داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار پمپ-بنزین
افزایش بنزین‌دزدی در جایگاه‌های سوخت
۱۸ تیر ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۷

مشاور عالی انجمن مالکان جایگاه‌ها و مجتمع‌های خدماتی، رفاهی و بین‌راهی گفت: با افزایش قیمت بنزین، شاهدیم که روزانه تعدادی از متقاضیان سوخت بدون پرداخت از جایگاه خارج می‌شوند که این موضوع مشکلاتی را برای جایگاه‌داران به وجود آورده است.

جولان کرونا در پمپ بنزین‌های تهران
۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۶

بالا شهر و پایین شهر ندارد؛ پمپ بنزین‌های تهران جولان ویروس کرونا شده‌اند؛ موضوعی که مسوولان بارها آن را انکار کردند اما بررسی‌های میدانی ایسنا نشان داد که بیش از ۸۰ درصد پمپ بنزین‌های تهران خود را ملزم به رعایت مسائل بهداشتی نمی‌دانند.

ذوالفقاری: پمپ بنزین ها به هیچ عنوان تعطیل نیست
۹ فروردین ۱۳۹۹ - ۰۹:۳۴

رئیس کمیته اجتماعی و انتظامی ستاد ملی مقابله با ویروس کرونا به تشریح جزئیاتی از روند اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی که از بامداد روز گذشته با هدف قطع زنجیره ویروس کرونا در کشور به اجرا درآمده، پرداخت.

تعطیلی پمپ بنزین ها شایعه است
۸ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۸

شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی با صدور اطلاعیه ای، تعطیلی جایگاه های عرضه سوخت را شایعه دانست و اعلام کرد: عملیات توزیع سوخت در جایگاهها مطابق معمول و به صورت ۲۴ ساعت شبانه روز انجام می شود.

کرونا ۴۰ جایگاه سوخت را تعطیل کرده است
۷ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۹

در حال حاضر وضعیت جایگاه های سوخت مطلوب نیست و حداقل ۳۰ تا ۴۰ جایگاه در کشور تعطیل شده اند و ما خواستار حمایت دولت در این شرایط هستیم.

پمپ‌بنزین‌های تهران باید روزی ۳ بار ضدعفونی کنند
۲۸ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۵

معاون مدیر عامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران منطقه تهران گفت: در تهران ۳۳۲ جایگاه وجود دارد که اگر حتی ۲۰ جایگاه نیز غیر فعال باشند، بر اساس آماری که به ما اعلام شده ۷۰ درصد جایگاه‌ها حداقل روزانه سه مرتبه عملیات ضدعفونی را انجام می‌دهند.

پمپ‌بنزین‌ها در قطع زنجیره انتقال کرونا چقدر سهم دارند؟
۲۷ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۷

پمپ بنزین‌ها اگرچه یکی از مستعدترین مکان‌ها برای انتقال ویروس کرونا هستند به همان میزان نیز می‌توانند با رعایت اصول و استانداردهای اعلام شده در قطع زنجیره انتقال کرونا نقش موثر ایفا کنند.

ممنوعیت تبادل اسکناس در پمپ بنزین‌ها
۲۶ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۵

فاطمه کاهی با بیان این‌که تبادل اسکناس در جایگاههای سوخت برای پیشگیری از شیوع کرونا ممنوع شده است، اظهار کرد: پرداخت بهای سوخت از طریق کارت بانکی و تجهیزات پرداخت الکترونیکی قابل انجام است.

هیچ پمپ‌بنزین و فروشگاهی در تهران تعطیل نمی‌شود
۲۴ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۱

فرمانده انتظامی تهران بزرگ گفت: تعطیلی فروشگاه‌ و پمپ بنزین های پایتخت کذب محض است مردم به این شایعات توجه نکنند.

جایگاه‌های عرضه سوخت روزانه ضدعفونی می‌شود
۲۴ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۸

جایگاه‌های عرضه سوخت به‌ویژه در مناطق پرخطر کشور برای مقابله با شیوع ویروس کرونا، روزانه ضدعفونی می‌شود. این در شرایطی است که نام جایگاه های سوخت در کنار بیمارستان ها و سوپرمارکت ها به عنوان اصلی ترین مراکر شیوع کرونا هستند.