برای بعضی افراد اتفاق می افتد. منتها این گونه نیست که ما بگوییم مثلا در حرم های اهل بیت، نظام اسباب و علل مادی انتقال ویروس، به واسطه معجزه و کرامت اهل بیت کار نمی کند. ما این حرف را نمی توانیم به عنوان یک اصل عمومی بزنیم.

مغولیسم؛ کتاب سوزی یک مدعی طب اسلامی!
۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۱

هرچند طب سنتی به عنوان یکی از علوم مطرح حتی در مجامع دانشگاهی است و امروز دانشجویان پزشکی دانشگاه ها به عنوان رشته تخصص در آن تحصیل می کنند و مورد تایید مراکز عملی کشور اساتید نیز است اما طب اسلامی با قرائتی که امثال این شخص ابراز می کنند مورد تایید هیچ مرجع علمی و دینی نیست و بیشتر تبدیل به دکانی برای فریب مردم شده است.

مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه سوزاندن کتاب علمی پزشکی را محکوم کرد
۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۵

مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه با صدور بیانیه‌ای آتش زدن کتاب علمی «طب هاریسون»، را محکوم و تاکید کرد: این گونه تفکرات و اقدامات در حوزه علمیه جایگاهی نداشته و انتسابی به حوزه و روحانیت ندارد.

دانشجویان پزشکی برای کمک به درمان شیخ زکزاکی اعلام آمادگی کردند
۷ دی ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۴

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تهران گفت: دانشجویان بسیجی پزشکی آمادگی دارند به صورت داوطلبانه و بدون هیچ حمایت و چشم داشتی برای درمان شیخ زکزاکی به نیجریه یا هر کشوری تعیین شود، اعزام شوند.