داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار گروه-های-تروریستی
قدردانی رئیس سازمان اطلاعات سپاه از وزارت اطلاعات
۱۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۴

رییس سازمان اطلاعات سپاه اقدام هوشمندانه و مقتدرانه وزارت اطلاعات در دستگیری جمشید شارمهد را نشانه اقتدار و صلابت جامعه اطلاعاتی کشور دانست.

غرب باید حمایت مالی از تروریست‌ها را متوقف کند
۱۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۸:۴۸

ظریف با اشاره به حمایت کشورهای غربی به سردمداری آمریکا از تروریست‌هایی که قصد براندازی و محاربه با جمهوری اسلامی را دارند، گفت: غرب باید تامین مالی و میزبانی از تروریست‌ها را متوقف کند.

ضربه وزارت اطلاعات به یک گروه تروریستی مستقر در آمریکا
۱۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۵

وزارت اطلاعات اعلام کرد: سربازان گمنام امام زمان ضربه‌ای اساسی به یک گروه تروریستی مستقر در آمریکا وارد کردند و سرکرده این گروه در اختیار وزارت اطلاعات است.

پاکپور: ‌لرزه بر اندام معاندان و گروهک‌های تروریستی‌ می‌اندازیم
۱۶ تیر ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۹

فرمانده مرزبانی نیروی انتظامی و فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بر تقویت مرزها و تعامل سازنده بین دو نیرو تأکید کردند.

تظاهرات در حسکه سوریه برای اخراج اشغالگران آمریکا و ترکیه‌
۱۰ تیر ۱۳۹۹ - ۰۹:۰۹

ساکنان روستای «بویر البوعاصی» در استان حسکه با برگزاری تجمع اعتراضی، خواستار اخراج نظامیان تروریست آمریکایی و نیروهای ترکیه شدند.

فریب افکار عمومی جهانیان به روش آمریکایی
۵ تیر ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۴

دولت آمریکا که متهم اصلی تاسیس مخوف‌ترین گروه تروریستی به نام داعش است، در اقدامی فریبکارانه میزان پاداشی که برای دریافت اطلاعات جهت دستگیری سرکرده جدید گروه تروریستی داعش تعیین کرده را به ۱۰ میلیون دلار افزایش داد.

پاکسازی مناطق آلوده شمال‌غرب کشور از حضور تروریست‌ها
۴ تیر ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۷

فرمانده نیروی زمینی سپاه از پایان رزمایش اقتدار شهدای کُرد مسلمان با دستیابی به اهداف از پیش تعیین شده خبر داد و گفت: در این رزمایش مناطق آلوده به حضور تروریست‌ها با موفقیت پاکسازی شد.

تعریف سخنگوی الکاظمی از الحشد الشعبی
۲۵ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۵

سخنگوی فرمانده کل نیروهای مسلح عراق ضمن تمجید از نقش نیروهای الحشد الشعبی در مبارزه با داعش، تأکید کرد که نقش این نیروها در آزادسازی موصل بسیار برجسته بود.

تقلای آمریکا برای ماندن در عراق و سوریه
۱۷ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۸:۵۸

سخنگوی وزارت خارجه آمریکا ضمن پابرجا خواندن تهدید داعش و تاکید بر تقویت همکاری کشورش با بغداد در مبارزه با تروریسم از خواسته کشورش برای خروج ایران از سوریه گفت.

بروز اختلاف در میان داعشیان
۱۰ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۴۴

سخنگوی نظامی نخست‌وزیر عراق گفت که پس از کشته شدن سرکردگان رده بالای داعش، میان این گروهک اختلافات بروز کرده است.