داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار تشکل-های-دانشجویی
دبیر اتحادیه انجمن مستقل: نقد حکومت آری، نفی حاکمیت هرگز
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۸:۲۴

پایبندی به حاکمیت را همیشه مد نظر قرار داده ایم و اگر نقدی باشد نقد بر حکومت است و هیچ مقع ما حاکمیت را نفی نمی کنیم

چرا باید جبهه انقلاب را گسترش داد؟
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۶

برای دستیابی به جامعه اسلامی، دولت اسلامی و در نهایت تمدن اسلامی آیا یک گروه محدود و خالص کفایت می کند یا باید به تعبیر اسلامی امتی شکل بگیرد که قدم در مسیر رهبر و امام خود بگذارد؟

فیلم: صحبت‌های روز گذشته رهبر انقلاب درباره حاج قاسم
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۰۹:۱۶

رهبر انقلاب: بنده شب و روز به یاد شهید سلیمانی عزیز هستم. اگر ۱۰ سال دیگر هم زنده میماند و بنده زنده میماندم و بنا بود که من مشخّص بکنم، او را در همین جا نگه میداشتم. ۹۹/۲/۲۸

دولت جوان و حزب اللهی علاج مشکلات کشور است
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۰۰:۰۷

رهبر انقلاب «عدالتخواهی، رفع فساد و در نهایت ایجاد تمدن اسلامی» را از مظاهر آرمانخواهی دانستند و افزودند: مطالبه گری طبعاً نوعی اعتراض و تأکید بر رفع مشکلات و نقایص موجود است اما باید جداً مراقب و هوشیار بود که نحوه بیان و ارائه مطالبات به گونه ای نباشد که اعتراض به نظام تلقی شود و یا دشمن بتواند آن را اعتراض به نظام القا کند.

تصاویر: دیدار نمایندگان تشکل‌های دانشجویی با رهبر انقلاب
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۲۱:۲۲

جمعی از نمایندگان تشکل‌های دانشجویی کشور عصر یک‌شنبه، ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۹ با حضور در دانشکده صدا و سیما از طریق ارتباط تصویری با حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب گفتگو و نظرات خود را بیان کردند.

جلسه نمایندگان تشکلهای دانشجویی با رهبر انقلاب برگزار خواهد شد
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۶:۳۳

نمایندگان تشکل‌های سیاسی، علمی، فرهنگی و صنفی دانشجویان کشور از ساعت ۱۷:۳۰ عصر امروز یک‌شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۹ با حضرت آیت‌الله خامنه‌ای گفتگو و نظرات خود را بیان خواهند کرد.

از نهضت امام(ره) تا نهضت همدلی
۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۷

در شرایط دشوار اقتصادی شور ملی و دینی در نهضت همدلی بناست کاری کند کارستان و در این صحنه‌ جهاد انشاالله بدنه دانشگاهیان کشور، اساتید و تشکل‌های دانشجویی مانند قبل پیشرو و پیش‌قدم خواهند بود.

رهبر انقلاب: امروز کشور بیش از همیشه به عنصر مومنِ حزب‌اللهی نیاز دارد
۱۳ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۰:۵۱

پیام رهبر معظم انقلاب به تشکل‌های دانشجویی منتشر و توسط رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها در مراسم سی امین سالگرد تاسیس اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان قرائت شد.

نگذارید رژیم سفاک نیجریه خون شیخ زکزاکی را بریزد
۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۰

از جنابعالی میخواهیم که پیش از هر اقدامی در معاونت بین الملل و حقوق بشر قوه قضائیه ، اقدامات لازم جهت نجات شیخ زکزاکی را در دستور کار قرار بدهید و مانع آن شوید که خمینی آفریقا توسط رژیم سفاک نیجریه ، در نتیجه انفعال دستگاه های داخلی جمهوری اسلامی ، به شهادت برسد.

دعوت کدخدایی از تشکل‌های دانشجویی برای نظارت بر انتخابات
۲ دی ۱۳۹۸ - ۲۱:۰۴

سخنگوی شورای نگهبان گفت: از شما هم به عنوان تشکل‌های دانشجویی دعوت می‌کنیم در یک فرایندی نمایندگان خود را معرفی کنید تا به عنوان ناظر بر سر صندوق‌ها حاضر باشید و گزارش انتخابات را خودتان اعلام کنید.